Daf logo

 

Kompleksowe usługi sprzedażowo-serwisowe

Jako Grupa DBK, w ramach wyspecjalizowanych pionów biznesowych oferujemy złożone usługi związane z serwisem, sprzedażą i wynajmem pojazdów nowych oraz używanych DAF, oryginalnych części i zamienników. Ponadto naszym klientom proponujemy szeroki zakres usług dodatkowych, takich jak ubezpieczenia, telematyka czy korzystny leasing.
Marka DAF, należąca obecnie do grupy PACCAR to lider w produkcji samochodów ciężarowych. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedażowo-serwisowej jesteśmy w stanie zaproponować naszym partnerom biznesowym atrakcyjne warunki finansowania DAF, całodobowy serwis oraz pomoc w wyborze korzystnych rozwiązań dostosowanych do specyfiki działalności.

Nowoczesne samochody ciężarowe DAF

Pojazdy wyprodukowane przez DAF wyróżniają się szeregiem innowacyjnych rozwiązań, pozwalających na obniżenie emisji spalin, zmniejszenie kosztów eksploatacji oraz zapewniających kierowcy maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych zadań. Od wielu lat współpracujemy z marką DAF, sprzedając używane i nowe pojazdy. Dysponujemy pełną gamą samochodów ciężarowych wielozadaniowych oraz długodystansowych w różnych konfiguracjach.

Do dyspozycji naszych kontrahentów oddajemy także usługę krótko- lub długoterminowego wynajmu pojazdów DAF. Pośród rozbudowanej floty 2500 pojazdów użytkowych znajdują się nowoczesne ciągniki siodłowe od holenderskiej marki. Każdy z nich spełnia normę Euro 6 oraz jest regularnie serwisowany w autoryzowanych punktach Grupy DBK.

Centrum serwisowe DAF (ITS) wspiera kierowców na terenie całej Europy. Rozległa sieć ponad 1000 punktów, możliwość usunięcia większości usterek na miejscu oraz szybki czas reakcji to bezsprzeczne zalety naszych usług serwisowych.

Zarówno oryginalne, jak i zamienne części do samochodów ciężarowych DAF wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami, pasują do wszystkich modeli i posiadają pełną gwarancję producenta.

Szeroki wachlarz rozwiązań dostępnych w ofercie pozwala naszym klientom stworzyć bezpieczną strategię rozwoju własnej działalności. Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji na temat świadczonych usług.

Przejdź do paska narzędzi