Oryginalne części PACCAR

To kompletna oferta części przeznaczonych do poszczególnych modeli silników firmy PACCAR. Części te zostały opracowane i wyprodukowane w celu spełnienia najwyższych standardów, które oferuje silnik PACCAR.

częsci do silników PACCAR

Być może zauważyli Państwo, że na silniku Państwa samochodu ciężarowego DAF widnieje oznaczenie PACCAR. Podzespoły silnika również zostały wyprodukowane przez firmę PACCAR. Dotąd były dostarczane w opakowaniu DAF Genuine Parts (oryginalne części DAF). To się jednak zmieniło. Wszystkie oryginalne części do silników firmy PACCAR noszą teraz nazwę PACCAR Genuine Parts.

Same zalety

Stosowanie oryginalnych części firmy PACCAR w połączeniu z najnowocześniejszą technologią, materiałami najwyższej klasy oraz znaczącą integracją funkcji skutkuje wysoką niezawodnością i wydłużoną trwałością silników firmy PACCAR. Tym samym zapewnia większą wydajność silnika. Ponadto używanie w DAF części PACCAR przyczynia się do znacznej oszczędności paliwa. Wtrysk paliwa SMART jest stosowany w celu wytworzenia wysokich ciśnień wtrysku w połączeniu z precyzyjnym taktowaniem wtrysku oraz wtryskiem wielopunktowym. Rezultatem jest optymalny proces spalania przy niezwykle niskim zużyciu paliwa.


Oryginalne i zamienne części DAF

Zalety oryginalnych części DAF:

 • 100-procentowe dopasowanie do ciężarówek DAF
 • Maksymalna trwałość i wysokie osiągi
 • Niezawodność
 • Pełna gwarancja firmy DAF
 • Minimalne koszty eksploatacji

Firma DAF posiada szeroką sieć punktów dealerskich z wykwalifikowanymi pracownikami w całej Europie. Oznacza to, że klient może w każdej chwili skontaktować się z najbliższym dealerem w sprawie potrzebnych części. Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania zapasami dealer firmy DAF jest w stanie niemal zawsze dostarczyć żądaną część.

DAF części

DAF oferuje także wysokiej jakości zamienniki wielu elementów, takich jak silniki, alternatory i skrzynie biegów. Produkty te są znane jako oryginalne części zamienne firmy DAF, która oferuje największy asortyment artykułów zamiennych w branży. Podobnie jak oryginalne części DAF, części zamienne spełniają najwyższe standardy jakości. Są produkowane i testowane zgodnie z przyjętymi przez firmę DAF standardami. Dzięki temu jakość części zamiennych jest porównywalna z jakością części oryginalnych. Dlatego też części zamienne DAF są objęte takimi samymi warunkami gwarancji jak oryginalne części DAF.


Części do przyczep i naczep TRP

W programie TRP dostępne są wszystkie produkty potrzebne do przyczepy/naczepy, elementy nadwozia, materiały eksploatacyjne dla warsztatów i narzędzia. Produkty TRP stanowią rozwinięcie istniejącej oferty części DAF Genuine Parts. TRP zapewnia szeroką gamę części, od elementów zawieszenia przyczep oraz osi po rampy załadowcze i materiały eksploatacyjne dla warsztatów. Za pośrednictwem TRP dostarczane są wyłącznie produkty, które spełniają nasze najwyższe standardy jakości. Wszystkie sprzedawane przez nas części posiadają gwarancję zgodną z krajowymi warunkami i postanowieniami gwarancji firmy DAF.

TRP części

TRP oferuje:

 • Szeroki asortyment części dla wszystkich marek przyczep/naczep do samochodów ciężarowych oraz materiałów eksploatacyjnych dla warsztatów – zapewniający kompletną obsługę w zakresie części
 • Doskonałą dostępność części dzięki międzynarodowej sieci dealerskiej zapewniającej dostawę tego samego dnia lub na następny dzień
 • Dobrą cenę w stosunku do jakości części, które spełniają wymogi optymalnego wykorzystania pojazdu
 • Wykwalifikowanych i wyszkolonych pracowników działu części, którzy potrafią za pierwszym razem wskazać odpowiednią część
 • Dobrze udokumentowany katalog części
 • Szeroki wybór części
 • Konkurencyjne ceny – w dobrej relacji ceny do jakości
 • Pełną gwarancję firmy DAF
 • Wysoką jakość części jako standard
 • Obsługę dostaw do klienta
Przejdź do paska narzędzi