DBK Used – używane samochody dostawcze, ciężarowe, naczepy, ciągniki siodłowe

Używane z gwarancją jakości

W ofercie DBK Used klienci znajdą starannie wyselekcjonowane pojazdy używane. Większość z nich była eksploatowana za granicą i pochodzi z autoryzowanych punktów sprzedaży. Przed zakupem każdego pojazdu szczegółowo go sprawdzamy – weryfikujemy jego status prawny oraz stan techniczny. Jeżeli pojazd wymaga jakichkolwiek napraw, oddajemy go w ręce naszych wykwalifikowanych mechaników. Każdy nabywca używanego samochodu z logo DBK Truck Center może mieć pewność, że kupuje sprawdzony sprzęt najwyższej jakości. Oprócz używanych ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych i dostawczych mamy w ofercie używane naczepy i przyczepy oraz pojazdy specjalistyczne, które przechodzą identyczną ścieżkę weryfikującą ich stan.

1800 pojazdów używanych różnych marek sprzedaje rokrocznie grupa DBK

Co roku firma sprzedaje ponad 1800 pojazdów. Przeszło 30 proc. z nich trafia na rynki zagraniczne, do krajów Europy Wschodniej i Zachodniej, ale również do Iraku, Jordanii, Mołdawii, Dubaju i Nigerii. Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu w eksporcie pojazdów zapewnia pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wywozem pojazdu.

W ofercie

Posiadamy w ofercie m.in.: używane ciągniki siodłowe, używane samochody ciężarowe, używane naczepy i przyczepy, używane samochody dostawcze. Ofertę uzupełniają ciągniki siodłowe poleasingowe i ciężarówki poleasingowe.

Eksport

Grupa DBK w porozumieniu ze spółką BENE TRUCKS oferuje szeroki zakres usług związanych z zakupem i eksportem pojazdów. Zapewniamy kompleksową pomoc w załatwianiu formalności :

  • Na lawecie dostarczamy pojazd do portu lub pod wskazany adres.
  • Oferujemy ubezpieczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Organizujemy eksportowe tablice rejestracyjne na życzenie klienta.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis