KARIERA W GRUPIE DBK

Witamy! Cieszymy się, że tutaj trafiłeś!

Lubisz wyzwania? My również! Lubisz łączyć pracę z pasją? My także! Pasjonujesz się ciężarówkami, ale i dostawcze nie mają przed Tobą tajemnic? Tak się składa, że my też! Gdy coś nie działa, nie załamujesz rąk, tylko szukasz tak długo, aż znajdziesz rozwiązanie? To również nasza domena! Cenisz uczciwe warunki zatrudnienia i lubisz po prostu być traktowany fair? U nas to standard! 

Chcesz być częścią firmy, która zmienia świat transportu? Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią firmy, która nadaje kierunek branży TSL w Polsce!

Chcesz być najlepszy? Pracuj z najlepszymi!
Zostań DeBeściaKiem!


NASZE WARTOŚCI

W Grupie DBK promujemy wartości, które gwarantują komfort i wysoką kulturę pracy oraz możliwości rozwoju.

ORGANIZACJA PROWADZONA PRZEZ LIDERÓW

Siłą Grupy DBK są ludzie. Pracujemy w zespole, ale bardzo doceniamy wkład każdego z pracowników. Dbamy o swobodę działania – dzięki niej jesteśmy skuteczni w naszej pracy.

MAMY NAJLEPSZĄ I UNIKALNĄ OFERTĘ

Podejmujemy odważne i szybkie decyzje pozwalające nam na stałe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy kreatywni, a nasze pomysły kształtują unikalną ofertę Grupy DBK.

GRAMY FAIR I NAPRAWDĘ NAM ZALEŻY

Grupa DBK to ludzie godni zaufania, uczciwi, odpowiedzialni i bardzo zaangażowani w swoją pracę. Należymy do jednego zespołu, dlatego liczą się dla nas relacje i partnerstwo, a nie rywalizacja.

MOŻESZ ROZWIJAĆ SIĘ RAZEM Z NAMI

Rozwijamy się w oparciu o najwyższą jakość. Dbamy o standardy naszej pracy. Na tym, co robimy, znamy się najlepiej. Jesteśmy ambitni oraz proaktywni. Chętnie dzielimy się wiedzą i inspirujemy innych.


JAK REKRUTUJEMY

OBSZARY SPECJALIZACJI


CO ZYSKUJESZ

Łączy nas jeden cel: kompleksowa obsługa klienta pod jednym dachem – Just drive!, Po prostu jedź, a my wszystkim się zajmiemy!

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL

Dysponujemy największą siecią serwisowo-sprzedażową w Polsce

Posiadamy autoryzację takich marek jak DAF, IVECO, MAN, KÖGEL oraz wielu innych

Organizujemy warsztaty i szkolenia e-learningowe, podnoszące kwalifikacje zawodowe

Uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Dealera Pojazdów Używanych DAF w Europie

Zatrudniamy blisko 1500 osób w 25 oddziałach Grupy DBK zlokalizowanych na terenie całej Polski

Oferujemy komfortowe zaplecze techniczne i socjalne (opieka medyczna i ubezpieczenia)

Podejmujemy wyzwania sportowe, promujemy zdrowy i aktywny styl życia.


PRAKTYKI

STAŻE


SIŁA GRUPY DBK

„Największą siłą Grupy DBK są ludzie” – taką odpowiedź słyszymy najczęściej, pytając pracowników, co ich zdaniem w naszej organizacji jest szczególnie cenne. Chcesz mieć dobry start w karierę? Chcesz być najlepszy? Pracuj z najlepszymi!


DOŁĄCZ DO NAS!

Szukasz możliwości rozwoju w branży motoryzacyjnej? Zależy Ci na pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie? Chcesz z nami budować zgrane zespoły i podejmować kolejne wyzwania zawodowe? Odkryj pracę w Grupie DBK!  Znajdź nas:

Przejdź do paska narzędzi