NAJWIĘKSZY DEALER
IVECO W POLSCE

Sprzedaż pojazdów dostawczych Iveco

Od wielu lat Grupa DBK jest liderem sprzedaży marki Iveco w Polsce, jednocześnie będąc jednym z największych dealerów w Europie. Nasza sieć sprzedażowo-serwisowa obejmuje 10 oddziałów DBK Truck Center oraz pięć punktów partnerskich.

Oferujemy zarówno szeroki wybór gotowych i dostępnych od ręki nowych pojazdów Iveco Daily w różnych zabudowach (furgony, kontenery, izotermy, plandeki, lawety, minibusy) jak i pojazdy na zamówienie, w których konfiguracji – stosownie do Państwa potrzeb transportowych – pomogą nasi wykwalifikowani specjaliści.  Bogata gama IVECO Daily oferuje odpowiedni pojazd do każdego zadania. Unikalne połączenia różnych wariantów karoserii, rozstawu kół, mocy i ładowności sprawiają, iż można wybierać spośród 8 tys. wersji fabrycznych. Nasze pojazdy sprawdzają się w wielu branżach, takich jak transport międzynarodowy i lokalny, dystrybucja, sektor komunalny, a nawet wojskowy.

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Warszawa Więcej
Adres
ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Biuro
+48 (22) 722 97 21
Godziny otwarcia
Pn-pt 7-22, so 8-14
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze  IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis MAN, serwis Koegel, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-warszawa/

sprzedaż pojazdów nowych

Rafał Słowik, Regionalny Kierownik Sprzedaży r.slowik@grupadbk.com +48 882 133 708

Piotr Onyszko, Regionalny Kierownik Sprzedaży p.onyszko@grupadbk.com +48 538 245 860

iveco

Krzysztof Rudzik, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich k.rudzik@grupadbk.com 48 600 467 031

Maciej Poradzisz, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich m.poradzisz@grupadbk.com +48 606 666 605

Jacek Czaplicki, Regionalny Kierownik Sprzedaży j.czaplicki@grupadbk.com 48 882 133 716

Jarosław Ścisło, Regionalny Kierownik Sprzedaży 48 602 379 464

Przemysław Mosiewicz, Kierownik Sprzedaży Pojazdów Nowych 48 660 717 149

sprzedaż naczep i cystern

Daniel Kozikowski, Dyrektor Handlowy Kässbohrer d.kozikowski@grupadbk.com +48 539 773 075

kogel

Robert Kosiński, Regionalny Kierownik Sprzedaży r.kosinski@grupadbk.com 48 662 241 622

Tomasz Pawlik, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.pawliki@grupadbk.com 48 734 408 656

Robert Baprawski, Regionalny Kierownik Sprzedaży r.baprawski@grupadbk.com 48 600 467 025

sprzedaż pojazdów używanych

Maciej Matyszewski, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych m.matyszewski@grupadbk.com 48 734 155 219

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży Pojazdów Używanych a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

Andrzej Kurnik, Specjalista ds.sprzedaży a.kurnik@grupadbk.com 48 662 241 587

ubezpieczenia

Agnieszka Jankowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 883 375 739

Agnieszka Narwojsz, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 662 026 032

wynajem pojazdów

Piotr Rychel, Regionalny Kierownik Sprzedaży p.rychel@grupadbk.com +48 882 435 055

Przemysław Magnuszewski, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów p.magnuszewski@grupadbk.com 48 666 029 699

Rafał Korczak, Regionalny Kierownik Sprzedaży - Pojazdy Ciężkie r.korczak@grupadbk.com 48 662 241 631

Rafał Gutowski, Dyrektor Handlowy – Region Północny r.gutowski@grupadbk.com 48 608 471 871

telematyka

Paweł Panfil, Kierownik Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis