POJAZDY UŻYWANE DBK USED – Verified Trucks & Vans

Starannie wyselekcjonowane używane samochody dostawcze, ciężarowe, naczepy, ciągniki siodłowe

Czy pojazdy używane to dobre rozwiązanie? Tak i to dla wielu firm i branż, ale pod kilkoma warunkami. Musi to być samochód sprawdzony, bez wad prawnych, sprawny technicznie i rzetelnie przygotowany do ciężkiej pracy. I właśnie takie pojazdy oferujemy klientom DBK Used, bo naszą ambicją – tak jak całej Grupy DBK – jest dostarczanie rozwiązań. I nie chodzi tu tylko o pełny pakiet usług – serwis, finansowanie czy zabudowy. Chodzi o to, że zakup w DBK Used to dla przedsiębiorcy oszczędność czasu i energii, które może poświęcić na rozwijanie firmy.

Większość naszych pojazdów była eksploatowana za granicą i pochodzi z autoryzowanych punktów sprzedaży. Przed zakupem każdego pojazdu szczegółowo go sprawdzamy – weryfikujemy jego status prawny oraz stan techniczny. Jeżeli pojazd wymaga jakichkolwiek napraw, oddajemy go w ręce naszych wykwalifikowanych mechaników. Każdy nabywca używanego samochodu z logo DBK Truck Center może mieć pewność, że kupuje sprawdzony sprzęt najwyższej jakości. Oprócz używanych ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych i dostawczych mamy w ofercie używane naczepy i przyczepy oraz pojazdy specjalistyczne, które przechodzą identyczną ścieżkę weryfikującą ich stan.


Eksport

Przeszło 30 procent naszej rocznej sprzedaży trafia na rynki zagraniczne, do krajów Europy Wschodniej i Zachodniej, ale również do: Iraku, Jordanii, Mołdawii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Nigerii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w eksporcie pojazdów zapewniamy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wywozem pojazdu:

– Na lawecie dostarczamy pojazd do portu lub pod wskazany adres
– Oferujemy ubezpieczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
– Organizujemy eksportowe tablice rejestracyjne na życzenie klienta.

Używane ciągniki siodłowe, używane samochody ciężarowe, używane naczepy i przyczepy, używane samochody dostawcze

Używane z gwarancją jakości

Oferujemy : używane ciągniki siodłowe, używane samochody ciężarowe, używane naczepy i przyczepy, używane samochody dostawcze. Ofertę uzupełniają ciągniki siodłowe poleasingowe i ciężarówki poleasingowe. Wszystkie używane pojazdy sprzedawane w Grupie DBK możemy objąć wsparciem w postaci kontraktu serwisowego, zabezpieczającego przed awariami, a co za tym idzie nieprzewidzianymi wydatkami.

Przejdź do paska narzędzi