UBEZPIECZAMY WSZYSTKO, CO WAŻNE DLA CIEBIE

Naturalnym etapem każdej inwestycji jest jej odpowiednie zabezpieczenie. Dlatego naszym klientom oferujemy nowoczesne ubezpieczenia przygotowane przez specjalistów Grupy DBK.

Posiadamy kompleksową ofertę dla branży transportowej w tym: pakiety dealerskie, ubezpieczenia flotowe, OC przewoźnika drogowego w transporcie krajowym i międzynarodowym oraz OC zawodowe przewoźnika. Przez wiele lat zbieraliśmy doświadczenie i własne know-how, dlatego nasze rozwiązania to produkty idealnie skrojone dla firm z branży TSL, które skutecznie zapewniają bezpieczeństwo dla ich majątku i działalności transportowej.

Zajmujemy się także likwidacją szkód – zadbamy o zebranie kompletu dokumentów, pomagamy w zgłoszeniu szkody oraz w komunikacji z zakładem ubezpieczeń.


NASZA OFERTA

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE - (OC, AC, NW, Assistance) – roczne i wieloletnie

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE – (OC, AC, NW, Assistance) – roczne i wieloletnie

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Posiadaczy Pojazdów Mechanicznych (OC) jest ubezpieczeniem obowiązkowym, które znajduje zastosowanie w sytuacji, gdy posiadacz bądź kierowca pojazdu, wyrządza nim szkodę innym osobom i – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa – ponosi za to odpowiedzialność cywilną. Obowiązek zawarcia umowy ubezpieczenia OC ciąży na wszystkich posiadaczach pojazdów, czyli zarówno na właścicielach, jak i użytkownikach (na przykład kiedy pojazd jest przedmiotem leasingu bądź w tzw. „użyczeniu”).


UBEZPIECZENIA FLOTOWE

UBEZPIECZENIA FLOTOWE

Ubezpieczenie flotowe to rozwiązanie dla firm posiadających więcej niż 6 pojazdów, dzięki temu rozwiązaniu przedsiębiorca może ubezpieczyć wszystkie pojazdy w ramach jednej umowy generalnej na korzystnych warunkach niezależnie od rodzaju i przeznaczenia pojazdu.


UBEZPIECZENIE OC PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO

UBEZPIECZENIE OC PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO

Ubezpieczenie OC Przewoźnika Drogowego, tzw. OCP zabezpiecza wszelkie straty finansowe mogące wynikać z częściowej lub pełnej utraty, a także nieterminowej dostawy samego towaru. Przedmiotem ubezpieczenia może być przewóz ładunków w transporcie krajowym i międzynarodowym.


UBEZPIECZENIE TRUCK ASSISTANCE

UBEZPIECZENIE TRUCK ASSISTANCE

Ubezpieczenie Truck Assistance gwarantuje pomoc w przypadku unieruchomienia pojazdu, organizacja i pokrycie kosztów naprawy na miejscu, holowania, parkowania. Ubezpieczenie zapewnia ochronę przed kosztami nieprzewidzianym wypadkiem lub awarią na trasie


UBEZPIECZENIA GAP I GWARANCJE SERWISOWE

UBEZPIECZENIA GAP I GWARANCJE SERWISOWE

Posiadanie Ubezpieczenia GAP gwarantuje odzyskanie 100% wartości auta przy szkodzie całkowitej. Gwarancja serwisowa jest zawierana na wypadek awarii samochodu ciężarowego bądź ciągnika siodłowego na okres od 6 do 24 miesięcy. Dzięki temu można wydłużyć gwarancję producenta.


UBEZPIECZENIA-indywidualne

UBEZPIECZENIA FIRMOWE I INDYWIDUALNE

Naszymi klientami są również  firmy z innych branż niż TSL, a także osoby prywatne, dla których mamy interesującą ofertę w zakresie ubezpieczeń na życie, zdrowotnych, turystycznych i majątkowych.


UBEZPIECZENIA – NASZ ZAKRES USŁUG

Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki. Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie.

Ubezpieczenie flot pojazdów ciężarowych, ciągników siodłowych.
UBEZPIECZENIA FLOT POJAZDÓW

Ubezpieczenia samochodów ciężarowych.
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA SZKÓD

Kompleksowa obsługa szkód.
NADZÓR NAD PORTFELEM UBEZPIECZENIOWYM

Indywidualnie dopasowane programy ubezpieczeniowe.
INDYWIDUALNE PROGRAMY UBEZPIECZENIOWE DOPASOWANE DO SPECYFIKI BRANŻY
Pracownicze ubezpieczenia grupowe.
PROGRAMY GRUPOWYCH UBEZPIECZEŃ PRACOWNICZYCH

OC i bogaty program Assistance.
ROZBUDOWANY PROGRAM ASSISTANCE

Migracje polis.
WSPARCIE PROCESU MIGRACJI POLIS

Doradzamy przy wyborze.
PROFESJONALNE DORADZTWO

Roztoczymy nad Twoją  firmą parasol ochronny.
ORAZ WIELE INNYCH

ASYSTA SZKODOWA – NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE

Oferujemy również pomocy naszych wykwalifikowanych pracowników w zakresie merytorycznej oraz technicznej likwidacji szkód. Nasz asystent udziela pełnego wsparcia podczas całego procesu obsługi szkody, dzięki czemu, nasi klienci mogą skupić się na naprawie uszkodzonego pojazdu.

Dbamy o zebranie i przekazanie kompletu dokumentów, niezbędnych w procesie likwidacji szkody. Poprzez bezpośredni kontakt z ubezpieczycielem, zapewniamy pełną ocenę merytoryczna i wsparcie techniczne (pozyskanie OT ubezpieczyciela, wyceny wartości pojazdu, weryfikacja zakresu zawartych uszkodzeń), a także dochodzenie odszkodowania za FVAT wystawioną za naprawę szkody.


WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI TOWARZYSTWAMI UBEZPIECZENIOWYMI

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI TOWARZYSTWAMI UBEZPIECZENIOWYMI

IDEALNE ROZWIĄZANIA UBEZPIECZENIOWE

Z racji naszej specjalizacji posiadamy idealnie skrojone produkty dla firm z sektora TSL, które skutecznie zapewniają bezpieczeństwo firmom i ich majątkowi. Momentem weryfikacji ubezpieczenia jest powstanie szkody – gdy pojazd czeka na naprawę w naszym lub innym serwisie. Przygotowane przez nas rozwiązania ubezpieczeniowe zapewniają możliwość naprawy pojazdu w 100 proc. bez konieczności dopłaty przez naszych klientów. W ofercie posiadamy ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia transportowe, w tym oc przewoźnika drogowego, ubezpieczenia ciężarówek, klasyczne oc samochodów dostawczych i wiele innych polis.

Oferta ubezpieczeniowa daleko wykracza poza zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, co oznacza, że można u nas nie tylko ubezpieczyć pojazd, ale i zabezpieczyć się przed skutkami innych roszczeń związanych z wykorzystaniem floty, w tym pojazdów specjalistycznych, a także przygotować zakres ubezpieczeń dla całego majątku firmy, czy pracowników przedsiębiorstwa. To jednak nie wszystko – nasi doradcy pomogą dobrać odpowiednie ubezpieczenie niezwiązane z transportem z szerokiego pakietu usług dodatkowych.


KUP UBEZPIECZENIE ONLINE

Teraz szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu!

Przejdź do paska narzędzi