Kompleksowa likwidacja szkód

Dbamy o zebranie kompletu dokumentów, pomagamy w zgłoszeniu szkody oraz w komunikacji z zakładem ubezpieczeń. Przygotowujemy kosztorys zgodny z technologią producenta – w razie komplikacji
również dokumentację do kancelarii prawnej. Współpracujemy z każdym towarzystwem ubezpieczeniowym i leasingiem. Podejmujemy się naprawy każdej zabudowy, niezależnie od marki i rodzaju.


Drive – Care

Naszym klientom oferujemy usługę Drive Care, która pozwala na skrócenie czasu likwidacji szkody o 20 proc. oraz zmniejszenie kosztów jej obsługi o nawet o 40 proc.! Likwidacja szkód Drive Care bazuje na platformie internetowej zintegrowanej z towarzystwami ubezpieczeniowymi i serwisami blacharsko–lakierniczymi za pomocą programu Audatex, dzięki czemu klient może kontrolować proces w czasie rzeczywistym i samodzielnie dołączać dokumenty do szkody. Automatyczna akceptacja kosztów naprawy pozwala skrócić czas postoju pojazdu o 20 proc.


Pojazdy zastępcze


Dysponujemy flotą blisko 3000 pojazdów gotowych do wynajmu – dostawczych, ciężarowych i naczep.Mamy pojazdy z zabudowami izotermicznymi i kontenerowymi oraz plandekami. Wynajem rozliczamy z zakładami ubezpieczeń w ramach likwidacji szkody.


Całodobowe holowanie

Dzwoniąc pod nasze numery assistance, możesz uzyskać pomoc przy holowaniu 7 dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy, w kraju i za granicą.


Technologia blacharska

Za pomocą urządzeń najnowszej generacji, służących do spawania i zgrzewania, przywracamy pojazd do stanu sprzed naprawy pod względem zarówno wizualnym, jak i technicznym, jego odporności na korozję, a przede wszystkim – bezpieczeństwa.


Naprawy ram pojazdów


Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu w sprzęt marek JOSAM i Herkules wykonujemy pomiary i naprawy ram pojazdów dostawczych, ciężarowych i naczep.


Profesjonalne lakiernie

Dzięki wykorzystaniu bezpyłowych komór lakierniczych i lakierów z grupy BASF możemy zaoferować powłokę lakierniczą w fabrycznej jakości.

Zapraszamy do naszych oddziałów!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis