Spółka On Road istnieje od 19 kwietnia 1991 roku i działa w trzech oddziałach – w Poznaniu, Niepruszewie koło Poznania (DBK Truck Center Poznań A2) oraz Święcicach koło Warszawy. Firma posiada autoryzacje marek Iveco, Bosch i Delphi.

Serwisy w Poznaniu oraz Niepruszewie posiadają autoryzację IVECO w zakresie sprzedaży pojazdów lekkich Daily i średnich Eurocargo oraz usług serwisowych pełnej gamy pojazdów również tej marki. Ponadto realizuje naprawy pogwarancyjne pojazdów ciężarowych, dostawczych, naczep i przyczep wszystkich marek. Usługi serwisowe są realizowane na czterech przelotowych stanowiskach wyposażonych w kanały naprawcze i dwóch nieprzelotowych wyposażonych w podnośnik czterokolumnowy oraz miejsce do badań i diagnostyki komputerowej. Na terenie oddziału działa również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów oraz myjnia automatyczna. Łączna powierzchnia obiektu to 3082 m2.

Trzeci oddział On Road jest zlokalizowany w DBK Truck Center Święcice, gdzie znajduje się profesjonalne centrum napraw układów wtryskowych z autoryzacją Bosch i Delphi, w zakresie których firma ta posiada 20-letnie doświadczenie.

IMG_0756

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis