GRUPA DBK

Największy w Polsce dostawca produktów i usług dla branży TSL

Naszym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli w jednym miejscu zrealizować wszystkie potrzeby związane z zakupem pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz ich eksploatacją.


28 LAT DOŚWIADCZEŃ

Spółka DBK powstała w Olsztynie w 1996 r. W tym samym roku została partnerem holenderskiej grupy motoryzacyjnej LenGo, zyskując wsparcie europejskiego lidera branży. Strukturę grupy LenGo tworzą firmy wyspecjalizowane w obsłudze podmiotów świadczących usługi transportowe. W kolejnych latach do firmy DBK dołączały nowe spółki, tworząc Grupę DBK. Dziś w ramach grupy kapitałowej działa 13 podmiotów, w których pracuje już ponad 1 500 pracowników.


LIDER BRANŻY

Grupę DBK tworzą powiązane ze sobą kapitałowo spółki, dzięki którym możliwa jest kompleksowa obsługa flot pojazdów ciężarowych – od finansowego wsparcia podczas zakupu, przez dobór odpowiedniego pojazdu, po pełną obsługę posprzedażową. Siłą Grupy DBK jest rozbudowana sieć serwisowo-sprzedażowa na terenie całej Polski. W każdym punkcie przedsiębiorca otrzymuje pełen pakiet produktów i usług.


TOTAL CARE

Cokolwiek przewozisz, dokądkolwiek zmierzasz, po prostu jedź! My zajmiemy się resztą.

Główną filozofią działania Grupy DBK jest TOTAL CARE – oznaczające kompleksowe wsparcie w zakresie zakupu i obsługi posprzedażowej pojazdów ciężarowych i dostawczych, naczep i cystern. TOTAL CARE to obietnica, jaką składamy klientowi – kręgosłup strategii i filozofii biznesowej Grupy DBK.


SZEROKI PAKIET USŁUG

Usługi znajdujące się w obszernym portfolio Grupy DBK są świadczone w ramach czterech pionów biznesowych – DBK Truck Center, DBK Used, DBK Parts oraz DBK Financial Services.

DBK TRUCK CENTER

Sprzedaż nowych pojazdów i naczep. Serwis pojazdów i naczep. Telematyka.

Rozbudowana sieć serwisowo-sprzedażowa, na którą składają się 24 oddziały i 5 punktów partnerskich. To ponadto autoryzowana sieć sprzedaży nowych pojazdów ciężarowych marki DAF, IVECO oraz naczep KÖGEL.

DBK PARTS

Części zamienne nowe i używane

Zaopatrujemy klientów w części zamienne oraz akcesoria do pojazdów ciężarowych i dostawczych, a także do naczep, przyczep i autobusów

DBK USED

Używane pojazdy dostawcze i ciężarowe

Największa w Polsce sieć sprzedaży pojazdów używanych (ciągniki siodłowe, naczepy, samochody dostawcze), dostępnych od ręki na 6 niezależnych placach. W 2021 roku zostaliśmy nagrodzeni tytułem Najlepszego Dealera Pojazdów Używanych DAF w Europie!

DBK FINANCIAL SERVICES

Finansowanie, ubezpieczenia. Wynajem pojazdów

To kompleksowa obsługa firm transportowych w zakresie finansowania, ubezpieczenia i wynajmu pojazdów, a także klientów indywidualnych (ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, osobowe, zdrowotne).


MISJA I WIZJA

Mamy jasno określoną wizję w Grupie DBK – to właśnie ona określa, kim chcemy być dla naszych klientów oraz pracowników oraz wyznacza kierunek, w którym musimy podążać, aby być zaufanym dostawcą produktów i usług i najlepszym miejscem do pracy.

LIDER RYNKU ROZWIĄZAŃ DLA BRANŻY TSL


Total Care to unikalny model biznesowy w skali europejskiej. Żadna konkurencyjna firma nie ma tak kompleksowej oferty jak Grupa DBK. To nasz wspólny, wszystkich pracowników, powód do dumy, bo każdy z nas ma w tym swój udział.

ZAUFANA MARKA DLA NASZYCH KLIENTÓW


Total Care to szeroka gama uzupełniających się produktów i usług, a tym samym możliwość kompleksowej obsługi każdej firmy transportowej. Jesteśmy zaufanym dostawcą, bo dbamy o jak najwyższy standard pracy i produktów pod jednym dachem.

FIRMA WYZNACZAJĄCA STANDARDY RYNKOWE


Ciągle dopasowujemy naszą ofertę do dynamicznych zmian w branży transportowej i bezustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań dla klientów.

CIĄGŁY ROZWÓJ OPARTY O NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ


Nie zatrzymujemy się w naszym rozwoju i wciąż udoskonalamy naszą ofertę, poprawiamy jakość oferowanych usług i dbamy o to, aby nasi klienci zawsze byli obsłużeni na jak najwyższym poziomie.

DOBRY I PEWNY PRACODAWCA


W Grupie DBK najważniejsi są ludzie! Dla naszych pracowników chcemy być najlepszym pracodawcą. Zadowolenie z pracy i zaangażowanie to nasz priorytet.


Przejdź do paska narzędzi