Kariera w Grupie DBK

Grupa DBK to największy dostawca produktów i usług dla branży TSL (transport-spedycja-logistyka). Od 1996 roku działamy na polskim rynku, zatrudniając już ponad 1400 osób w 24 punktach w całej Polsce. Firma dynamicznie się rozwija, o czym świadczą kolejne oddziały na mapie oraz nawiązane współprace z cenionymi markami jak DAF, IVECO, MAN, KOGEL, Kässbohrer i wiele innych. Grupa DBK oferuje swoim pracownikom stabilne warunki zatrudnienia, pakiet świadczeń socjalnych, prywatną opiekę medyczną oraz program szkoleń. Dbamy również o atmosferę pracy, zapewniając komfortowe warunki w naszych biurach oraz organizując kilka razy do roku spotkania integracyjne oraz wspólne akcje sportowe.

Gdzie możesz pracować?

Zatrudniamy pracowników o różnych kompetencjach i doświadczeniu. Cenimy zaangażowanie i samodzielność w działaniu naszych pracowników. Poszukujemy osób chętnych do wspólnego rozwoju i podejmowania wyzwań zawodowych. W sieci sprzedażowej DBK Truck Center najczęściej podejmują z nami współpracę osoby z doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze klienta. W punktach serwisowych zatrudnienie znajdą mechanicy, elektromechanicy, blacharze, lakiernicy oraz doradcy serwisowi.

Dołącz do nas!

Szukasz możliwości rozwoju w branży motoryzacyjnej? Zależy Ci na pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie? Chcesz z nami budować zgrane zespoły i podejmować kolejne wyzwania zawodowe? Odkryj pracę w Grupie DBK!  Kliknij w „aktualne oferty pracy” i aplikuj na obecnie trwające rekrutacje do naszych zespołów w całej Polsce.

Jeśli jednak wśród aktualnych ofert nie ma zgodnej z Twoim profilem zawodowym, kliknij przycisk „Zostaw swoje CV” i prześlij nam swoją aplikację.

Skontaktujemy się z Tobą przy okazji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnych z Twoim potencjałem, doświadczeniem oraz profilem zawodowym.

Dziękujemy za zainteresowanie i chęć dołączenia do zespołu Grupy DBK!

kariera-dbkgroup
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi