Grupa DBK Sosnowiec
Adres: Logistyczna 4, 41-208 Sosnowiec
Godziny otwarcia: Pn.-pt. 7.00 – 22.00 , sob. 7.00 – 15.00
Numer telefonu: +48 32 630 63 21 , Assistance 24h: +48 668 869 815


Dostępne usługi
:

Sprzedaż pojazdów Iveco Daily i Eurocargo


Największa sieć dealerska Iveco w Polsce. Oferujemy zarówno szeroki wybór gotowych, jak i dostępnych od ręki nowych pojazdów Iveco Daily w różnych zabudowach (furgony, kontenery, izotermy, plandeki, lawety, minibusy), a także pojazdy na zamówienie, w których konfiguracji — stosownie do Państwa potrzeb transportowych — pomogą nasi wykwalifikowani specjaliści.

Czytaj więcej o pojazdach Iveco >>

Sprzedaż pojazdów DAF

Jesteśmy najstarszym i najbardziej doświadczonym dealerem marki DAF w Polsce. Oferujemy pełną gamę pojazdów holenderskiej marki – od lekkich podwozi LF, przez wielozadaniowy segment CF, po długodystansowe XF – najpopularniejsze ciągniki siodłowe wśród kierowców oraz właścicieli firm transportowych

Czytaj więcej o pojazdach DAF >>

Sprzedaż naczep KOEGEL

Jesteśmy wyłącznym dostawcą naczep i przyczep marki Koegel od blisko 10 lat. Oferta składa się z wszystkich dostępnych pojazdów tego producenta, włącznie z kurtynami, chłodniami, furgonami i coilmuldami.

Czytaj więcej o pojazdach Koegel>>

Sprzedaż pojazdów używanych

W ramach programu DBK Used nasi klienci znajdą starannie wyselekcjonowane pojazdy używane – używane samochody dostawcze, ciężarowe, naczepy, ciągniki siodłowe

Czytaj więcej o pojazdach używanych>>

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep oraz części zamienne

Naprawy gwarancyjne pojazdów DAF, IVECO oraz naczep KOEGEL i KASHBOHRER, naprawy pogwarancyjne wszystkich typów pojazdów, kompleksowa likwidacja szkód.

Czytaj więcej o usługach serwisowych >>

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych 

Nasza flota do wynajęcia to już 3 000 pojazdów użytkowych z różnych segmentów i marek, która regularnie jest serwisowana i sprawdzana w autoryzowanych punktach serwisowych Grupy DBK. Pojazdy o różnej ładowności i zastosowaniu pozwalają nam błyskawicznie reagować na oczekiwania klienta i wspierać go w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej o wynajmie>>

Finansowanie i leasing

Finansowanie jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK, opartej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o finansowaniu>>

Ubezpieczenia komunikacyjne 

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Czytaj więcej o ubezpieczeniach>>

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Sosnowiec Więcej
Adres
ul. Logistyczna 4, 41-208 Sosnowiec
Biuro
+48 32 630 63 20
Godziny otwarcia
pon.-pt 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis IVECO, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-sosnowiec/

serwis mechaniczny

Katarzyn Owczarek, Asystentka Serwisu k.owczarek@grupadbk.com 48 32 630 63 20

Wojciech Zaremba, Kierownik Biura Obsługi Klienta w.zaremba@grupadbk.com 48 668 161 412

serwis blacharsko-lakierniczy

Aneta Broda, Doradca ds. Likwidacji Szkód a.broda@grupadbk.com +48 883 374 529

Paweł Roczek, Doradca ds. Likwidacji Szkód p.roczek@grupadbk.com +48 692 473 515

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Konrad Miś, Koordynator Sprzedaży k.mis@grupadbk.com 48 668 110 658

Mateusz Mruk, Koordynator Sprzedaży m.mruk@grupadbk.com 48 784 000 941

Patryk Rogalski, Koordynator Sprzedaży 48 883 374 510

Bartosz Półtorak, Koordynator Sprzedaży b.poltorak@grupadbk.com 48 883 374 532

Artur Król, Koordynator Sprzedaży a.krol@grupadbk.com 48 784 000 946

iveco

Paweł Walo, Koordynator Sprzedaży p.walo@grupadbk.com 48 606 549 970

Tomasz Loch, Koordynator Sprzedaży t.loch@grupadbk.com 48 696 509 658

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Łukasz Zajkowski, Koordynator Sprzedaży Lukasz.Zajkowski@grupadbk.com +48 662 241 590

Grzegorz Bieniek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży g.bieniek@grupadbk.com 48 668 131 221

sprzedaż pojazdów używanych

Wojciech Langosz, Koordynator Sprzedaży W.Langosz@grupadbk.com +48 662 155 215

sprzedaż części zamiennych

Marcin Dudek, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług marcin.dudek@grupadbk.com 48 883 374 564

Dariusz Trzaskowski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług d.trzaskowski@grupadbk.com 48 882 131 665

ubezpieczenia

Agnieszka Januszek, Doradca Klienta Kluczowego 532 519 221

Emilia Zapisek, Dyrektor Handlowy ds. Ubezpieczeń 48 600 210 093

telematyka

Łukasz Jurasz, Koordynator Sprzedaży l.jurasz@grupadbk.com 48 532 342 692

Przejdź do paska narzędzi