Sprzedaż części zamiennych do pojazdów ciężarowych i dostawczych

SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

DBK PARTS jest siecią sprzedaży części zamiennych, w ramach której Grupa DBK wyposaża swoich klientów w części zamienne do pojazdów ciężarowych i dostawczych wszystkich marek, a także do przyczep, naczep oraz autobusów.

W naszej ofercie dostępny jest kompletny asortyment części oryginalnych i zamienników do pojazdów wiodących marek oferowanych przez Grupę DBK – DAF, IVECO, MAN, KOEGEL – oraz większości pozostałych znanych marek. Sprzedaż części odbywa się na terenie całego kraju w punktach handlowo-serwisowych Grupy DBK oraz punktach partnerskich. Dzięki temu dystrybutorzy DBK Parts mogą realizować wszystkie zamówienia na terenie całego kraju w ciągu zaledwie 24 godzin.


Elektroniczna platforma do zamawiania części zamiennych

Elektroniczna platforma, w której znajdziesz pełną gamę części zamiennych oferowanych przez Grupę DBK, wraz z ich dostępnością i cenami.


Części oryginalne, zamienniki, używane

Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas wielu lat pracy i silna pozycja Grupy DBK na rynku dają gwarancję najniższych cen oraz bezpośredniej współpracy z wiodącymi producentami, m.in.: MONROE, SAF-HOLLAND, BPW, FRAS-LE, GINAF, GIGANT, HENGST, SAMPA. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta, na którą składają się doskonała logistyka, terminowa dostawa oraz pomoc przy wyborze oferty optymalnej pod względem ceny i produktu. W ramach DBK PARTS realizowana jest także sprzedaż części trudno dostępnych – w tym do pojazdów nietypowych lub rzadkich – oraz części używanych. W naszych magazynach posiadamy m.in. części do tirów, części do aut ciężarowych i dostawczych, części do przyczep i naczep.

części zamienne do tirów, części do aut ciężarowych i dostawczych, części do przyczep i naczep.

Przejdź do paska narzędzi