Optymalne połączenie ISTNIEJE
IVECO Daily z wywrotką Scattolini

Nie od dziś wiadomo, że podwozia IVECO Daily są jednymi z najmocniejszych na rynku. Możliwe jest to dzięki wytrzymałej ramie nośnej i sprawdzonej konstrukcji całego nadwozia. Jeśli dodamy do tego szeroką gamę długości i nośności, oraz niewystępujący już u konkurencji wysokoprężny silnik o pojemności 3.0 litra zapewniający moce nawet do 210 KM, to otrzymamy pojazd kompletny. Dlatego doskonałą wiadomością jest pojawienie się na rynku fabrycznie montowanej na podwoziu Daily 35C16 markowej wywrotki Scattolini w wielu konfiguracjach do wyboru.

IVECO Daily z fabryczną wywrotką Scattolini

Mocny duet

Dotychczas albo klienci sprowadzali używane wywrotki tego typu z zagranicy, albo bazowali na nowych zabudowach kupowanych już w naszym kraju. Wiązało się to w pierwszym przypadku z zakupem tego, co jest dostępne, zaś w drugim – z długim czasem oczekiwania na komplementację pojazdu. Teraz możliwe jest zamówienie sprawdzonej i renomowanej wywrotki Scattolini z fabrycznym montażem na bazie nowego IVECO Daily na kołach bliźniaczych. Oprócz tego, że sami skonfigurujecie potrzebny wam samochód w odpowiedniej wersji wyposażenia, nośności i mocy, to posiadacie również autoryzowaną gwarancję na pojazd plus zabudowę. Oznacza to, że wszystkie czynności serwisowe możecie przeprowadzić w jednym z naszych autoryzowanych serwisów, co w przypadku zabudów zamawianych u zewnętrznych podwykonawców nie było niestety możliwe. 

Wywrotki Scatollini w wersji tylnozsypowej lub z trójstronnym wywrotem w różnych długościach ładowni.

Jakość i szeroka oferta

Dodajmy, że zabudowy Scattolini od lat cieszą się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników, a ich cena jest o kilka tysięcy złotych niższa niż wywrotek konkurencyjnych. Do tego oferowane są w wersji tylnozsypowej lub z trójstronnym wywrotem i to w różnych długościach ładowni. Dodatkowo istnieje możliwość doboru burt stalowych lub aluminiowych. W przypadku wszystkich wymienionych opcji, każdy nasz klient może liczyć na fachowe doradztwo i przedstawienie optymalnej konfiguracji dostosowanej do indywidualnych oczekiwań.  

IVECO Daily z wywrotką z burtami stalowymi lub aluminiowymi.

Nowa, fabryczna wywrotka IVECO Daily z zabudową Scattolini to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, gdzie podstawą jest pojazd wytrzymały, z szerokim pakietem gwarancyjnym, a do tego w przystępnej cenie. Już pierwsze dostawy tych pojazdów dla naszych klientów udowodniły, że stanowić one będą mocną pozycję w ofercie Daily.

Prezentowana na zdjęciu wywrotka o wymiarach 3700 mm dł., 2100 mm szer. i wysokości burt 400 mm na podwoziu Daily o rozstawie osi 3450 mm.

Wywrotka o wymiarach 3700 mm dł., 2100 mm szer. i wysokości burt 400 mm na podwoziu Daily o rozstawie osi 3450 mm.
Przejdź do paska narzędzi