Bus Iveco Daily - nowość w ofercie Grupy DBK

Grupa DBK w ramach programu Iveco Order&Drive oferuje szeroką gamę Daily dostępnych od ręki – fabrycznie nowych, zabudowanych i gotowych do użytkowania natychmiast po dokonaniu zakupu. Jedną z ciekawych realizacji dostępnych w Rudzie Śląskiej, a zarazem nowość stanowi bus Daily 50C17V.

Prezentowany bus Iveco Daily 50C17V Euro 5 to pojazd z przeznaczeniem do transportu krajowego oraz międzymiastowego. Posiada silnik Diesla o mocy 170KM, a jego pojemność skokowa wynosi 2 998 cm3. Pojazd został wyposażony manualną skrzynię biegów, klimatyzację centralną, ogrzewanie niezależne od pracy silnika, drzwi otwierane elektrycznie oraz boczne półki dla pasażerów. Przewagę tego modelu nad konkurencją stanowi długość przestrzeni pasażerskiej (fabrycznie 5100mm) wraz z 21 miejscami siedzącymi (19+1+1), natomiast DMC autobusu wynosi 5200 kg. Przy czym maksymalne do osiągnięcia parametry dla tego modelu to 23 miejsca (22+1) oraz masa całkowita do 6500 kg. Wejście do pojazdu odbywa się przez drzwi główne elektryczne wraz z podwójnym obniżonym stopniem. Fotele dla pasażerów zostały zamontowane na podwyższonym podeście, w którym znajdują się również nawiewy ogrzewania i specjalne oświetlenie do jazdy nocnej.

Zabudowę wykonała firma CMS AUTO, która specjalizuje się w przebudowach pod autobusy, szczególnie w nadwoziach Iveco. Producent oferuje bogate wyposażenie w zależności od wersji pojazdu oraz jego przeznaczenia. Klient może dokonać wyboru pośród szerokiej gamy tkanin tapicerskich, foteli uznanych producentów oraz elementów wyposażenia – m.in. typ klimatyzacji/ogrzewania, sprzęt AV, kamery cofania, nawigacje, systemy kontroli GPS, barki.

Bus Daily 50C17V jest na sprzedaż i można go zobaczyć w jednym z punktów serwisowo-sprzedażowych DBK Truck Center – w Rudzie Śląskiej, przy ul. Radoszowskiej. W ofercie są jeszcze dostępne 4 pojazdy z tego typu zabudową. Ponadto istnieje możliwość zamówienia modelu Euro 6 (model 50C18V oraz 65C18V), w którym jedna z rekomendowanych i sprawdzonych przez Grupę DBK firm zabudowujących przygotuje przestrzeń pasażerską.

Grupa DBK prowadzi sprzedaż i serwis pojazdów dostawczych na południu Polski (Sosnowiec, Ruda Śląska, Kraków i Lublin), w woj. mazowieckim (Święcice k. Warszawy) oraz w woj. wielkopolskim (Poznań).

Przejdź do paska narzędzi