Grupa DBK Poznań
Adres: ul. Obodrzycka 73, 61-249 Poznań
Godziny otwarcia: pon.-pt. 7:00 – 22:00, sob. 7:00 – 15:00

Numer telefonu: +48 61 660 62 50


Dostępne usługi
:

Sprzedaż pojazdów IVECO Daily i Eurocargo

Największa sieć dealerska IVECO w Polsce. Oferujemy zarówno szeroki wybór gotowych, jak i dostępnych od ręki nowych pojazdów IVECO Daily w różnych zabudowach (furgony, kontenery, izotermy, plandeki, lawety, minibusy), a także pojazdy na zamówienie, w których konfiguracji — stosownie do Państwa potrzeb transportowych — pomogą nasi wykwalifikowani specjaliści.

Czytaj więcej o pojazdach IVECO >>

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep oraz części zamienne

Naprawy gwarancyjne IVECO, MAN, naprawy pogwarancyjne wszystkich typów pojazdów, kompleksowa likwidacja szkód.

Czytaj więcej o usługach serwisowych >>

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Oferujemy pełny zakres badań technicznych wszystkich typów pojazdów – ciężarowych, dostawczych, osobowych i motocykli.

Czytaj więcej o oskp >>

Finansowanie i leasing

Finansowanie jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK, opartej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o finansowaniu>>

Ubezpieczenia komunikacyjne 

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Czytaj więcej o ubezpieczeniach>>

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych 

Nasza flota do wynajęcia to już 3 000 pojazdów użytkowych z różnych segmentów i marek, która regularnie jest serwisowana i sprawdzana w autoryzowanych punktach serwisowych Grupy DBK. Pojazdy o różnej ładowności i zastosowaniu pozwalają nam błyskawicznie reagować na oczekiwania klienta i wspierać go w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej o wynajmie>>

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Poznań Więcej
Adres
ul. Obodrzycka 73, 61-249 Poznań
Biuro
+48 (61) 660 62 50
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis mechaniczny

Michał Kiwiorski, Doradca Serwisowy m.kiwiorski@grupadbk.com 48 797 595 385

Iwona Laurentowska, Asystentka Serwisu i.laurentowska@grupadbk.com 48 539 735 210

Michał Błoch, Doradca Serwisowy m.bloch@grupadbk.com 48 797 408 674

Wojciech Zakrzewski, Kierownik Serwisu w.zakrzewski@grupadbk.com 48 797 408 675

serwis blacharsko-lakierniczy

Sebastian Sołtysiak, Doradca ds. Likwidacji Szkód s.soltysiak@grupadbk.com 48 668 455 434

Tomasz Parysek, Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego t.parysek@grupadbk.com 48 735 207 651

sprzedaż nowych pojazdów
iveco

Mariusz Kozłowski, Koordynator Sprzedaży m.kozlowski@grupadbk.com 48 668 455 446

Przemysław Siwek, Koordynator Sprzedaży p.siwek@grupadbk.com 48 668 455 443

Paweł Wróblewski, Koordynator Sprzedaży p.wroblewski@grupadbk.com 48 668 455 444

sprzedaż nowych naczep
kogel

Wojciech Fiedczak, Koordynator Sprzedaży w.fiedczak@grupadbk.com 48 600 921 525

sprzedaż części zamiennych

Patryk Lech, Kierownik Magazynu p.lech@grupadbk.com 48 797 408 676

Kałka Marek, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług m.kalka@grupadbk.com 48 668 455 435

Hubert Lewandowski, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług h.lewandowski@grupadbk.com 48 668 341 048

ubezpieczenia

Marek Kiełkowski, Specjalista ds. Ubezpieczeń 48 538 191 748

Karolina Kunowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 694 714 282

finansowanie i leasing

Anna Lis, Specjalista ds. Finansowania a.lis@grupadbk.com 48 882 756 302

Przejdź do paska narzędzi