Części zamienne IVECO

Tylko autoryzowane punkty IVECO mogą stale utrzymywać optymalną sprawność Twojego pojazdu. Właśnie dlatego wprowadzono na rynek Origin 100% IVECO – aby umocnić nas w służbie dla naszych klientów.

Origin 100% IVECO utworzono specjalnie, aby:

  • Zapewnić najwyższej klasy obsługę klientów, która zawsze zaspokaja ich potrzeby.
  • Produkować oryginalne części IVECO w ramach nieustającego programu prac badawczo-konstrukcyjnych i z wykorzystaniem najlepszych wyrobów od czołowych dostawców.

Produkty i usługi najwyższej jakości, troska o klientów i profesjonalizm – obsługa klientów IVECO zaspokaja ich potrzeby fachowo i z najwyższą dbałością, przez cały czas utrzymując ich pojazdy w doskonałym stanie – to może zaoferować tylko oryginalny producent.


REMAN

Elementy odnowione fabrycznie oferujące wysoką jakość, która odpowiada jakości części oryginalnych. To korzystne cenowo rozwiązania dla starszych pojazdów, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki ciągłej dostępności i prostemu montażowi.


NEXPRO

​Certyfikowana druga linia części zamiennych przeznaczona do starszych pojazdów. Gwarancja niezawodności działania, konkurencyjna cena i długoterminowe oszczędności, dzięki produktom, które wytrzymają próbę czasu.


IVECO części do przyczep i naczep

Bullder to specjalistyczna marka Iveco, obejmująca wyłącznie części do przyczep i naczep, związane z nimi usługi oraz obsługę posprzedażową.

Dzięki czołowej pozycji w branży transportu drogowego Iveco wybrało najlepszych dostawców części do przyczep i wprowadza ich wyroby na rynek pod marką Bullder. Aktualny asortyment zawiera:

  • elementy układu hamulcowego,
  • amortyzatory,
  • zawieszenie pneumatyczne,
  • oświetlenie,
  • elementy pneumatyczne.

Akcesoria

Eleganckie wzornictwo, technologiczne nowatorstwo i wybitne walory użytkowe to cechy, które wyróżniają akcesoria Iveco. Bogaty asortyment wyrobów, oferowany w IVECO SHOP, zaspokoi jednocześnie potrzeby praktyczne, estetyczne, stylistyczne i aerodynamiczne.

Akcesoria IVECO pod każdym względem spełniają standardy osiągów naszych pojazdów: stylowo i praktycznie indywidualizują wnętrze kabiny kierowcy, wzbogacają wygląd zewnętrzny pojazdu oraz zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy zarówno na długich dystansach, jak i w ruchu miejskim.

Przejdź do paska narzędzi