USŁUGI FINANSOWE

DBK Finance oferuje usługi związane z kompleksowym finansowaniem floty. W ramach projektu możliwe jest uzyskanie wsparcia w zakresie pozyskania finansowania na zakup aut ciężarowych i dostawczych (leasing, pożyczka) – zarówno nowych, jak i używanych – a także ubezpieczenia finansowanych pojazdów. Ponadto nasi wykwalifikowani pracownicy doradzą przy wyborze oferty – optymalnej pod względem potrzeb i możliwości przedsiębiorcy. Wszystko po to, by właściciele firm mogli zająć się ich prowadzeniem, mając pewność, że pozostałe kwestie spoczywają w profesjonalnych rękach.

Produkty DBK Finance są optymalnie dobrane do potrzeb i możliwości przedsiębiorcy.


LEASING PROSTSZY NIŻ INNE

Nasze wieloletnie doświadczenie w segmencie środków transportu zaowocowało wprowadzeniem uproszczonych procedur zawarcia umowy leasingowej (bez zaświadczeń z ZUS, urzędu skarbowego i opinii banku) oraz szybkim procesem decyzyjnym, w myśl przyjętej zasady: prostszy leasing – prostsze życie. Stosujemy elastyczne i nietypowe rozwiązania, niedostępne w większości firm leasingowych. Dopasowujemy harmonogram spłat do specyfiki branży klienta, co pozwala na zachowanie płynności i terminowości spłat rat leasingowych.

Oferta finansowania jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK bazującej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.


OFERTA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB

Leasing operacyjny to bezpieczny i szybki sposób finansowania inwestycji, a uproszczone procedury, bez zbędnych formalności, pozwalają na szybką decyzję o finansowaniu inwestycji.

Leasing operacyjny

Okres leasingu: 24 – 60 miesięcy (zawsze zgodny z wymogami narzuconymi przez regulacje podatkowe)

Waluty finansowania:
złotówki i euro

Udział własny klienta
ustalany każdorazowo indywidualnie, po wykonanej analizie wniosku

możliwość dopasowania harmonogramu spłat do specyfiki branży klienta (raty sezonowe), co pozwala na zachowanie płynności i terminowości spłat rat leasingowych

leasing samochodów dostawczych i ciężarowych


WYMAGANE DOKUMENTY

Do wypełnionego wniosku prosimy załączyć kopie następujących dokumentów:

Dokumenty założycielskie:

  • REGON, NIP,
  • zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej,
  • aktualny odpis z KRS dla spółek prawa handlowego,
  • kopia dowodu osobistego właściciela/współwłaścicieli oraz małżonków, jeśli nie jest ustanowiona małżeńska rozdzielność majątkowa.

Dokumenty finansowe ( w przypadku pełnej procedury) :

  • deklaracja podatkowa PIT – za ostatni rozliczony rok podatkowy,
  • bilans i rachunek wyników za ostatni rozliczony rok – dla podmiotów prowadzących pełną księgowość,
  • informacja o wynikach za br. (np. w formie wydruku z systemu księgowego).

W niektórych przypadkach dla podjęcia decyzji zastrzegamy sobie prawo do rozszerzenia lub zmniejszenia wymogów formalnych.


KONTAKT

Wyszukaj serwis

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Przejdź do paska narzędzi