Na początku sierpnia w DBK Truck Center Gdańsk odbyło się wyjątkowe spotkanie przedstawicieli przewoźnika wraz z Grupą DBK i DAF Trucks Polska, podczas którego nastąpiło oficjalne podpisanie zamówienia na 20 ciągników siodłowych DAF XF Pure Excellence. Tym samym flota Megatranslaw po realizacji zamówienia będzie liczyć już 100 pojazdów marki DAF!

Sławomir Błaszkiewicz, właściciel firmy, zrealizował kolejne zamówienie u Grupy DBK – ponownie padł wybór na sprawdzoną przez przewoźnika markę DAF, z tym że w najnowszym modelu 2017 Pure Excellence. Każdy zamówiony pojazd to bogata wersja z 13-litrowym silnikiem o mocy 480 KM, w największej kabinie Super Space Cab oraz automatyczną skrzynią biegów.

„Podpisaliśmy umowę na kolejne 20 pojazdów najnowszej generacji. Jeden z nich został wyróżniony, ponieważ odbieramy go jako nasz setny pojazd marki DAF. Na przestrzeni lat przekonaliśmy się, że marka DAF sprawdza się w naszym biznesie i dlatego też kontynuujemy naszą wieloletnią współpracę” – tłumaczy Sławomir Błaszkiewicz, właściciel firmy Megatranslaw.

Spotkanie urozmaicił nietypowy upominek… 20 symbolicznych DAF-ów z wydruku 3D, które produkowały się na miejscu w specjalistycznej drukarce.

Megatranslaw to jeden z wieloletnich, flotowych klientów Grupy DBK – regularnie dokonuje zamówień w autoryzowanym punkcie sprzedaży Grupy DBK, w DBK Truck Center Toruń. Firma od wielu lat stawia na pojazdy holenderskiej marki – niebawem we flocie firmy pojawi się 20 nowych XF-ów, a sama flota wzrośnie do 100 szt. DAF-ów.

 

Przejdź do paska narzędzi