Grupa DBK Poznań-Niepruszewo
Adres: ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Godziny otwarcia: Pn.-pt. 7.00-22.00 Sob. 7.00-15.00
Numer telefonu: +48 61 635 04 10


Dostępne usługi
:

Sprzedaż pojazdów Iveco Daily i Eurocargo

Największa sieć dealerska Iveco w Polsce. Oferujemy zarówno szeroki wybór gotowych, jak i dostępnych od ręki nowych pojazdów Iveco Daily w różnych zabudowach (furgony, kontenery, izotermy, plandeki, lawety, minibusy), a także pojazdy na zamówienie, w których konfiguracji — stosownie do Państwa potrzeb transportowych — pomogą nasi wykwalifikowani specjaliści.

Czytaj więcej o pojazdach Iveco >>

Sprzedaż naczep KOEGEL

Jesteśmy wyłącznym dostawcą naczep i przyczep marki Koegel od blisko 10 lat. Oferta składa się z wszystkich dostępnych pojazdów tego producenta, włącznie z kurtynami, chłodniami, furgonami i coilmuldami.

Czytaj więcej o pojazdach Koegel>>

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep oraz części zamienne

Naprawy gwarancyjne pojazdów IVECO oraz naczep KOEGEL i KASHBOHRER , naprawy pogwarancyjne wszystkich typów pojazdów, kompleksowa likwidacja szkód.

Czytaj więcej o usługach serwisowych >>

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych 

Nasza flota do wynajęcia to już 3 000 pojazdów użytkowych z różnych segmentów i marek, która regularnie jest serwisowana i sprawdzana w autoryzowanych punktach serwisowych Grupy DBK. Pojazdy o różnej ładowności i zastosowaniu pozwalają nam błyskawicznie reagować na oczekiwania klienta i wspierać go w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej o wynajmie>>

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów:

Oferujemy pełny zakres badań technicznych wszystkich typów pojazdów – ciężarowych, dostawczych, osobowych i motocykli.

Czytaj więcej o oskp >>

Sprzedaż pojazdów używanych

W ramach programu DBK Used nasi klienci znajdą starannie wyselekcjonowane pojazdy używane – używane samochody dostawcze, ciężarowe, naczepy, ciągniki siodłowe

Czytaj więcej o pojazdach używanych>>

Finansowanie i leasing

Finansowanie jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK, opartej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o finansowaniu>>

Ubezpieczenia komunikacyjne 

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Czytaj więcej o ubezpieczeniach>>

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Poznań Niepruszewo Więcej
Adres
ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Biuro
+48 61 635 04 10
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis

Małgorzata Bednarek, Asystentka Serwisu m.bednarek@grupadbk.com 48 539 735 211

Arkadiusz Jaźwiec, Kierownik Serwisu a.jazwiec@grupadbk.com 48 886 333 666

Aleksander Czekaj, Doradca Serwisowy h.stach@grupadbk.com 48 787 091 484

Kamil Krystek, Doradca Serwisowy k.krystek@grupadbk.com 48 668 455 440

Krystian Buszka, Doradca Serwisowy k.buszka@grupadbk.com 48 539 777 820

serwis blacharsko-lakierniczy

Paweł Kubiak, Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego p.kubiak@grupadbk.com 48 668 317 964

Marcin Rzepka, Specjalsita ds. Likwidacji Szkód m.rzepka@grupadbk.com 48 539 777 823

Maciej Marek, Specjalista ds. Likwidacji Szkód m.marek@grupadbk.com 48 539 777 830

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Mateusz Krówczyński, Koordynator Sprzedaży m.krowczynski@grupadbk.com 48 538 815 382

Maciej Zając, Koordynator Sprzedaży m.zajac@grupadbk.com 48 532 793 333

Michał Podzerek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży m.podzerek@grupadbk.com 48 532 793 332

Paweł Girguś, Koordynator Sprzedaży p.girgus@grupadbk.com 48 539 735 208

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Wojciech Fiedczak, Koordynator Sprzedaży w.fiedczak@grupadbk.com 48 600 921 525

sprzedaż pojazdów używanych

Dawid Niemczyk, Koordynator Sprzedaży d.niemczyk@grupadbk.com 48 728 426 533

Grzegorz Błachowicz, Kierownik Działu Sprzedaży g.blachowicz@grupadbk.com 48 602 750 745

sprzedaż części zamiennych

Leszek Marjański, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług l.marjanski@grupadbk.com +48 882 438 119

Arkadiusz Kinal, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług a.kinal@grupadbk.com +48 539 735 212

Dawid Mądroszyk, Magazynier d.madroszyk@grupadbk.com 48 61 635 04 34

Rafał Figlarz, Zastępca Kierownika Magazynu r.figlarz@grupadbk.com 48 539 739 720

Wojciech Laś, Magazynier w.las@grupadbk.com 48 539 777 829

Karol Bober, Kierownik Magazynu k.bober@grupadbk.com 48 539 737 969

Grzegorz Pelczyński, Magazynier g.pelczynski@grupadbk.com 48 61 635 04 33

ubezpieczenia

Marek Kiełkowski, Specjalista ds. Ubezpieczeń 48 538 191 748

Karolina Kunowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 694 714 282

wynajem pojazdów

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Szostek, Dyrektor Handlowy - region zachodni w.szostek@grupadbk.com 48 664 086 024

finansowanie

Anna Lis, Specjalista ds. Finansowania a.lis@grupadbk.com 48 882 756 302

telematyka

Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

Wyszukaj serwis

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Przejdź do paska narzędzi