fullsize__2

Ponad 4000 kilometrów przejechanych na rowerach wzdłuż granic Polski – to efekt końcowy naszej inicjatywy, rajdu rowerowego Transport Ride, w którym przedstawiciele firm transportowych wytrwale uczestniczyli przez kilka ostatnich lat. 

Za nami 9-ta i tym samym ostatnia edycja Transport Ride, czyli rowerowego rajdu o Puchar Grupy DBK, która rozpoczęła się w 2013 roku na półwyspie Helskim. Przez 9 edycji 40 uczestników przejechało ponad 4000 kilometrów, przemierzając różne regiony Polski, m.in. Bieszczady, Lubelszczyznę, Warmię i Mazury. Wśród kolarzy znaleźli się przede wszystkim właściciele firm transportowych, przedstawiciele Grupy DBK i firmy Alcopper Trans, również współorganizatora akcji, oraz partnerzy – Idea Leasing, Orlen Paliwa.

W ostatniej edycji nasi kolarze wystartowali z Węgorzewa, finalnie docierając na Hel. IX edycja Transport Ride to ponad 450 km przejechanych przez Warmię i Mazury oraz Pomorze. Trasa wiodła przez takie lokalizacje jak Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Pieniężno, Orneta, Elbląg i Gdynia.

TranSPORT Ride to projekt z zakresu CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu), który wystartował kilka lat temu dzięki współpracy Grupy DBK oraz firmy Alcopper Trans Logistics. Celem akcji jest aktywizacja branży transportowej, promocja aktywnego trybu życia z poszanowaniem dla naturalnego środowiska oraz integracja wśród właścicieli firm transportowych, którzy przemierzają na rowerach całą Polskę. Mimo że już udało się osiągnąć zamierzony cel i przemierzyć wzdłuż granic całą Polskę, to wkrótce poznamy nową trasę naszych kolarzy!

Wyszukaj serwis

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Przejdź do paska narzędzi