fullsize__2

Ponad 4000 kilometrów przejechanych na rowerach wzdłuż granic Polski – to efekt końcowy naszej inicjatywy, rajdu rowerowego Transport Ride, w którym przedstawiciele firm transportowych wytrwale uczestniczyli przez kilka ostatnich lat. 

Za nami 9-ta i tym samym ostatnia edycja Transport Ride, czyli rowerowego rajdu o Puchar Grupy DBK, która rozpoczęła się w 2013 roku na półwyspie Helskim. Przez 9 edycji 40 uczestników przejechało ponad 4000 kilometrów, przemierzając różne regiony Polski, m.in. Bieszczady, Lubelszczyznę, Warmię i Mazury. Wśród kolarzy znaleźli się przede wszystkim właściciele firm transportowych, przedstawiciele Grupy DBK i firmy Alcopper Trans, również współorganizatora akcji, oraz partnerzy – Idea Leasing, Orlen Paliwa.

W ostatniej edycji nasi kolarze wystartowali z Węgorzewa, finalnie docierając na Hel. IX edycja Transport Ride to ponad 450 km przejechanych przez Warmię i Mazury oraz Pomorze. Trasa wiodła przez takie lokalizacje jak Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Pieniężno, Orneta, Elbląg i Gdynia.

TranSPORT Ride to projekt z zakresu CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu), który wystartował kilka lat temu dzięki współpracy Grupy DBK oraz firmy Alcopper Trans Logistics. Celem akcji jest aktywizacja branży transportowej, promocja aktywnego trybu życia z poszanowaniem dla naturalnego środowiska oraz integracja wśród właścicieli firm transportowych, którzy przemierzają na rowerach całą Polskę. Mimo że już udało się osiągnąć zamierzony cel i przemierzyć wzdłuż granic całą Polskę, to wkrótce poznamy nową trasę naszych kolarzy!

Przejdź do paska narzędzi