Chłodnictwo transportowe

Transport chłodniczy jest kluczowym elementem łańcucha dostaw w wielu sektorach, w tym dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. W naszej ofercie znajdują się zaawansowane produkty chłodnicze firmy Daikin – pioniera w dziedzinie chłodnictwa transportowego, zwłaszcza po przejęciu przez niego firmy Zanotti w 2016 roku.  Ta synergia połączyła kompetencje tych dwóch firm, tworząc jednego z czołowych graczy w europejskim przemyśle chłodniczym.

Chłodnictwo transportowe

Agregaty chłodnicze

Rozwiązania chłodnicze Daikin / Zanotti zostały zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom rynku europejskiego w zakresie transportu świeżych i mrożonych produktów. Oferujemy systemy chłodzenia dla różnych typów pojazdów – od dostawczych po ciężarowe. Produkty charakteryzują się łatwością obsługi i kontrolą, cichą pracą, kompatybilnością z telematyką oraz spełnieniem standardów Komisji Europejskiej dotyczących transportu produktów farmaceutycznych.


Agregaty dla pojazdów dostawczych

Modele Invisible i Zero, zaprojektowane dla samochodów dostawczych, są dostępne dla pojazdów zarówno z napędem bezpośrednim, jak i elektrycznym. Invisible to niewidoczna jednostka, idealna dla tych, którzy cenią sobie oszczędność przestrzeni, podczas gdy seria Zero to elastyczne agregaty chłodnicze, które mogą być montowane na dachu lub przedniej ścianie nadwozia.

Agregaty dla pojazdów dostawczych

Agregaty dla lekkich pojazdów ciężarowych

Dla ciężarówek do 6,5 metra przeznaczone są modele SFZ. To sprawdzona konstrukcja zoptymalizowana pod kątem energooszczędności, niskiego poziomu hałasu i łatwego w obsłudze transportu towarów w kontrolowanej temperaturze w średniej wielkości nadwoziach chłodniczych. Agregaty są montowane na przedniej ścianie skrzyni i mogą być skonfigurowane z różnymi parownikami i wentylatorami. Kierowca ma możliwość monitorowania pracy jednostki w czasie rzeczywistym w celu utrzymania przewożonego towaru w odpowiedniej temperaturze podczas całej podróży.

Agregaty dla lekkich pojazdów ciężarowych

Agregaty dla pojazdów ciężarowych

Dla dużych ciężarówek przeznaczona jest seria Uno napędzana własnym silnikiem wysokoprężnym. Dostępna jest w różnych wydajnościach chłodniczych, aby efektywnie transportować produkty w średnich i dużych autach ciężarowych. Modele Uno mogą być montowane na przedniej ścianie skrzyni lub pod nadwoziem.

Agregaty dla pojazdów ciężarowych


Agregaty naczepowe

Najnowsze osiągnięcie, Daikin Exigo E1500, jest innowacyjnym agregatem naczepowym, który korzysta z technologii inwerterowej, umożliwiając do 20% niższe zużycie paliwa. Cechuje go niski poziom hałasu w standardzie orz krótszy czas przestojów konserwacyjnych dzięki standardowemu okresowi między obsługowemu wynoszącemu 3000 godzin. Exigo oferuje najniższy całkowity koszt posiadania oraz maksymalny komfort użytkowania.

Agregaty naczepowe


Montaż i serwis agregatów

Nasze serwisy świadczą usługi montażu i konserwacji agregatów we wszystkich typach pojazdów. Stosujemy oryginalne części zamienne, opracowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wydajności i niezawodności.

Montaż i serwis agregatów
Przejdź do paska narzędzi