DBK Truck Center Sosnowiec ma autoryzację IVECO

Punkt serwisowy poszerzył ofertę o naprawy gwarancyjne pełnej gamy pojazdów producenta i sprzedaż pojazdów lekkich IVECO Daily.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zwiększamy dostępność naszych usług na południu Polski. To już czwarty obiekt w tym regionie, który oferuje serwis i sprzedaż pojazdów IVECO. Klienci mogą dokonać zakupu w tej lokalizacji, wybierając pojazd na zamówienie lub korzystając z szerokiej gamy aut dostępnych od ręki w ramach programu Order&Drive – fabrycznie nowych, zabudowanych i gotowych do użytkowania natychmiast po dokonaniu zakupu.

DBK Truck Center Sosnowiec to jeden z 20 obiektów serwisowo-sprzedażowych Grupy DBK. Działa od 2016 roku i w ramach autoryzacji realizuje serwis i sprzedaż pojazdów marki DAF oraz naprawy autobusów VDL Bus&Coach. Zgodnie z filozofią TOTAL CARE naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę – sprzedaż używanych pojazdów dostawczych i ciężarowych, naczep Koegel, cystern LAG, części zamiennych oraz sprzedaż takich usług jak wynajem pojazdów użytkowych, finansowanie i ubezpieczenia.

Poza punktem DBK Truck Center Sosnowiec Grupa DBK posiada autoryzację IVECO w Krakowie, Rudzie Śląskiej, Lublinie, Białymstoku, Święcicach k. Warszawy oraz Poznaniu.

Więcej o ofercie DBK Truck Center Sosnowiec tutaj

Przydatne kontakty

Serwis IVECO: +48 (32) 733 80 50

Sprzedaż pojazdów dostawczych IVECO Daily:

Daniel Korbel, d.korbiel@grupadbk.com +48 606 549 970

Tomasz Loch, t.loch@grupadbk.com +48 696 509 658

Przejdź do paska narzędzi