Program pojazdów używanych
DBK Used I Verified Trucks & Vans

W ramach programu DBK Used nasi klienci znajdą starannie wyselekcjonowane pojazdy używane – używane samochody dostawcze, ciężarowe, naczepy, ciągniki siodłowe

Większość z nich była eksploatowana za granicą i pochodzi z autoryzowanych punktów sprzedaży. Przed zakupem każdego pojazdu szczegółowo go sprawdzamy – weryfikujemy jego status prawny oraz stan techniczny. Jeżeli pojazd wymaga jakichkolwiek napraw, oddajemy go w ręce naszych wykwalifikowanych mechaników. Każdy nabywca używanego samochodu z logo DBK Truck Center może mieć pewność, że kupuje sprawdzony sprzęt najwyższej jakości. Oprócz używanych ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych i dostawczych mamy w ofercie używane naczepy i przyczepy oraz pojazdy specjalistyczne, które przechodzą identyczną ścieżkę weryfikującą ich stan.


Eksport

Przeszło 30 procent naszej rocznej sprzedaży trafia na rynki zagraniczne, do krajów Europy Wschodniej i Zachodniej, ale również do: Iraku, Jordanii, Mołdawii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Nigerii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w eksporcie pojazdów zapewniamy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wywozem pojazdu:

– Na lawecie dostarczamy pojazd do portu lub pod wskazany adres
– Oferujemy ubezpieczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
– Organizujemy eksportowe tablice rejestracyjne na życzenie klienta.


Używane z gwarancją jakości

Oferujemy : używane ciągniki siodłowe, używane samochody ciężarowe, używane naczepy i przyczepy, używane samochody dostawcze. Ofertę uzupełniają ciągniki siodłowe poleasingowe i ciężarówki poleasingowe. Wszystkie używane pojazdy sprzedawane w Grupie DBK możemy objąć wsparciem w postaci kontraktu serwisowego, zabezpieczającego przed awariami, a co za tym idzie nieprzewidzianymi wydatkami.

Wyszukaj serwis

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Przejdź do paska narzędzi