IVECO Daily MY22

Jaki samochód dostawczy wybrać? Polecamy IVECO Daily – pojazd dostawczy zaprojektowany z myślą o długotrwałej wytrzymałości i solidności. Daily to wynik pracy doświadczonych inżynierów, którzy od lat skupiają się na tworzeniu rozwiązań dla branży transportowej.

Od 1978 roku IVECO wyprodukowało ponad 1,6 miliona egzemplarzy tego modelu. Włoski design zdobywa coraz więcej fanów także w Polsce. Rosnąca liczba zadowolonych klientów IVECO Daily to najlepsza rekomendacja dla tego dostawczaka. Użytkownicy i przedsiębiorcy, którzy mają najwięcej doświadczenia z tego rodzaju pojazdami, dokonują wyboru podstawie pragmatycznych przesłanek.


Dlaczego warto wybrać IVECO Daily?

Daily to pojazd dostawczy, który łączy trwałość, wydajność, komfort oraz nowoczesne technologie.

Solidna konstrukcja Daily

Solidna konstrukcja
dzięki wytrzymałej ramie, IVECO Daily sprawdza się jako niezawodny partner w ciężkiej pracy.

Duże możliwości transportowe

Duże możliwości transportowe
z DMC sięgającym 7 ton i 19,3 m3 przestrzeni ładunkowej, IVECO Daily oferuje największą przestrzeń w swoim segmencie.

Iveco Daily jest niezawodny

Niezawodność
Dzięki przemyślanym rozwiązaniom, IVECO Daily jest trwałym i wydajnym pojazdem z przystępnymi kosztami serwisu.

Wyjątkowy silnik 3,0 l

Wyjątkowy silnik 3,0 l
IVECO Daily to ostatni dostawczak na rynku z silnikiem o pojemności 3 litrów, sprawdzającym się w najcięższych warunkach.

Ekologiczny napęd CNG

Ekologiczny napęd
IVECO Daily dostępny jest z instalacją CNG, co pozwala na korzystanie z ekologicznego paliwa oraz niższych kosztów eksploatacji.

Wydajność i koszty

Wydajność i koszty
IVECO Daily oferuje oszczędne i trwałe silniki oraz przeglądy co 50 000 km lub co dwa lata, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji.

Iveco Daily ma niską utratę wartosci

Niska utrata wartości
Dzięki wysokiej trwałości i możliwościom, używane IVECO Daily można odsprzedać za atrakcyjne ceny.

Mistrz TCO

Mistrz TCO
IVECO Daily charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji, co czyni go atrakcyjnym wyborem pod względem całkowitego kosztu posiadania.

IVECO ON

IVECO ON
zdalne monitorowanie stanu pojazdu oraz eliminowanie niektórych błędów czy usterki, co pozwala kontynuować jazdę i samodzielnie dotrzeć do serwisu.

Bogate wyposażenie Iveco Daily

Bogate wyposażenie
m.in. światła LED, aktywny tempomat, zaawansowane systemy bezpieczeństwa, ogrzewanie postojowe, automatyczna skrzynia biegów i system inforozrywki.

Jaki samochód dostawczy wybrać? Polecamy IVECO Daily.

Udoskonalenia i innowacje

IVECO Daily to pojazd stale rozwijany i modyfikowany. Najnowsza wersja MY22 wprowadzona została na rynek w 2021 roku. Dzięki zaawansowanym technologiom i innowacyjnym rozwiązaniom Daily jest jeszcze bardziej funkcjonalny i bezpieczny, co przekłada się na wyższą satysfakcję użytkowników oraz długowieczność pojazdu.


Efektywność i trwałość dzięki zaawansowanej skrzyni biegów

W odświeżonej wersji producent zdecydował się na wprowadzenie udoskonalonej sześciobiegowej skrzyni manualnej, co przekłada się na większą efektywność pracy kierowców. Skrzynia ta została zaprojektowana z myślą o pracy w warunkach miejskich, gdzie częste redukcje biegów są niezbędne, co sprawia, że zmiany przełożeń są bardziej precyzyjne i płynne.

Nowa skrzynia biegów, ze względu na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, jest o 18% bardziej wytrzymała niż poprzednia generacja. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, wymiana oleju jest zalecana dopiero po przejechaniu 350 000 km, co oznacza dłuższy okres eksploatacji. Ponadto, zastosowanie nowej przekładni pozwoliło na zwiększenie momentu obrotowego silnika o 15%, co przekłada się na lepsze osiągi tego pojazdu.

IVECO Daily to pojazd stale rozwijany i modyfikowany.

Udoskonalone silniki 2,3 i 3,0

Nowy Daily oferuje dwie jednostki napędowe: silnik F1A o pojemności 2,3 litra i mocy od 116 do 156 KM oraz silnik 3-litrowy F1C o mocy od 160 do 207 KM. Warto zaznaczyć, że IVECO to jedyny producent, który zachował wersję 3-litrową, podczas gdy inni producenci zaczynają rezygnować z jednostek tej pojemności.

Silniki w nowym Daily charakteryzują się mniejszym zużyciem paliwa – średnio o 6% – w porównaniu z poprzednimi wersjami. Oczywiście, oferta IVECO obejmuje również jednostkę o pojemności 3 litrów zasilaną CNG, o mocy 136 KM i momencie obrotowym 350 Nm.


AIR-PRO – inteligentne zawieszenie pneumatyczne

IVECO Daily wykorzystuje innowacyjne, inteligentne zawieszenie pneumatyczne AIR-PRO, które opiera się na modułowym systemie stałej redukcji tłumienia. System ten w czasie rzeczywistym dostosowuje się do nierówności nawierzchni, ustalając co 10 milisekund optymalne ciśnienie w każdym z amortyzatorów. Dzięki temu, zawieszenie zmniejsza przechyły nadwozia w zakrętach nawet o 30%. AIR-PRO ułatwia również załadunek i rozładunek poprzez regulację wysokości pojazdu. Obsługa zawieszenia AIR-PRO odbywa się za pomocą specjalnego pokrętła umieszczonego na desce rozdzielczej, a informacje na temat działania systemu są wyświetlane na ekranie TFT.

IVECO Daily wykorzystuje innowacyjne, inteligentne zawieszenie pneumatyczne AIR-PRO

Innowacyjne fotele z pianką z pamięcią kształtu

Aby zapewnić jeszcze większy komfort podróży, producent wprowadził nowoczesne fotele z pianką, która dopasowuje się do sylwetki kierowcy. To rozwiązanie obniża nacisk na ciało użytkownika nawet o 30%, co znacząco zwiększa komfort jazdy podczas długich podróży. Wyżsi kierowcy również będą zadowoleni za kierownicą, ponieważ IVECO przedłużyło siedzisko o 2 cm, gwarantując lepsze podparcie dla ud. Dodatkowo, aby ułatwić wsiadanie i wysiadanie z kabiny, producent przemodelował lewą stronę oraz dźwignie regulacji fotela kierowcy.


IVECO Driver Pal

IVECO Driver Pal to nowoczesny asystent głosowy współpracujący z wirtualnym asystentem Amazon Alexa, który usprawnia pracę kierowcy oraz podnosi poziom bezpieczeństwa. Driver Pal informuje kierowcę o korkach, prognozowanej pogodzie oraz umożliwia odtwarzanie ulubionej stacji radiowej. Funkcjonalność MYIVECO, będąca częścią tego pakietu, pozwala dodatkowo na sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, analizę stylu jazdy w celu zmniejszenia zużycia paliwa, obsługę nawigacji oraz wezwanie pomocy drogowej w razie wypadku. W ramach IVECO Driver Pal dostępna jest także usługa MYCOMMUNITY, która umożliwia komunikację z innymi kierowcami na temat utrudnień drogowych.

IVECO Driver Pal to nowoczesny asystent głosowy

Pozwól się zainspirować!

Przekonaj się, jak w praktyce prezentują się przygotowane przez nas pojazdy! W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę opcji konfiguracyjnych, które pozwalają stworzyć auto idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.


Konfiguracja dla każdego

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach konfiguracji naszych samochodów? Furgon, izoterma, wywrotka, międzynarodówka, autobus, laweta czy 4×4 – IVECO Daily można perfekcyjnie dostosować do potrzeb każdego biznesu. Niezależnie od tego czy potrzebujesz kompaktowego furgonu do miejskiej dystrybucji czy podwozia z DMC 7,2 t i silnikiem o mocy 210 KM.

Przejdź do paska narzędzi