Grupa DBK Ruda Śląska
Adres: ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: Pn.-pt. 7.00-22.00, sob. 7.00-14.00
Numer telefonu: +48 32 630 67 00


Dostępne usługi
:

Sprzedaż pojazdów IVECO Daily i Eurocargo

Największa sieć dealerska Iveco w Polsce. Oferujemy zarówno szeroki wybór gotowych, jak i dostępnych od ręki nowych pojazdów Iveco Daily w różnych zabudowach (furgony, kontenery, izotermy, plandeki, lawety, minibusy), a także pojazdy na zamówienie, w których konfiguracji — stosownie do Państwa potrzeb transportowych — pomogą nasi wykwalifikowani specjaliści.

Czytaj więcej o pojazdach Iveco >>

Sprzedaż naczep KOEGEL

Jesteśmy wyłącznym dostawcą naczep i przyczep marki Koegel od blisko 10 lat. Oferta składa się z wszystkich dostępnych pojazdów tego producenta, włącznie z kurtynami, chłodniami, furgonami i coilmuldami.

Czytaj więcej o pojazdach Koegel>>

Sprzedaż pojazdów używanych

W ramach programu DBK Used nasi klienci znajdą starannie wyselekcjonowane pojazdy używane – używane samochody dostawcze, ciężarowe, naczepy, ciągniki siodłowe

Czytaj więcej o pojazdach używanych>>

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep oraz części zamienne

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pojazdów marki DAF, naczep KOEGEL  naprawy pogwarancyjne wszystkich typów pojazdów, kompleksowa likwidacja szkód.

Czytaj więcej o usługach serwisowych >>

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych 

Nasza flota do wynajęcia to już 3 000 pojazdów użytkowych z różnych segmentów i marek, która regularnie jest serwisowana i sprawdzana w autoryzowanych punktach serwisowych Grupy DBK. Pojazdy o różnej ładowności i zastosowaniu pozwalają nam błyskawicznie reagować na oczekiwania klienta i wspierać go w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej o wynajmie>>

Finansowanie i leasing

Finansowanie jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK, opartej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o finansowaniu>>

Ubezpieczenia komunikacyjne 

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Czytaj więcej o ubezpieczeniach>>

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Ruda Śląska Więcej
Adres
ul. Radoszowska 1a, 41-707 Ruda Śląska
Biuro
+48 32 630 67 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00 sob. 7.00-14.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy dostawcze IVECO, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-ruda-slaska/

serwis

Grzegorz Mucha, Doradca Serwisowy g.mucha@grupadbk.com 48 602 498 563

Mariusz Malczyk, Doradca Serwisowy m.malczyk@grupadbk.com 48 602 498 448

Rafał Jarosz, Doradca Serwisowy r.jarosz@grupadbk.com 48 884 203 574

Piotr Szymański, Doradca Serwisowy p.szymanski@grupadbk.com 48 32 630 67 04

Sylwester Kryger, Doradca Serwisowy s.kryger@grupadbk.com 48 602 498 586

Piotr Szołtysik, Doradca Serwisowy p.szoltysik@grupadbk.com 48 32 630 67 03

Damian Gruchel, Doradca Serwisowy d.gruchel@grupadbk.com 48 32 630 67 02

Tomasz Stanicki, Kierownik BOK t.stanicki@grupadbk.com 48 603 093 924

Maciej Białoń, Kierownik Serwisu m.bialon@grupadbk.com 48 662 106 070

serwis blacharsko-lakierniczy

Martyna Pytlok, Doradca ds. Likwidacji Szkód M.Pytlok@grupadbk.com +48 538 245 490

Tomasz Waś, Doradca ds. Likwidacji Szkód t.was@grupadbk.com +48 734 171 493

Angelika Sprysak, Doradca ds. Likwidacji Szkód a.sprysak@grupadbk.com +48 734 155 226

Łukasz Jurasz, Doradca ds. Likwidacji Szkód l.jurasz@grupadbk.com +48 666 032 480

sprzedaż pojazdów nowych
iveco

Oliwia Piecha, Młodszy Koordynator Sprzedaży i Telemarketingu o.piecha@grupadbk.com 48 539 522 573

Mateusz Bocheński, Koordynator Sprzedaży m.bochenski@grupadbk.com 48 504 205 055

Agnieszka Króliczek, Koordynator Sprzedaży i Telemarketingu a.kroliczek@grupadbk.com 48 664 035 400

Jacek Piątek, Koordynator Sprzedaży j.piatek@grupadbk.com 48 882 756 390

Sebastian Ścisłowicz, Regionalny Dyrektor Sprzedaży s.scislowicz@grupadbk.com 48 734 199 694

Paweł Walo, Koordynator Sprzedaży p.walo@grupadbk.com 48 606 549 970

Tomasz Loch, Koordynator Sprzedaży t.loch@grupadbk.com 48 696 509 658

Jarosław Gromala, Dyrektor Telemarketingu i Sprzedaży j.gromala@grupadbk.com 48 662 044 500

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Grzegorz Bieniek, Regionalny Dyrektor Sprzedaży g.bieniek@grupadbk.com 48 668 131 221

sprzedaż pojazdów używanych
iveco

Piotr Dwórznik, Koordynator Sprzedaży p.dworznik@grupadbk.com 48 784 398 497

daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane) j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

sprzedaż części zamiennych

Krzysztof Głowniak, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług K.Głowniak@grupadbk.com +48 787 092 955

Grzegorz Gwóźdź, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług g.gwozdz@grupadbk.com 48 734 130 135

Tomasz Polak, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług t.polak@grupadbk.com 48 664 956 056

Ewa Łuczkiewicz, Kierownik Działu Części e.luczkiewicz@grupadbk.com 48 784 000 955

ubezpieczenia

Marek Kiełkowski, Specjalista ds. Ubezpieczeń 48 538 191 748

Kamil Brożek, Specjalista ds. Ubezpieczeń 48 602 305 841

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Kierownik ds. Kluczowych Klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Michał Rożniewski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży m.rozniewski@grupadbk.com 48 668 884 174

telematyka

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

Wyszukaj serwis

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Przejdź do paska narzędzi