Pierwszy milion IVECO – Dromader

„Zdobyłem PIERWSZY MILION.” – tak mógłby powiedzieć Pan Darek, współwłaściciel firmy Dromader z Wrocławia. I tak mógłby powiedzieć nawet DWA RAZY. W swojej flocie ma bowiem aż dwa IVECO Eurocargo z przebiegiem powyżej MILIONA kilometrów.


Firma Dromader istnieje od 2000 roku i specjalizuje się w transporcie dla sektora Automotive. Pojazdy firmy można spotkać na drogach praktycznie całej Europy Zachodniej i Skandynawii.

Początkowo flota budowana była na pojazdach lekkich – w tym IVECO Daily. I chociaż dziś w firmowych barwach jeździ pełna gama – od 3,5-tonowych Daily, aż po 24-tonowe zestawy – to właśnie IVECO Eurocargo dało pokaz największej niezawodności.

Spośród 5 firmowych Eurocargo, aż dwa pokonały już ponad milion kilometrów. – Mówiąc szczerze, kompletnie mnie to nie zaskoczyło. Znam niezawodność IVECO – wcześniej mieliśmy Daily i one również miały ponad milion przebiegu. Znam także obsługujących nas mechaników DBK Truck Center Ruda Śląska i wiem, jacy są skrupulatni. I znam również własnych kierowców. Wiem, że dbają o samochody, a przede wszystkim, że nie bagatelizują pierwszych objawów świadczących o tym, że niebawem coś się może zepsuć. Pilnujemy przeglądów, pilnujemy terminów wymian, słuchamy naszych pojazdów i reagujemy zanim wydarzy się coś poważnego. Oto sekret długowieczności naszych Eurocargo. – tłumaczy Dariusz Jan Basta.

Niedawno w DBK Truck Center Ruda Śląska, firma odebrała kolejne już Eurocargo.

Masz takie IVECO we flocie? Zakupiłeś bądź serwisujesz je w Grupie DBK? Dołącz do naszej akcji #Pierwszy milion z IVECO! Dowiedz się więcej >>

Przejdź do paska narzędzi