Promocja w serwisie pojazdów ciężarowych. Superstawka za roboczogodzinę: 250 zł.

*Oferta dotyczy obniżenia stawki za roboczogodzinę w dowolnym serwisie DBK Truck Center dla pojazdów z gamy ciężkiej, lekkiej oraz naczep, które zostały zarejestrowane po raz pierwszy co najmniej 6 lat temu (decyduje data I rejestracji). Obniżona stawka wynosi 250 zł netto. Dotyczy napraw mechanicznych. Oferta jest ważna do odwołania.


Serwujemy spokój – 15 powodów, by wybierać serwisy Grupy DBK

W całej Polsce jest już 20 serwisów Grupy DBK. Mają różnych klientów i zajmują się rozmaitymi pojazdami. Tym, co je łączy jest to, że zapewniają spokój, redukują stres, obniżają koszty i znajdują rozwiązania. A czy serwisują samochody? Tak, oczywiście i to właśnie w taki sposób, by zapewnić klientom wskazane wcześniej korzyści.

Co jest najważniejsze w serwisach Grupy DBK, oprócz klientów oczywiście? Filozofia „Just Drive”, czyli hasło, które przyświeca naszym działaniom. Jego geneza jest prosta. W Grupie DBK wszyscy dobrze wiemy, że branża transportowa zajmuje się… transportem. To jest trzonem ich działalności, na tym zarabiają. Pozostałe rzeczy związane z prowadzeniem biznesu w branży TSL to często kwestie poboczne, a więc po prostu… koszty. Stąd też ambicją pracowników Grupy DBK jest to, by jej klienci mogli po prostu… jeździć. A jak ta filozofia przekłada się na praktykę i jakie są powody, dla których warto serwisować samochody w punktach największego w Polsce dostawcy usług dla branży TSL?


1. Wiele marek, szeroka wiedza

Serwisy Grupy DBK to punkty wielomarkowe. Mamy autoryzacje wielu wiodących producentów pojazdów i rozwiązań dla branży transportowej, m.in.: DAF, IVECO, MAN, Kögel, GINAF, Solaris, VDL Bus & Coach, IVECO BUS, Van Hool, Neoplan, VW, Nooteboom, Kässbohrer, SAF, BPW, WABCO, osie Daimler, Knorr-Bremse, Haldex, JOST, BAR, AMA, Carrier, Zanotti, Toll Collect, Hüfermann, STAS, Alutrailer. Nasi pracownicy są zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają szybciej i bardziej precyzyjnie diagnozować usterki, a następnie w krótszym czasie je usuwać.

Grupy DBK to punkty wielomarkowe - mamy autoryzacje wielu wiodących producentów pojazdów i rozwiązań dla branży transportowej, m.in.: DAF, IVECO, MAN, Kögel, GINAF, Solaris, VDL Bus & Coach, IVECO BUS, Van Hool, Neoplan, VW, Nooteboom, Kässbohrer, SAF, BPW, WABCO, osie Daimler, Knorr-Bremse, Haldex, JOST, BAR, AMA, Carrier, Zanotti, Toll Collect, Hüfermann, STAS, Alutrailer.

2. Wiesz, ile i za co zapłacisz

W serwisach Grupy DBK to, na co się umawiamy zawsze jest wykonane i to dokładnie tak jak powinno. Nie musisz się martwić o niespodzianki. Możesz spokojnie ruszać w trasę, bo jeśli coś mieliśmy wymienić czy naprawić to tak właśnie zrobiliśmy.


3. Dajemy prawdziwą gwarancję

Każdy warsztat musi odpowiadać za swoje usługi. W związku z tym, że serwisy Grupy DBK należą do sieci autoryzowanych serwisów, gwarancja obowiązuje zarówno w naszych serwisach, ale również w całej Europie. Części i elementy smarne, których używamy do naprawy pojazdów pochodzą od renomowanych producentów, a tym samym posiadają 36 miesięczną gwarancję. Ważnym elementem jest to, że każdy z naszych serwisów  udziela gwarancji  na całą usługę, a nie tylko na wymienioną część. Klient dowolnie może skorzystać z obsługi w najbardziej dogodnej dla siebie lokalizacji, wybierając jeden z 20 serwisów Grupy DBK w całej Polsce.


4. Części zawsze na czas

Własne, bogato zaopatrzone magazyny części, pozwalają oszczędzać czas klientów serwisów Grupy DBK. Większość kluczowych elementów mamy na bieżąco u siebie lub możemy je w 24 godziny ściągnąć z innego punktu Grupy DBK.

magazyn z częsciami zamiennymi w jednym z oddziałów grupy DBK

5. Serwis skrojony pod portfel i potrzeby

W naszej palecie produktów klienci znajdą zarówno części oryginalne, ale też fabrycznie regenerowane– spełniające najbardziej wymagające parametry jakościowe, ale też wyraźnie tańsze. Jednak niezależnie od tego na co klient się decyduje, zawsze działamy tak, by zapewnić mu maksymalną możliwą niezawodność i opiekę.


6. Ceny lepsze niż się spodziewasz

Duża sieć to efekt skali, z którego korzystają klienci. Jako grupa możemy zapewnić konkurencyjne ceny części, akcesoriów i płynów eksploatacyjnych.


7. Wiemy co piszczy w twoim samochodzie

Są usterki czy problemy, które jesteśmy w stanie zdiagnozować jeszcze zanim twój samochód do nas trafi. Pozwala na to DBK Fleet Management nasza telematyka z możliwością zdalnej diagnostyki, a także kasowania błędów. Dzięki temu możemy przygotować serwis na naprawę danego pojazdu jeszcze zanim tam dojedzie. Z kolei druga daje możliwość usprawnienia samochodu w trasie i wykonanie dokładnej diagnostyki w serwisie Grupy DBK – już w dogodnym terminie.


8. Nie brakuje nam rąk do pracy

Rozwijamy się w oparciu o najwyższą jakość. Dbamy o standardy naszej pracy. Liczna załoga wykwalifikowanych mechaników pozwala oferować klientom lepszą dostępność i krótszy czas realizacji usług. W szeregach Grupy DBK mamy już ponad 1500 pracowników z czego ponad połowa to pracownicy serwisowi: mechanicy, elektromechanicy, diagności etc.

mechanik - pracownik Grupy DBK

9. Wspieramy w nietypowych i trudnych sytuacjach

Awaria za granicami kraju? Usterka już po upływie gwarancji? Specjaliści z serwisów Grupy DBK wychodzą z założenia, że problem klienta to ich problem. Jeśli masz z nami umowę serwisową twoje zagraniczne naprawy możemy objąć gwarancją płatności, co w praktyce jest często warunkiem dla serwisów w innych krajach. Regularnie serwisowałeś u nas swój pojazd, ale doszło w nim do awarii już po zakończeniu gwarancji? Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.


10. My naprawiamy, Ty jedziesz dalej

Wiemy, że są sytuacje, w których biznes absolutnie nie może się zatrzymać. Kiedy masz problem ze swoim samochodem, ale musisz jechać dalej, możesz skorzystać z floty pojazdów zastępczych dostępnych w Grupie DBK.


11. Szkoda się… denerwować

Serwisy Grupy DBK to nie tylko naprawy mechaniczne, ale także blacharskie. Zajmujemy się kompleksową likwidacją szkód, więc… szkoda żebyś się denerwował z powodu kolizji. W Grupie DBK zadbamy o zebranie kompletu dokumentów, pomożemy w zgłoszeniu szkody oraz w komunikacji z zakładem ubezpieczeń. Przygotowujemy kosztorys zgodny z technologią producenta – w razie komplikacji obejmiemy opieką prawną Twoje interesy. Współpracujemy z każdym towarzystwem ubezpieczeniowym i leasingiem. Podejmujemy się naprawy każdej zabudowy, niezależnie od jej marki i rodzaju.

Serwisy Grupy DBK to nie tylko naprawy mechaniczne, ale także blacharskie.

12. Przybij pieczątkę

W sieci serwisowej Grupy DBK mamy aż 10 najnowocześniejszych stacji kontroli pojazdów, w których, oprócz przeglądów rejestracyjnych i technicznych, wykonujemy analizy i opinie techniczne dla klientów zewnętrznych. Słowem, wszystko możesz załatwić w jednym miejscu.


13. Assistance Non-Stop

Nasze serwisy oferują błyskawiczną obsługę, dzięki czemu pojazdy w możliwie krótkim czasie wracają do pracy. Zapewniamy komfortowe warunki oczekiwania na naprawę w większości serwisów oddając do dyspozycji pokoje hotelowe. Ponadto oferujemy 24-godzinną pomoc drogową wraz z dojazdem samochodów serwisowych do miejsca awarii. Naszą ofertę dla użytkowników marki DAF uzupełnia system ITS (International Truck Service – międzynarodowa pomoc drogowa). Użytkownikom pojazdów IVECO oferujemy program pomocy drogowej Assistance Non-Stop. MAN Mobile 24 to propozycja, którą kierujemy do posiadaczy pojazdów marki MAN. W razie awarii naczepy można skorzystać z systemu Kögel Assistance 24 h dostępnego w całej Grupie DBK.


14. Serwis pojazdów #DoorToDBK

Oferujemy również realizację usług serwisowych bez konieczności dostarczenia pojazdu do serwisu. Pojazd, w którym planowana jest obsługa lub naprawa, zostaje odebrany przez nas i odstawiony z powrotem bezpośrednio do Ciebie.


15. Mobilny serwis pojazdów *

Naprawę pojazdu jesteśmy w stanie przeprowadzić także we wskazanym przez Ciebie miejscu. Profesjonalne usługi serwisowe wykonywane są przez wykwalifikowanych mechaników, dysponujących odpowiednim sprzętem, dostępnym w naszym pojeździe serwisowym.

*Usługa jest dostępna w obrębie miasta, w którym znajduje się oddział Grupy DBK. Jeśli znajdujesz się poza granicami miasta zadzwoń. Koszt usługi w każdym wypadku będzie wyceniany indywidualnie w zależności od zakresu napraw oraz odległości.


Podsumowując, w Grupie DBK podchodzimy do serwisu kompleksowo, holistycznie, ale… co to właściwie znaczy? Dążymy do eliminowania przestojów w pracy pojazdu z powodu nieprzewidzianych awarii. Oznacza to doraźną pomoc, ale przede wszystkim analizę i rekomendowanie klientom rozwiązań, które pozwolą na dalsze, bezawaryjne działanie floty. Analizowanie historii napraw dużej liczby pojazdów pozwala ekspertom przewidywać, który element może się wkrótce „zużyć” i doradzić jego wymianę. Kompleksowe wsparcie można rozumieć jako maksymę „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Profilaktyka w ogólnym rozrachunku zawsze będzie dla klientów bardziej opłacalna.

A czy twoją firmę stać na to by serwisować pojazd gdzieś indziej?


Zapraszamy do naszych serwisów pojazdów dostawczych, ciężarówek, naczep, przyczep oraz autobusów wszystkich marek!

Przejdź do paska narzędzi