zdjęcie_serwis_IVECO_Olsztyn

Do sieci DBK Truck Center dołączył nowy oddział w Olsztynie, jednocześnie rozszerzając zakres działalności organizacji do 21 punktów serwisowo-sprzedażowych w Polsce. To już siódmy obiekt z autoryzacją IVECO, który przynależy do Grupy DBK.

Do Grupy DBK dołączył nowy oddział w Olsztynie – to już 21. obiekt w Polsce. Zlokalizowany przy ul. Lubelskiej 48 serwis działa od wielu lat na olsztyńskim rynku, a samą autoryzację IVECO posiada od 20 lat. Wysoki poziom usług świadczy wykwalifikowana i doświadczona kadra z doskonałą znajomością pojazdów ciężarowych i dostawczych.

Uruchomienie kolejnego punktu z autoryzacją IVECO to dla nas istotny krok w dalszym rozwoju biznesu. To już siódmy oddział, w którym oferujemy pojazdy Daily oraz Eurocargo wraz z kompleksową obsługą serwisową pełnej gamy włoskiej marki. Rozszerzenie usług na warmińsko-mazurskim rynku pozwoli nam dotrzeć z ofertą do klientów Grupy DBK i nowych użytkowników oraz wzmocni naszą pozycję w zakresie sprzedaży pojazdów lekkich i średnich marki IVECO na polskim rynku. Jednocześnie cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom jeszcze większą dostępność usług serwisowych w tym regionie – mówi Tomasz Urbanowicz, prezes spółki CTC oraz zarządzający pionem IVECO w Grupie DBK.

Olsztyński oddział realizuje również naprawy pogwarancyjne pojazdów ciężarowych, dostawczych, naczep i przyczep wszystkich marek. Usługi serwisowe są realizowane na pięciu przelotowych stanowiskach o długości 26m. Wkrótce serwis zostanie rozbudowany o kolejne stanowiska blacharsko-lakiernicze. Na terenie oddziału działa również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów.

W oddziale działa program Order & Drive, czyli stała sprzedaży pojazdów lekkich IVECO Daily, które można obejrzeć i zakupić „od ręki” z minimum formalności. Oferta dotyczy pojazdów fabrycznie nowych, zabudowanych i gotowych do pracy. Klienci otrzymują szeroki wybór różnych zabudów, m.in. izoterm, wywrotek, lawet, furgonów, skrzyń otwartych lub z plandeką. Klienci zainteresowani cięższym segmentem (heavy) mogą skorzystać z oferty na ciągniki siodłowe i podwozia przygotowanej przez IVECO Poland.

W najnowszym punkcie sieci DBK Truck Center będą oferowane inne usługi Grupy DBK w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientom z branży transportowej. Powstanie tam punkt sprzedaży DBK Rental, czyli krótko- i długoterminowy wynajem pojazdów użytkowych. Ponadto klienci będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza usług finansowych – leasing, ubezpieczenia, finansowanie. Podobnie jak w całej sieci serwisowej Grupy DBK także w nowym oddziale pojawi się program lojalnościowy Szerokości skierowany do wszystkich użytkowników pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz program pojazdów zastępczych (dostawczych), które są oferowane podczas napraw serwisowych i nie tylko.

Grupa DBK to największy dostawca pojazdów lekkich IVECO Daily na terenie kraju ze sprzedażą w 7 lokalizacjach – Święcice k. Warszawy, Kraków, Lublin, Ruda Śląska, Sosnowiec, Poznań oraz Białystok. W ubiegłym roku organizacja dostarczyła 2100 pojazdów tej marki dla polskich użytkowników.

Przejdź do paska narzędzi