Podsumowanie Dni Otwartych Grupy DBK

W najnowszym wydaniu miesięcznika FleetLOG ukazał się interesujący artykuł autorstwa Katarzyny Dziewickiej, redaktor naczelnej, w którym podsumowane zostały Dni Otwarte organizowane przez Grupę DBK.

Dni Otwarte odbywały się w dniach od 3 kwietnia do 23 maja 2023 Wrocławiu, Sosnowcu, Toruniu, Białymstoku i Gdańsku. Uczestnicy mieli okazję dokładnie porozmawiać z ekspertami od specjalistycznych zabudów, przyjrzeć się pojazdom z bliska oraz wypróbować najnowsze modele DAF-a XD podczas krótkiej trasy.

Zaprezentowany został pełen przekrój pojazdów. Wśród nich znalazły się dwa DAF-y XD 450 FAN z zabudową hakową oraz chłodnią, nowoczesna śmieciarka na podwoziu DAF-a XD 340 FAN. Goście mieli okazję przyjrzeć się cysternie paliwowej opartej na podwoziu DAF-a XD 450 FAN oraz naczepie cysternie przystosowanej do przewozu LNG prezentującej się z ciągnikiem DAF XD 450 FT. W kolekcji pojazdów nie zabrakło także zestawu z ciągnikiem siodłowym DAF XD 450 FT. Osoby zainteresowane mogły podziwiać DAF-a XD 450 FAR z żurawiem i specjalistyczną zabudową skrzyniową, a także lekki zestaw przestrzenny z innowacyjnym systemem przejazdowym na bazie DAF-a XD 410 FA LD.

Katarzyna Dziewicka w swoim artykule zwraca szczególną uwagę na konstrukcyjne nowości w gamie pojazdów ciężarowych DAF-a. Zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania, takie jak DAF Digital Vision, DAF Corner View czy City Turn Assist, stanowią odpowiedź na aktualne potrzeby rynku, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa i widoczności. Dziewicka podkreśla, że nowe pojazdy doskonale sprawdzą się nie tylko w ruchu miejskim, ale również w trudniejszych warunkach, na przykład na placach budowy.

Zapraszamy do lektury pełnej relacji z Dni Otwartych Grupy DBK w najnowszym wydaniu FleetLOG – pobierz miesięcznik.

Chcesz przetestować ten i wiele innych rozwiązań zaproponowanych przez ekspertów Grupy DBK? DAF XD to podwozie idealne dla każdej branży, a każdą z tych zabudów przygotujemy dla Ciebie w Grupie DBK!

Przejdź do paska narzędzi