UBEZPIECZENIA – W TROSCE O TWOJĄ FLOTĘ

Naturalnym etapem każdej inwestycji jest jej odpowiednie zabezpieczenie. Dlatego naszym klientom oferujemy nowoczesne programy ubezpieczeniowe przygotowane przez specjalistów Grupy DBK.


NASZA OFERTA

Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki. Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie.

UBEZPIECZENIA FLOT POJAZDÓW

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA SZKÓD

NADZÓR NAD PORTFELEM UBEZPIECZENIOWYM

INDYWIDUALNE PROGRAMY UBEZPIECZENIOWE DOPASOWANE DO SPECYFIKI BRANŻY

PROGRAMY GRUPOWYCH UBEZPIECZEŃ PRACOWNICZYCH

ROZBUDOWANY PROGRAM ASSISTANCE

WSPARCIE PROCESU MIGRACJI POLIS

PROFESJONALNE DORADZTWO

ORAZ WIELE INNYCH


IDEALNE ROZWIĄZANIA UBEZPIECZENIOWE

Z racji naszej specjalizacji posiadamy idealnie skrojone produkty dla firm z sektora TSL, które skutecznie zapewniają bezpieczeństwo firmom i ich majątkowi. Momentem weryfikacji ubezpieczenia jest powstanie szkody – gdy pojazd czeka na naprawę w naszym lub innym serwisie. Przygotowane przez nas rozwiązania ubezpieczeniowe zapewniają możliwość naprawy pojazdu w 100 proc. bez konieczności dopłaty przez naszych klientów. W ofercie posiadamy ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia transportowe, w tym oc przewoźnika drogowego, ubezpieczenia ciężarówek, klasyczne oc samochodów dostawczych i wiele innych polis.

Oferta ubezpieczeniowa daleko wykracza poza zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, co oznacza, że można u nas nie tylko ubezpieczyć pojazd, ale i zabezpieczyć się przed skutkami innych roszczeń związanych z wykorzystaniem floty, w tym pojazdów specjalistycznych, a także przygotować zakres ubezpieczeń dla całego majątku firmy, czy pracowników przedsiębiorstwa. To jednak nie wszystko – nasi doradcy pomogą dobrać odpowiednie ubezpieczenie niezwiązane z transportem z szerokiego pakietu usług dodatkowych.


KUP POLISĘ ONLINE

Teraz szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu!

Wyszukaj serwis

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Przejdź do paska narzędzi