Sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych IVECO

Jako największy dealer marki IVECO w kraju, świadczymy naszym klientom kompleksowe usługi związane ze sprzedażą pojazdów dostawczych, serwisowaniem, finansowaniem oraz fachowym wsparciem w zakresie wyboru optymalnego rozwiązania.
W naszej ofercie znajdują się pojazdy nowe i używane IVECO, lekkie oraz z segmentu średniego. Obsługujemy klientów działających w branży transportowej, wojskowej, dystrybucyjnej i wielu innych. Współpracujemy z lokalnymi firmami, jak również z wielkimi, międzynarodowymi przedsiębiorstwami.
Nasi klienci mogą skorzystać również z szerokiej gamy usług finansowych, obejmujących leasing oraz kompleksowe ubezpieczenia. Kierujemy się zasadą maksymalnego upraszczania wymogów formalnych, dlatego decyzje o finansowaniu podejmowane są w bardzo krótkim czasie. Analizujemy oczekiwania naszych klientów, porównując je z dostępnymi możliwościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować idealnie dopasowane warunki współpracy.
Naszym kontrahentom proponujemy ponadto kompleksową usługę wynajmu pojazdów dostawczych i dystrybucyjnych IVECO Daily. Oferujemy furgony, kontenery, chłodnie i izotermy. Na specjalne życzenie klienta możemy również dostosować odpowiednią zabudowę do wymagań biznesu. Realizujemy wynajem długo- oraz krótkoterminowy, zapewniając przedsiębiorcom wybór dogodnej opcji.

Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie

Wspieramy klientów w realizacji najambitniejszych planów biznesowych. Z tego względu wprowadziliśmy do oferty oryginalne części zamienne do pojazdów IVECO oznaczone jako 100% Origin. Są to artykuły produkowane zgodnie rygorystycznymi standardami marki, przeznaczone do konkretnych modeli, wytrzymałe i niezawodne.
Dysponujemy szeroką gamą samochodów IVECO Daily oraz Eurocargo. Oferujemy modele w wielu różnych konfiguracjach, dzięki czemu klient z łatwością dopasuje auto do specyfiki własnej działalności. Ponadto w ramach programu Order&Drive oferujemy szeroki wybór pojazdów dostawczych Daily, które można obejrzeć i zakupić od ręki w naszych oddziałach.
Usługi serwisowe obejmują naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, kompletną diagnostykę oraz przeglądy techniczne. Przygotowaliśmy również całodobowy program pomocy drogowej, dzięki któremu nasi klienci mogą na terenie kraju i Europy liczyć na profesjonalne wsparcie w przypadku nieoczekiwanej awarii pojazdu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis