OKRĘGOWA STACJA
KONTROLI POJAZDÓW
POZNAŃ – NIEPRUSZEWO

Nazwa: OSKP Poznań-Niepruszewo
Adres: ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Godziny otwarcia: Pn.-pt. 8.00-14.00
Numer telefonu: +48 61 635 04 10

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Niepruszewie oferuje: 

Okresowe badania techniczne:

  • motorowerów, motocykli, samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych
  • ciągników rolniczych
  • autobusów
  • przyczep ciężarowych rolniczych
  • przyczep (naczep) ciężarowych i specjalnych
  • pojazdów przystosowanych do zasilania gazem

 

Ponowne sprawdzenie mechanizmów i zespołów w pojeździe, w którym stwierdzono usterki w trakcie badań technicznych w zakresie:

  • skuteczności i równomierności działania hamulców
  • skuteczności działania hamulców tramwaju
  • skuteczności działania hamulca elektrodynamicznego trolejbusu
  • ustawienia i natężenia świateł drogowych i świateł mijania
  • połączeń układu kierowniczego oraz jałowego ruchu kota kierownicy, luzów w zawieszeniu
  • toksyczności spalin
  • poziomu hałasu
  • geometrii kół jednej osi
  • działania amortyzatorów jednej osi

 

Pozostałe dodatkowe badania techniczne pojazdu:

  • który ma być używany jako taksówka osobowa lub bagażowa
  • który ma być używany jako uprzywilejowany
  • który ma być używany do przewozu materiałów niebezpiecznych
  • do nauki jazdy lub przeprowadzania egzaminu państwowego
  • w którym dokonano zmian konstrukcyjnych lub wymiany elementów powodujących zmian danych w dowodzie rejestracyjnym

 

Wykonanie:

  • numeru nadwozia
  • wykonanie numeru silnika
  • wykonanie tabliczki i jej umieszczenie

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Poznań Niepruszewo Więcej
Adres
ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo
Biuro
+48 61 635 04 10
Godziny otwarcia
pon.-pt. 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie
serwis

Hubert Stach, Doradca Serwisowy h.stach@grupadbk.com 48 787 091 483

Krzysztof Kram, Doradca Serwisowy k.kram@grupadbk.com 48 539 739 720`

Bernadetta Kumosiak, Doradca Serwisowy b.kumosiak@grupadbk.com 48 668 455 440

Leszek Marjański, Doradca Serwisowy l.marjanski@grupadbk.com 48 668 455 440

Krystian Buszka, Doradca Serwisowy k.buszka@grupadbk.com 48 539 777 820

Arkadiusz Jaźwiec, Kierownik Serwisu a.jazwiec@grupadbk.com 48 886 333 666

Robert Dotka, Dyrektor Serwisu r.dotka@grupadbk.com 48 538 892 369

Marcin Kulak, Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego m.kulak@grupadbk.com 48 661 975 890

Marcin Rzepka, Specjalsita ds. Likwidacji Szkód m.rzepka@grupadbk.com 48 539 777 823

Maciej Marek, Specjalista ds. Likwidacji Szkód m.marek@grupadbk.com 48 539 777 830

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Mateusz Krówczyński, Specjalista ds. Sprzedaży m.krowczynski@grupadbk.com 48 538 815 382

Maciej Zając, Specjalista ds. Sprzedaży m.zajac@grupadbk.com 48 532 793 333

Michał Podzerek, Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży Pojazdów m.podzerek@grupadbk.com 48 661 310 969

Paweł Girguś, Specjalista ds. sprzedaży pojazdów lekkich p.girgus@grupadbk.com 48 539 735 208

sprzedaż naczep i cystern

Reginald Maciejewicz, Kässbohrer +48 539 524 827

kogel

Wojciech Fiedczak, Przedstawiciel handlowy w.fiedczak@grupadbk.com 48 600 921 525

sprzedaż pojazdów używanych

Dawid Niemczyk, Specjalista ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych d.niemczyk@grupadbk.com 48 728 426 533

Grzegorz Błachowicz, specjalista ds.sprzedaży g.blachowicz@grupadbk.com 48 602 750 745

sprzedaż części zamiennych

Tomasz Latanowicz, Specjalista ds. Sprzedaży Części t.latanowicz@grupadbk.com 48 61 635 04 33

Mariusz Szukała, Specjalista ds. Sprzedaży Części m.szukala@grupadbk.com 48 61 635 04 33

Wojciech Laś, Zastępca Kierownika Działu Części Zamiennych w.las@grupadbk.com 48 539 777 829

Karol Bober, Kierownik Działu Części k.bober@grupadbk.com 48 539 737 969

Grzegorz Pelczyński, Specjalista ds. sprzedaży części g.pelczynski@grupadbk.com 48 539 735 212

Daniel Żyrek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Części d.zyrek@grupadbk.com 48 664 163 530

ubezpieczenia

Marek Kiełkowski, Specjalista ds. ubezpieczeń +48 538 191 748

Karolina Kunowska, Specjalista ds. ubezpieczeń +48 694 714 282

wynajem pojazdów

Szymon Cichorek, Regionalny Kierownik Sprzedaży s.cichorek@grupadbk.com 48 606 934 587

Wojciech Szostek, Dyrektor Handlowy - region zachodni w.szostek@grupadbk.com 48 664 086 024

telematyka

Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis