Sprawdź oświetlenie swojego pojazdu w OSKP Grupy DBK

W trosce o bezpieczeństwo na drogach, Grupa DBK po raz kolejny przyłącza się do edukacyjnej akcji Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji pod hasłem „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”.

Celem tej kampanii jest uświadomienie kierowcom zagrożeń wynikających z nieprawidłowego oświetlenia pojazdów, co nabiera szczególnego znaczenia w okresie jesienno-zimowym. Wówczas dni są krótsze, a my podróżujemy znacznie dłużej bez udziału światła słonecznego, często w trudnych warunkach atmosferycznych. Statystyki wskazują, że niesprawne oświetlenie pojazdów jest przyczyną znaczącej liczby wypadków drogowych. To alarmujące liczby, które pokazują, jak ważne jest prawidłowe oświetlenie w naszych pojazdach.

W ramach akcji, zapraszamy do Okręgowych Stacji Kontroli Pojazdów Grupy DBK w wybrane soboty od października do grudnia, tj. :

21 października 2023 roku (sobota)
28 października 2023 roku (sobota)
18 listopada 2023 roku (sobota)
9 grudnia 2023 roku (sobota)

Tam, każdy kierowca będzie miał możliwość BEZPŁATNEGO sprawdzenia stanu i ustawienia oświetlenia w swoim samochodzie – zarówno ciężarowym, dostawczym, jak i osobowym. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji.

Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze – sprawdź oświetlenie swojego pojazdu w Okręgowych Stacjach Kontroli Pojazdów Grupy DBK!

Przejdź do paska narzędzi