Autoryzowana sieć sprzedaży

Grupa DBK prowadzi sprzedaż pojazdów marek DAF oraz IVECO i jest wyłącznym importerem naczep marki Kögel w Polsce. Nasi doradcy w każdym punkcie sprzedaży służą fachowymi poradami w zakresie konfiguracji pojazdów z uwzględnieniem potrzeb przedsiębiorstwa, a także na temat finansowania i ubezpieczenia floty. Wszystko po to, by w jednym miejscu zapewnić klientom dokładnie to, czego potrzebują.


DAF

Oferujemy pełną gamę pojazdów holenderskiej marki – od lekkich podwozi LF, przez wielozadaniowy segment CF, po długodystansowe XF – najpopularniejsze wśród kierowców oraz właścicieli firm transportowych ciągniki siodłowe. Przedsiębiorcy z sektora TSL oczekują taboru, który zapewni niskie zużycie paliwa, niezawodność na trasie oraz bezpieczeństwo i komfort kierowcy. I to znajdują w pojazdach marki DAF – realne zwiększenie wydajności transportu, jednocześnie otrzymując pakiet udogodnień dostępnych w autoryzowanych serwisach Grupy DBK. Ponadto nasi wykwalifikowani specjaliści służą pomocą w doborze odpowiednich elementów podwozia i zabudowy pojazdu –stosownie do potrzeb transportowych klienta.


IVECO

W naszym portfolio znajduje się ceniona marka pojazdów ciężarowych i dostawczych IVECO. Od wielu lat jesteśmy największą siecią dealerską IVECO w Polsce, jednocześnie będąc jednym z największych dealerów w Europie. Przedsiębiorcy cenią sobie IVECO ze względu na wszechstronność oraz przystępne całkowite koszty utrzymania samochodu. Oferujemy pojazdy z segmentu lekkiego (m.in.: minibusy, kontenery, izotermy
i wywrotki
), Daily Hi-Matic – jedyny model w swojej klasie wyposażony w 8–biegową przekładnię automatyczną, Daily Hi-Matic Natural Power – pierwszy w branży lekki pojazd użytkowy napędzany sprężonym gazem ziemnym (CNG), IVECO Daily Electric – w 100 proc. elektryczny pojazd o zerowej emisji spalin, oraz pojazdy gamy średniej do dystrybucji – IVECO Eurocargo. W ramach programu Order & Drive nasi klienci otrzymują szeroki wybór gotowych i dostępnych od ręki pojazdów Daily. Nasze pojazdy sprawdzają się w wielu branżach, takich jak: transport międzynarodowy i lokalny, dystrybucja, sektor spożywczy, komunalny czy nawet wojskowy.


KÖGEL

Jesteśmy wyłącznym importerem naczep i przyczep renomowanej niemieckiej marki Kögel. W naszej ofercie mamy pełny wybór pojazdów tego producenta: od naczep kurtynowych – również typu mega – przez coilmuldy, naczepy podkontenerowe, furgony, chłodnie, aż po przyczepy. Nasi doradcy pomogą w doborze najlepszej naczepy lub przyczepy, dopasują propozycję do specyfiki danego przedsiębiorstwa i zaoferują przy tym elastyczne możliwości zabezpieczenia ładunku.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi