UBEZPIECZENIA (NIE TYLKO) DLA BRANŻY TSL

Naturalnym etapem każdej inwestycji jest jej odpowiednie zabezpieczenie, dlatego w duchu TOTAL CARE, przygotowaliśmy kompleksową ofertę ubezpieczeń (nie tylko) dla branży transportowej.

U nas możesz ubezpieczyć pojazd, jak również zabezpieczyć się przed skutkami innych roszczeń związanych z wykorzystaniem floty, w tym pojazdów specjalistycznych, a także przygotować zakres ubezpieczeń dla całego majątku firmy, czy pracowników przedsiębiorstwa. Doradcy Grupy DBK zaproponują Ci również ubezpieczenia niezwiązane z transportem – na preferencyjnych warunkach, z szerokiego pakietu usług dodatkowych.

Pakiety dealerskie, ubezpieczenia flotowe, OC przewoźnika drogowego w transporcie krajowym i międzynarodowym, OC zawodowe przewoźnika, truck assistance, GAP, ubezpieczenie od kosztów napraw. Polegając na wieloletnim doświadczeniu, wypracowanym know-how, zespole ekspertów oraz współpracy z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, skutecznie zapewnimy bezpieczeństwo Twojemu majątkowi i działalności transportowej. Wesprzemy Cię również w procesie likwidacji szkód, zbierając niezbędne dokumenty, pomagając w zgłoszeniu szkody i komunikacji z zakładem ubezpieczeń. 

Życie prywatne wpływa na zawodowe i na odwrót. Dlatego przygotowaliśmy również ofertę ubezpieczeń firmowych i indywidualnych – na życie, zdrowotnych, turystycznych czy majątkowych. Wybierając ubezpieczenia Grupy DBK oszczędzasz nerwy, czas i pieniądze, a zyskujesz spokój ducha, by swobodnie rozwijać swój biznes!


KUP UBEZPIECZENIE ONLINE

Teraz szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu!


UBEZPIECZAMY WSZYSTKO, CO DLA CIEBIE WAŻNE


UBEZPIECZENIE KOSZTÓW NAPRAW – NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE

Fabryczna gwarancja producentów samochodów obowiązuje przez dwa lata, czyli krócej niż trwa większość umów finansowania. Dlatego w Grupie DBK oferujemy Ci ochronę przed kosztami napraw pogwarancyjnych, a w konsekwencji – także niepotrzebnym stresem.


UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE - (OC, AC, NW, Assistance) – roczne i wieloletnie

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE – (OC, AC, NW, Assistance) – roczne i wieloletnie

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Posiadaczy Pojazdów Mechanicznych (OC) to ubezpieczenie obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów, zarówno właścicieli, jak i użytkowników – na przykład, gdy pojazd jest przedmiotem leasingu bądź jest w tzw. „użyczeniu”. Ubezpieczenie Auto Casco (AC) zapewni ochronę w przypadku zniszczenia czy kradzieży pojazdu, zarówno prywatnego, jak i flotowego.


UBEZPIECZENIA FLOTOWE

UBEZPIECZENIA FLOTOWE

Ubezpieczenie flotowe to rozwiązanie dla firm posiadających więcej niż 6 pojazdów. Ubezpiecz wszystkie samochody w ramach jednej umowy generalnej na korzystnych warunkach, niezależnie od rodzaju i przeznaczenia pojazdu.


UBEZPIECZENIE OC PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO

UBEZPIECZENIE OC PRZEWOŹNIKA DROGOWEGO

Ubezpieczenie OC Przewoźnika Drogowego, (tzw. OCP) zabezpieczy Cię od strat finansowych, wynikających z częściowej lub pełnej utraty, a także nieterminowej dostawy towaru. Przedmiotem ubezpieczenia może być przewóz ładunków w transporcie krajowym i międzynarodowym.


UBEZPIECZENIE TRUCK ASSISTANCE

UBEZPIECZENIE TRUCK ASSISTANCE

Ubezpieczenie Truck Assistance zapewni Ci ochronę przed kosztami związanymi z nieprzewidzianym wypadkiem czy awarią na trasie. TA gwarantuje pomoc w przypadku unieruchomienia pojazdu, organizację i pokrycie kosztów: naprawy na miejscu, holowania i parkowania. 


UBEZPIECZENIA GAP I GWARANCJE SERWISOWE

UBEZPIECZENIA GAP I GWARANCJE SERWISOWE

Dzięki Ubezpieczeniu GAP odzyskasz 100% wartości auta przy szkodzie całkowitej. Gwarancja serwisowa jest zawierana na wypadek awarii samochodu ciężarowego bądź ciągnika siodłowego na okres od 6 do 24 miesięcy. W ten sposób możesz wydłużyć gwarancję producenta.


UBEZPIECZENIA-indywidualne

UBEZPIECZENIA FIRMOWE I INDYWIDUALNE

Bez względu na branżę, w której działasz, możesz skorzystać z kompleksowej i atrakcyjnej oferty w zakresie ubezpieczeń firmowych lub indywidualnych (jako osoba prywatna) na życie, zdrowotnych, turystycznych i majątkowych. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, często możemy zaproponować korzystną ofertę, jakiej nie znajdziesz w porównywarkach ubezpieczeń.


LIKWIDACJA SZKÓD – ASYSTA SZKODOWA

Oszczędź sobie nerwów przy likwidacji szkody, korzystając z pomocy ekspertów Grupy DBK. Nie przejmuj się formalnościami, skoncentruj się na naprawie pojazdu i dalszym rozwoju biznesu. 

Zadbamy o zebranie i przekazanie kompletu niezbędnych dokumentów, bezpośrednio skontaktujemy się z Twoim ubezpieczycielem, zapewnimy pełną ocenę merytoryczną i wsparcie techniczne (pozyskanie OT ubezpieczyciela, wyceny wartości pojazdu, weryfikacja zakresu zawartych uszkodzeń), a także dochodzenie odszkodowania za FVAT wystawioną za naprawę szkody.


WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI TOWARZYSTWAMI UBEZPIECZENIOWYMI

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI TOWARZYSTWAMI UBEZPIECZENIOWYMI

IDEALNE ROZWIĄZANIA UBEZPIECZENIOWE

Z racji naszej specjalizacji posiadamy idealnie skrojone produkty dla firm z sektora TSL, które skutecznie zapewniają bezpieczeństwo firmom i ich majątkowi. Momentem weryfikacji ubezpieczenia jest powstanie szkody – gdy pojazd czeka na naprawę w naszym lub innym serwisie. Przygotowane przez nas rozwiązania ubezpieczeniowe zapewniają możliwość naprawy pojazdu w 100 proc. bez konieczności dopłaty przez naszych klientów. W ofercie posiadamy ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia transportowe, w tym oc przewoźnika drogowego, ubezpieczenia ciężarówek, klasyczne oc samochodów dostawczych i wiele innych polis. U nas załatwisz wszystko kompleksowo, profesjonalnie, sprawnie i w jednym miejscu!

Ubezpieczenie flot pojazdów ciężarowych, ciągników siodłowych.
UBEZPIECZENIA FLOT POJAZDÓW

Ubezpieczenia samochodów ciężarowych.
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA SZKÓD

Kompleksowa obsługa szkód.
NADZÓR NAD PORTFELEM UBEZPIECZENIOWYM

Indywidualnie dopasowane programy ubezpieczeniowe.
INDYWIDUALNE PROGRAMY UBEZPIECZENIOWE DOPASOWANE DO SPECYFIKI BRANŻY
Pracownicze ubezpieczenia grupowe.
PROGRAMY GRUPOWYCH UBEZPIECZEŃ PRACOWNICZYCH

OC i bogaty program Assistance.
ROZBUDOWANY PROGRAM ASSISTANCE

Migracje polis.
WSPARCIE PROCESU MIGRACJI POLIS

Doradzamy przy wyborze.
PROFESJONALNE DORADZTWO

Roztoczymy nad Twoją  firmą parasol ochronny.
ORAZ WIELE INNYCH

UBEZPIECZENIA W TRANSPORCIE

Wypadki, awarie, kolizje, kary finansowe, uszkodzony ładunek, włamania i kradzieże, imigranci na naczepie, aż po choroby i – niestety – zgony kierowców oraz konieczność organizacji transportu medycznego. Za każdy z tych tematów odpowiedzialność spoczywa na przewoźniku, a efektem – prócz stresu – mogą być konsekwencje finansowe idące w miliony euro. Nie straszymy – taka jest rzeczywistość transportu. Na szczęście od niemal każdej sytuacji da się ubezpieczyć, a życie pokazuje, że przydaje się ono w niespodziewanych momentach. Jakich? Co da się ubezpieczyć? Jak powinno wyglądać ubezpieczenie? Jak z niego skorzystać w sytuacjach nagłych?

Obejrzyj nasz podcast >>


ZESPÓŁ EKSPERTÓW

W Grupie DBK nie ma ludzi przypadkowych. O Twoje sprawy zawsze dbają wykwalifikowani specjaliści i pasjonaci. O naszej sile decyduje zespół, w którym eksperci łączą swoje kompetencje, by zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie. Zapytaj o ofertę ubezpieczeń dla siebie i swojej firmy i przekonaj się jak wiele możemy Ci zaoferować.

Przejdź do paska narzędzi