Ubezpieczenia – w trosce o Twoją flotę

Naturalnym etapem każdej inwestycji jest jej odpowiednie zabezpieczenie. Dlatego naszym klientom oferujemy nowoczesne programy ubezpieczeniowe przygotowane przez specjalistów Grupy DBK.

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie.

Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Z racji naszej specjalizacji posiadamy idealnie skrojone produkty dla firm z sektora TSL, które skutecznie zapewniają bezpieczeństwo firmom i ich majątkowi. Momentem weryfikacji ubezpieczenia jest powstanie szkody – gdy pojazd czeka na naprawę w naszym lub innym serwisie. Przygotowane przez nas rozwiązania ubezpieczeniowe zapewniają możliwość naprawy pojazdu w 100 proc. bez konieczności dopłaty przez naszych klientów. W ofercie posiadamy ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia transportowe, w tym oc przewoźnika drogowego, ubezpieczenia ciężarówek, klasyczne oc samochodów dostawczych i wiele innych polis.

Oferta ubezpieczeniowa daleko wykracza poza zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, co oznacza, że można u nas nie tylko ubezpieczyć pojazd, ale i zabezpieczyć się przed skutkami innych roszczeń związanych z wykorzystaniem floty, w tym pojazdów specjalistycznych, a także przygotować zakres ubezpieczeń dla całego majątku firmy, czy pracowników przedsiębiorstwa. To jednak nie wszystko – nasi doradcy pomogą dobrać odpowiednie ubezpieczenie niezwiązane z transportem z szerokiego pakietu usług dodatkowych.


Teraz szybko,wygodnie i bez wychodzenia z domu!


Strategiczne sektory działalności DBK Financial Services dla firm:

  • ubezpieczenie majątku oraz finansów firmy,
  • kompleksowe Programy Grupowych Ubezpieczeń dla Pracowników,
  • ubezpieczenia na życie i zdrowotne,
  • ochrona przed roszczeniem osób trzecich.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi