Nowoczesna Regeneracja Filtrów

Rewolucyjne Rozwiązanie na Rynku

Nasza usługa regeneracji filtrów cząstek stałych DPF/FAP/SCR/KAT łączy innowacyjność z troską o środowisko wykorzystując proces w zamkniętym obiegu, z wykorzystaniem najnowocześniejszego układu filtracji. Jest to rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla środowiska naturalnego, które eliminuje emisję zanieczyszczeń do atmosfery.


Wszechstronne Zastosowanie

Nasze urządzenie doskonale sprawdza się przy obsłudze filtrów DPF stosowanych we wszelkiego rodzaju nowoczesnych silnikach diesla – od pojazdów osobowych, ciężarowych, aż po maszyny budowlane, rolnicze i inne urządzenia napędzane dieslem.


Zaawansowany Proces Regeneracji

Proces regeneracji w TotalDPF VS7 obejmuje kilka etapów:

Ocena wizualna i badanie przepływu powietrza oraz masy filtra.

Czyszczenie sprężonym powietrzem oraz metodą pneumatyczną, usuwając popiół – na wzór procesu regeneracji fabrycznej.

Proces regeneracji hydrodynamicznej, zakończony suszeniem filtra w temperaturze 130°C.


Koszty i Efektywność

Regeneracja filtrów za pomocą TotalDPF VS7 jest znacznie bardziej opłacalna niż ich wymiana. W większości przypadków przywracamy właściwości filtrów w 90-95%, gwarantując przy tym oszczędności kosztów.


Gwarancja Jakości i Bezpieczeństwa

Każdy filtr, przed i po czyszczeniu, jest dokładnie weryfikowany zarówno przez operatora maszyny, jak i przez system maszynowy. Daje to 100% pewność, że proces regeneracji przebiegł pomyślnie. Połączenie metody wodnej i pneumatycznej pozwala przywrócić filtry do parametrów fabrycznych. Metoda jest w pełni ekologiczna i bezpieczna dla wkładu katalitycznego filtra, usuwając do 99% zanieczyszczeń.


Dostępność Usługi

Usługę regeneracji filtrów oferujemy w naszym oddziale DBK Truck Center Olsztyn MAN.

Grupa DBK Olsztyn MAN
Adres: ul. Pstrowskiego 28, 10-602 Olsztyn
Godziny otwarcia: Pn.-pt. 7.00-20.00

Przejdź do paska narzędzi