NOWY IVECO DAILY EURO 6

Furgon z instynktem biznesowym w transporcieIveco Daily Van

Nowy IVECO Daily Euro 6 jest najlepszym partnerem dla Twojej firmy. Jest nie tylko trwały i wszechstronny, ale również charakteryzuje się wysokimi osiągami. Ponadto zgodnie ze swoim instynktem biznesowym w branży transportowej, posiada nowe zalety dzięki którym jest jeszcze lepszym partnerem dla Twojej firmy.

Innowacyjne rozwiązania i technologie zastosowane w Iveco Euro 6 pomagają jego użytkownikom w lepszym zarządzaniu, a dzięki niższym kosztom użytkowania pozwalają zwiększyć zysk w firmie. Silniki charakteryzują się niskim poziomem emisji i wysoką wydajnością, co zwiększą wiarygodność ekologiczną właściciela Daily.

Iveco Daily Hi-MaticKonstruktorzy Daily Euro 6 również zadbali o kierowców: kabina jest wygodniejsza i cichsza w stosunku do poprzednich modeli, natomiast używając skrzyni biegów HI-MATIC kierowcy odkryją znaczenie nieskończonej radości z jazdy. W nowym Iveco Euro 6 łączność podniesiono również na wyższy poziom w pełni integrując urządzenia mobilne z pojazdem, który tym samym stał się asystentem w zakresie biznesu i prowadzenia pojazdu.

Największa liczba oferowanych konfiguracji w swojej klasie została jeszcze bardziej poszerzona, aby zaspokoić ciągle zmieniający i poszerzający się zakres wymagań podmiotów gospodarczych oraz firm transportowych na całym świecie.

Nowy IVECO Daily Euro 6 jest najlepszym możliwym partnerem dzięki swojej instynktownej zdolności do przewidywania potrzeb biznesowych oraz dostarczania rozwiązań, wtedy gdy są potrzebne, rok po roku.

 

NAJLEPSZY PARTNER DO POMNAŻANIA ZYSKÓW

Nowy IVECO Daily Euro 6 jest profesjonalnym partnerem, który pomoże osiągnąć zysk w oparciu o solidne podstawy

Dzięki najbogatszej ofercie na rynku Iveco daje swoim klientom możliwość wyboru i dopasowania do własnych potrzeb pojazdu, który będzie doskonale spełniać ich potrzeby biznesowe. Kupując Daily można liczyć na to, że zadanie transportowe zostanie wykonane wydajnie, przy niskich kosztach posiadania i użytkowania (TCO). Bycie najlepszym partnerem biznesowym oznacza również, że użytkownicy mogą liczyć na profesjonalną sieć serwisową zawsze tam gdzie potrzebują jej usług.

 

OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA DO 8%*Iveco Daily

Nowy IVECO Daily spalanie ma obniżone w porównaniu do poprzednich modeli, które już wcześniej były znane z ekonomiczności. Turbina o zmiennej geometrii, dostępna w modelach z silnikami od 136 KM do 180 KM, zapewnia bardziej wydajną eksploatację silnika. Rozwiązanie w postaci przycisku EcoSwitch ewoluowało: nowy inteligentny system EcoSwitch PRO wie w którym momencie należy zredukować moment obrotowy, bez potrzeby podejmowania interwencji przez kierowcę, w celu zredukowania zużycia paliwa bez narażania na szwank wydajności. Ekskluzywny system Oceny Stylu Jazdy pomaga poprawić styl jazdy danego kierowcy, podobnie jak w przypadku instruktora nauki jazdy siedzącego na fotelu obok, co może skutkować znacznymi oszczędnościami paliwa.

 

KOSZTY SERWISOWANIA I NAPRAW POJAZDU MNIEJSZE NAWET O 12%**

Dłuższe przerwy międzyprzeglądowe, wydłużone do 50,000 km, dzięki zastosowaniu trwalszych komponentów i materiałów eksploatacyjnych, wydłużają w efekcie czas sprawności pojazdu o 20% pomiędzy przeglądami. Zoptymalizowany układ hamulcowy z nowymi, trwalszymi klockami hamulcowymi jest wydajniejszy i trwalszy niż wcześniej. Ponadto gdziekolwiek znajdzie się kierowca Iveco Daily z podwójną kabinąIveco Daily, o dowolnej porze dnia i nocy, może liczyć na profesjonalną i specjalistyczną sieć usług serwisowych, która zadba o to, aby pojazdy Daily nie miały przestojów.

* W porównaniu z równorzędnymi modelami zgodnymi z normami emisji Euro 5b+ oraz zgodnie z Nowym Europejskim Cyklem Jezdnym (ang. New European Driving Cycle (NEDC)).
** W porównaniu z równorzędnymi modelami zgodnymi z normami emisji spalin Euro 5b+.

 

MOC I WYDAJNOŚĆ DO USŁUG KIEROWCY

Technologie maksymalizujące wydajność silników

Iveco Daily CNGW furgonie Daily Euro 6 wykorzystano instynkt biznesowy tworząc nowoczesną gamę silników oraz stosując zaawansowane technologie skrzyni biegów gwarantujące najwyższej klasy osiągi dzięki czemu zadania transportowe mogą być realizowane wydajnie i niezawodnie. Jeśli chodzi o Iveco Daily silniki zapewniają odpowiednią moc i moment obrotowy, co redukuje wpływ Daily Euro 6 na środowisko dzięki niskiemu poziomowi emisji spalin.

Technologia LP-EGR bez dodatku AdBlue®: modele pojazdu wyposażone w silnik IVECO F1A o pojemności 2,3 litra z Recyrkulacją Spalin pod Niskim Ciśnieniem (LP EGR) doskonale sprawdza się w maksymalnie prostej eksploatacji pojazdu. Cały szereg cech takich jak pompa olejowa o regulowanej wydajności czy turbodoładowanie sprawiają, że zużycie paliwa Iveco Daily jest mniejsze – zyskuje się więc oszczędności paliwa, a w efekcie niższe koszty eksploatacyjne – a także większą moc i moment obrotowy.

Technologia oczyszczania spalin (SCR): modele z technologią selektywnej redukcji katalitycznej* stosowaną do oczyszczania spalin wykorzystują ten prosty system, który nie zmienia procesu spalania i w efekcie kierowcy mogą korzystać z potrzebnej im mocy i wydajności przy niskich kosztach eksploatacji.

Technologia CNG: Silnik Daily Euro 6 Natural Power charakteryzuje się takimi samymi osiągami oraz reakcją na gaz jak jego odpowiednik wysokoprężny, ponieważ jest to tak naprawdę prawdziwy silnik wysokoprężny, lecz dostosowany do spalania Sprężonego Gazu Ziemnego (CNG). W efekcie powstał pojazd, który emituje czyste spaliny i jest niezwykle cichy, co jest dodatkową zaletą w miastach ze strefami o ograniczonym ruchu kołowym.

* Jest to standardowe rozwiązanie w modelach z silnikiem F1C, natomiast jest to rozwiązanie opcjonalne w modelach z silnikiem F1A.

Iveco Daily dostawcze

 

NAJWIĘKSZA GAMA SILNIKÓW I SKRZYNI BIEGÓW

W nowym Daily Euro 6 zastosowano zaawansowane technologie z zakresu silników i skrzyni biegów, aby osiągnąć najwyższe osiągi oraz znaczne oszczędności paliwa, które są potrzebneIveco Hi-Matic firmom transportowym do osiągania efektywności operacyjnej, a także niezawodność i jak najmniejszego wpływu na środowisko.

 

NIESKOŃCZONA RADOŚĆ Z JAZDY

W Ekskluzywna 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów IVECO Hi-Matic posiada takie zalety jak komfort, bezpieczeństwo, oszczędność paliwa oraz zapewnia dobre osiągi w coraz większej gamie modeli Daily Euro 6, aby zaspokoić potrzeby biznesowe klientów.

 

IVECO DAILY EURO 6, ŁĄCZNOŚĆ NA POKŁADZIE

Prosty sposób zapewnienia łączności w firmie

W nowym Daily Euro 6 zapewniono łączność w nowy sposób: nie potrzeba żadnego dodatkowe wyposażenia, wystarczy tylko smartfon lub tablet. Po ściągnięciu przez kierowcę aplikacji DAILY BUSINESS UP na swoje urządzenie, aplikacja nawiąże automatycznie Iveco Daily Euro 6połączenie z pojazdem przy pomocy interfejsu Bluetooth, za pośrednictwem radia cyfrowego DAB: teraz wybrane urządzenie z aplikacją jest w pełni zintegrowane i posiada bezpośrednią łączność z nowym Daily Euro 6 i jego silnikiem.
Wystarczy zapalić silnik, włączyć radio i łączność zostaje nawiązana. Rozwiązanie to daje podwójną korzyść firmie transportowej: jednocześnie pełni rolę asystenta kierowcy oraz asystenta pomocnego w Twoim biznesie.

 

ASYSTENT KIEROWCY

DAILY BUSINESS UP może służyć jako instruktor kierowcy dzięki Systemowi Oceny Stylu Jazdy, jako pilot dzięki profesjonalnemu systemowi nawigacji satelitarnej firmy Sygic oraz pomoże zwiększyć wydajność w czasie realizacji codziennych zadań transportowych, a także zapewni najlepszy stan pojazdu.

 

TWÓJ ASYSTENT W FIRMIE

Aplikacja DAILY BUSINESS UP może pomóc Ci opracować grafik zadań i aktualizować je w czasie rzeczywistym. Pomoże Ci także zaplanować trasy i zadania transportowe w celu optymalizacji wykorzystania pojazdu, a także w celu efektywnego zarządzania flotą Twojej firmy.

 

IVECO DAILY EURO 6, NIEDOŚCIGNIONE OSIĄGI

Najwyższej klasy silniki dla twoich potrzebIveco Daily chłodnia


Nowy Daily Euro 6 zapewnia swoim użytkownikom niezbędne osiągi takie jak: dobra trakcja, ładowność, moc oraz szybka reakcja w połączeniu z niskim zużyciem paliwa. Co więcej, użytkownik Daily Euro 6 może liczyć na to, że pierwszorzędne osiągi jego pojazdu zostaną utrzymane przez długie lata jego eksploatacji. Użytkownik ma możliwość wyboru osiągów, które będą najlepiej pasować do specyfiki jego działalności transportowej: maksymalny zakres mocy silnika od 116 KM do 205 KM, w przypadku silnika 4 cylindrowego najmocniejszego w branży transportowej w tej kategorii.
Ponadto do wyboru jest nowy silnik wysokoprężny o mocy 136 KM z turbosprężarką, z technologią zmiennej geometrii (VGT), oraz silnik o mocy 180 KM. Silnik F1A, o pojemności 2.3 litra jest najmocniejszy w całym typoszeregu: jest to silnik wysokoprężny 156 KM z turbosprężarką w której zastosowano technologię zmiennej geometrii (VGT). Oprócz tego maksymalny moment obrotowy wynosi aż 470 Nm w przypadku silnika F1C o pojemności 3.0 litrów.
Wszystkie silniki zostały zoptymalizowane pod kątem osiągnięcia najwyższych osiągów przy realizacji każdego zadania transportowego i zapewnią użytkownikowi długie przebiegi przy maksymalnej wydajności. Dla firm transportowych poszukujących cichego, a zarazem ekologicznego silnika doskonałym wyborem będzie Daily Euro 6 Natural Power z silnikiem 136 KM, który jest napędzany sprężonym gazem ziemnym (CNG).

 Iveco Daily z podwójną kabiną

 

IVECO DAILY EURO 6, WSZECHSTRONNOŚĆ BEZ GRANIC

Daily zaspokoi nawet największe ambicje

IVECO Daily Euro 6 jest najbardziej wszechstronnym pojazdem w swojej klasie, oferującym największą liczbę wersji w tej klasie pojazdów. Daily Euro 6 jest jedynym furgonem oferowanym z dopuszczalna masą całkowitą pojazdu od 3,5 do 7 ton oraz z przestrzenią ładunkową o pojemności od 7,3 do 19,6 m3. Przy tak ogromnej wszechstronności Daily Euro 6 daje duże możliwości realizacji całego wachlarza zadań transportowych począwszy od dostaw miejskich z dużą liczbą punktów odbioru np. dostawa paczek czy przesyłek kurierskich, a skończywszy na transporcie cięższych ładunków takich jak meble w czasie przeprowadzek. Liczba dostępnych wersji nadwozia pozwala obsługiwać szeroką gamę zadań transportowych, przy czym Daily Euro 6 można adaptować do wykonywanej pracy przewozowej np. zamieniając go w pojazd służb ratunkowych lub karetkę
pogotowia.

Iveco Daily podwozie

W czasie projektowania Daily Euro 6 kierowano się instynktem biznesowym w branży transportowej, aby przewidzieć potrzeby przyszłych użytkowników. W efekcie zawsze będzie istniał model Daily Euro 6, który spełni Twoje wymagania transportowe – co więcej Daily realizuje zadania transportowe z łatwością, wydajnie i przy niskich całkowitych kosztach posiadania i użytkowania (zużycie paliwa Iveco Daily jest niższe), z troską o ochronę środowiska, przyczyniając się jednocześnie do zrównoważonego rozwoju Twojej firmy.

Nowy IVECO Daily Euro 6 jest produkowany w wielu wersjach, które spełniają wymagania transportowe wszystkich użytkowników.

Iveco Van

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis