JAK REKRUTUJEMY

Zobacz jak wygląda nasz proces rekrutacyjny i dołącz do naszego zespołu

Kliknij w „Zobacz oferty pracy” i aplikuj na obecnie trwające rekrutacje do naszych zespołów w całej Polsce. Jeśli nie znalazłeś oferty zgodnej z Twoim profilem zawodowym, zostaw nam swoje CV >>. Skontaktujemy się z Tobą przy okazji przyszłych procesów rekrutacyjnych.


Każde zgłoszenie jest analizowane pod kątem wymagań na danym stanowisku pracy. Z nadesłanych aplikacji wybieramy te, które spełniają opisane w ogłoszeniu oczekiwania. Jeśli zainteresowało nas właśnie Twoje CV – dzwonimy do Ciebie i umawiamy się na dłuższą rozmowę.


Podczas pierwszej rozmowy, wzajemnie się poznajemy i opowiadamy Ci o tym, jak się u nas pracuje, jakie zadania i wyzwania stoją przed Tobą na wybranym stanowisku. W przypadku dalszych rozmów, spotykamy się bezpośrednio lub online w szerszym gronie. Poznajesz swojego przyszłego przełożonego. Weryfikujemy Twoją wiedzę i kompetencje. Omawiamy i wyjaśniamy wszelkie szczegóły związane z organizacją i specyfiką Twojej pracy. Pytasz o wszystko czego potrzebujesz do podjęcia decyzji o dołączeniu do naszego zespołu.


Pozytywny wynik rozmów kończymy złożeniem oferty zatrudnienia. Wspólnie uzgadniamy termin objęcia nowego stanowiska i rozpoczęcia pracy. Kontaktujemy się także ze wszystkimi pozostałymi kandydatami, dziękując za udział w spotkaniach rekrutacyjnych.


Witaj na pokładzie Grupy DBK! W naszej organizacji najważniejsi są ludzie, dlatego pomożemy Ci szybko zaaklimatyzować się w naszym zespole. Przed Tobą nowe wyzwania i możliwości. Powodzenia!


Przejdź do paska narzędzi