P9550860

25 lipca w DBK Truck Center Wrocław przekazaliśmy już tysięcznego DAF-a od DBK Rental, co czyni nas liderem w Polsce pod względem ilości pojazdów tej marki dostępnych w usłudze wynajmu.

Podczas uroczystego wydania przekazaliśmy firmie Progress najnowszy model DAF XF 480 SSC – to jednocześnie pierwszy pojazd z nowej serii DAF Pure Excellence, który został wydany przez DBK Rental. Ponadto właściciel firmy, pan Paweł Wierzbicki, otrzymał bon paliwowy od firmy Shell Polska, z którą nawiązaliśmy współpracę, włączając do naszej oferty karty paliwowe euroShell.

DBK Rental w ramach Grupy DBK świadczy usługi najmu długoterminowego. Naszą flotę zasila już 1600 jednostek jeżdżących – ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy oraz cysterny. W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty najnowszy model DAF XF, a już we wrześniu gama dostępnych pojazdów poszerzy się o kolejny segment – pojazdy dostawcze. Jak dotąd marka DAF dominuje w naszej flocie do wynajmu. W chwili obecnej już 1000 pojazdów holenderskiej marki jest użytkowanych przez naszych klientów, co sprawia, że posiadamy największą flotę pojazdów DAF do wynajmu w Polsce i jedną z największych w Europie.

Przejdź do paska narzędzi