Sieć serwisowa na terenie całego kraju

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarówek, naczep, przyczep oraz autobusów wszystkich marek.

Dysponujemy największą w Polsce siecią serwisową, dzięki czemu możemy zapewnić pełną dostępność produktów i usług. DBK Truck Center to 20 serwisów własnych i 5 partnerskich , w których wykonujemy naprawy gwarancyjne w ramach autoryzacji marek DAF, IVECO, MAN i Kögel oraz pogwarancyjne wszystkich marek.


Błyskawiczna obsługa

Nasze serwisy oferują błyskawiczną obsługę, dzięki czemu pojazdy w możliwie krótkim czasie wracają do pracy. Klientom zapewniamy komfortowe warunki oczekiwania na naprawę w większości serwisów oddając im do dyspozycji pokoje hotelowe. Ponadto oferujemy 24-godzinną pomoc drogową wraz z dojazdem samochodów serwisowych do miejsca awarii. Naszą ofertę dla użytkowników marki DAF uzupełnia system ITS (International Truck Service – międzynarodowa pomoc drogowa). Użytkownikom pojazdów Iveco oferujemy program pomocy drogowej Assistance Non-Stop. MAN Mobile 24 to propozycja, którą kierujemy do posiadaczy pojazdów marki MAN. W razie awarii naczepy można skorzystać z systemu Kögel Assistance 24 h dostępnego w całej Grupie DBK.


Nasze autoryzacje

Grupa DBK posiada autoryzacje na obsługę serwisową wielu uznanych na całym świecie producentów pojazdów i rozwiązań dla branży transportowej, m.in.: DAF, IVECO, MAN, Kögel, GINAF, Solaris, VDL Bus & Coach, IVECO BUS, Van Hool, Neoplan, VW, Nooteboom, Kässbohrer, SAF, BPW, WABCO, osie Daimler, Knorr-Bremse, Haldex, JOST, BAR, AMA, Carrier, Zanotti, Toll Collect, Hüfermann, STAS, Alutrailer.

Serwis TIR - naprawy gwarancyjne ciężarówek DAF, IVECO, MAN i innych.

Serwis pojazdów #DoorToDBK

Naszym klientom oferujemy realizację usług serwisowych bez konieczności dostarczenia pojazdu do serwisu. Pojazd, w którym planowana jest obsługa lub naprawa, zostaje odebrany przez nas i odstawiony z powrotem bezpośrednio do Ciebie.


Mobilny serwis pojazdów *

Naprawa pojazdu / obsługa serwisowa odbywa się we wskazanym przez Ciebie miejscu. Profesjonalne usługi serwisowe wykonywane są przez wykwalifikowanych mechaników, dysponujących odpowiednim sprzętem, dostępnym w naszym pojeździe serwisowym.

*Usługa jest dostępna w obrębie miasta, w którym znajduje się oddział Grupy DBK. Jeśli znajdujesz się poza granicami miasta zadzwoń. Koszt usługi w każdym wypadku będzie wyceniany indywidualnie w zależności od zakresu napraw oraz odległości.

Przejdź do paska narzędzi