Grupa DBK Warszawa – Święcice
Adres: ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin

Godziny otwarcia: pon.-pt 7:00 – 22:00, sob. 7:00 – 15:00

Numer telefonu: +48 22 129 12 12


Dostępne usługi
:

Sprzedaż pojazdów IVECO Daily i Eurocargo

Największa sieć dealerska Iveco w Polsce. Oferujemy zarówno szeroki wybór gotowych, jak i dostępnych od ręki nowych pojazdów Iveco Daily w różnych zabudowach (furgony, kontenery, izotermy, plandeki, lawety, minibusy), a także pojazdy na zamówienie, w których konfiguracji — stosownie do Państwa potrzeb transportowych — pomogą nasi wykwalifikowani specjaliści.

Czytaj więcej o pojazdach Iveco >>

Sprzedaż pojazdów używanych

W ramach programu DBK Used nasi klienci znajdą starannie wyselekcjonowane pojazdy używane – używane samochody dostawcze, ciężarowe, naczepy, ciągniki siodłowe

Czytaj więcej o pojazdach używanych>>

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep oraz sprzedaż części zamiennych

Naprawy gwarancyjne IVECO, MAN, KOEGEL, KRONE, Kaessbohrer, Noteboom, Feber oraz naprawy pogwarancyjne wszystkich typów pojazdów, kompleksowa likwidacja szkód.

Czytaj więcej o usługach serwisowych >>

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych 

Nasza flota do wynajęcia to już 3 000 pojazdów użytkowych z różnych segmentów i marek, która regularnie jest serwisowana i sprawdzana w autoryzowanych punktach serwisowych Grupy DBK. Pojazdy o różnej ładowności i zastosowaniu pozwalają nam błyskawicznie reagować na oczekiwania klienta i wspierać go w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej o wynajmie>>

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów:

Oferujemy pełny zakres badań technicznych wszystkich typów pojazdów – ciężarowych, dostawczych, osobowych i motocykli.

Czytaj więcej o oskp >>

Finansowanie i leasing

Finansowanie jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK, opartej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o finansowaniu>>

Ubezpieczenia komunikacyjne 

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Czytaj więcej o ubezpieczeniach>>

Centrum Napraw Układów Wtryskowych

Diagnozujemy i naprawiamy systemy zasilania pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Oferujemy usługi o najwyższej jakości, świadczone przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i oryginalnych części zamiennych. Wykonujemy naprawy podzespołów wszystkich marek ze specjalnym uwzględnieniem technologii Bosch i Delphi.

Czytaj więcej o naprawach układów wtryskowych>>

 

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Warszawa Święcice Więcej
Adres
ul. Zaborowska 1, Święcice, 05-860 Płochocin
Biuro
+48 22 129 12 12
Godziny otwarcia
pon.-pt 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

IVECO Warszawa, pojazdy dostawcze  IVECO, Iveco Daily, Iveco Eurocargo, naczepy Koegel, serwis IVECO, serwis MAN Warszawa, serwis Koegel, części zamienne, części DAF, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, likwidacja szkód, przeglądy rejestracyjne, oskp Warszawa, Dealer Iveco Warszawa, aso MAN Warszawa, aso Iveco Warszawa https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-warszawa/

serwis mechaniczny

Agnieszka Jarek, Asystentka Serwisu A.Jarek@grupadbk.com 48 606 802 011

Artur Piątkowski, Kierownik Biura Obsługi Klienta IVECO a.piatkowski@grupadbk.com 48 606 802 023

Grzegorz Kapuściński, Doradca Serwisowy g.kapuscinski@grupadbk.com 48 734 171 478

Renata Słomka, Asystentka Serwisu r.slomka@grupadbk.com 48 600 875 087

Paulina Dudzińska, Asystentka Serwisu p.dudzinska@grupadbk.com 48 606 802 018

Dariusz Kacprzak, Kierownik Biura Obsługi Klienta MAN d.kacprzak@grupadbk.com 48 662 285 879

Piotr Łowicki, Dyrektor Serwisu p.lowicki@grupadbk.com 48 600 807 383

Daniel Kiliszek, Doradca Serwisowy d.kiliszek@grupadbk.com 48 734 171 479

Kamil Jabłoński, Doradca Serwisowy k.jablonski@grupadbk.com 48 602 441 377

Andrzej Toborek, Doradca Serwisowy a.toborek@grupadbk.com 48 606 802 017

serwis blacharsko-lakierniczy

Dorota Gawryła, Doradca ds. Likwidacji Szkód d.gawryla@grupadbk.com +48 602 325 675

Kamil Więckowski, Doradca ds. Likwidacji Szkód Kamil.Wieckowski@grupadbk.com +48 606 802 024

Radosław Lewandowski, Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego R.Lewandowski@grupadbk.com +48 538 245 856

Piotr Wrześniewski, Doradca ds. Likwidacji Szkód P.Wrzesniewski@grupadbk.com +48 606 802 009

Piotr Sułkowski, Doradca ds. Likwidacji Szkód P.Sulkowski@grupadbk.com +48 532 794 917

Krzysztof Walczak, Doradca ds. Likwidacji Szkód K.Walczak@grupadbk.com +48 784 334 016

Krzysztof Rau, Doradca ds. Likwidacji Szkód K.Rau@grupadbk.com 48 666 394 452

Jarosław Iwicki, Kierownik Biura Obsługi Klienta Blacharsko - Lakierniczego j.iwicki@grupadbk.com +48 662 016 415

serwis układów wtryskowych

Marcin Przygoda, Kierownik Serwisu m.przygoda@grupadbk.com +48 602 464 298

sprzedaż nowych pojazdów
iveco

Krzysztof Rudzik, Koordynator Sprzedaży k.rudzik@grupadbk.com 48 600 467 031

Jacek Czaplicki, Koordynator Sprzedaży j.czaplicki@grupadbk.com 48 882 133 716

Maciej Krzyż, Koordynator Sprzedaży 48 602 379 464

Przemysław Mosiewicz, Regionalny Dyrektor Sprzedaży 48 660 717 149

sprzedaż nowych naczep
kogel

Filip Szydłowski, Koordynator Sprzedaży F.Szydlowski@grupadbk.com +48 883 374 516

sprzedaż używanych pojazdów

Jakub Składanowski, Koordynator Sprzedaży j.skladanowski@grupadbk.com +48 734 155 219

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane) a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

ubezpieczenia

Karolina Kunowska, Specjalista ds. ubezpieczeń 48 694 714 282

Grzegorz Dąbrowski, Doradca Klienta Kluczowego g.dabrowski@grupadbk.com 48 728 423 200

telematyka

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

Przejdź do paska narzędzi