Grupa DBK Wrocław
Adres: ul. Polna 31, Długołęka, 55-095 Mirków
Godziny otwarcia: Pn.-pt. 7.00-22.00, sob. 8.00-15.00
Numer telefonu: +48 71 711 94 00


Dostępne usługi
:

Sprzedaż pojazdów DAF

Jesteśmy najstarszym i najbardziej doświadczonym dealerem marki DAF w Polsce. Oferujemy pełną gamę pojazdów holenderskiej marki – od lekkich podwozi LF, przez wielozadaniowy segment CF, po długodystansowe XF – najpopularniejsze ciągniki siodłowe wśród kierowców oraz właścicieli firm transportowych

Czytaj więcej o pojazdach DAF >>

Sprzedaż naczep KOEGEL

Jesteśmy wyłącznym dostawcą naczep i przyczep marki Koegel od blisko 10 lat. Oferta składa się z wszystkich dostępnych pojazdów tego producenta, włącznie z kurtynami, chłodniami, furgonami i coilmuldami.

Czytaj więcej o pojazdach Koegel>>

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep oraz części zamienne

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pojazdów marki DAF, naczep KOEGEL  naprawy pogwarancyjne wszystkich typów pojazdów, kompleksowa likwidacja szkód.

Czytaj więcej o usługach serwisowych>>

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych 

Nasza flota do wynajęcia to już 3 000 pojazdów użytkowych z różnych segmentów i marek, która regularnie jest serwisowana i sprawdzana w autoryzowanych punktach serwisowych Grupy DBK. Pojazdy o różnej ładowności i zastosowaniu pozwalają nam błyskawicznie reagować na oczekiwania klienta i wspierać go w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej o wynajmie>>

Finansowanie i leasing

Finansowanie jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK, opartej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o finansowaniu>>

Ubezpieczenia komunikacyjne 

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Czytaj więcej o ubezpieczeniach>>

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Wrocław Więcej
Adres
ul. Polna 31, Długołęka, 55-095 Mirków
Biuro
+48 71 711 94 00
Godziny otwarcia
pon.-pt 7:00 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis KOEGEL, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-wroclaw/

serwis mechaniczny

Krzysztof Cigenhagen, Kierownik Biura Obsługi Klienta k.cigenhagen@grupadbk.com 48 883 374 517

Magda Połunkiszkis, Doradca Serwisowy m.polunkiszkis@grupadbk.com 48 71 711 94 05

Magdalena Lis, Asystentka ds. Administracji m.lis@grupadbk.com 48 69 694 61 41

Arnold Cykowski, Specjalista ds. Gwarancji a.cykowski@grupadbk.com 48 883 374 522

Anna Sudoł, Doradca Serwisowy a.sudol@grupadbk.com 48 539 773 750

Tomasz Wilczyński, Doradca Serwisowy t.wilczynski@grupadbk.com 48 668 446 964

Rafał Tomaszewski, Doradca Serwisowy r.tomaszewski@grupadbk.com 48 883 374 502

Marcin Polak, Kierownik Serwisu m.polak@grupadbk.com 48 735 206 336

serwis blacharsko-lakierniczy

Marcin Flis, Kierownik Serwisu Blacharsko-Lakierniczego m.flis@grupadbk.com +48 532 397 781

Przemysław Urbański, Doradca ds. Likwidacji Szkód p.urbanski@grupadbk.com 48 883 374 519

Beata Kosińska, Doradca ds. Likwidacji Szkód b.kosinska@grupadbk.com +48 883 374 533

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Jakub Ptasiński, Koordynator Sprzedaży j.ptasinski@grupadbk.com +48 538 180 090

Marek Ulrych, Koordynator Sprzedaży m.ulrych@grupadbk.com 48 784 000 944

Maciej Wolak, Koordynator Sprzedaży m.wolak@grupadbk.com 48 881 082 209

Marcin Baszniak, Regionalny Dyrektor Sprzedaży m.baszniak@grupadbk.com 48 883 374 512

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Andrzej Janusek, Koordynator Sprzedaży a.janusek@grupadbk.com 48 883 374 566

sprzedaż pojazdów używanych

Jacek Sobieski, Kierownik Działu Sprzedaży j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Krystian Popiołek, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług k.popiolek@grupadbk.com 48 539 734 196

Marcin Maniak, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług m.maniak@grupadbk.com 48 883 374 521

ubezpieczenia

Joanna Trela, Doradca Klienta Kluczowego j.trela@grupadbk.com +48 883 846 016

Angelika Juda, Doradca Klienta Kluczowego 48 788 243 255

Emilia Zapisek, Dyrektor Handlowy ds. Ubezpieczeń 48 600 210 093

telematyka

Łukasz Jurasz, Koordynator Sprzedaży l.jurasz@grupadbk.com 48 532 342 692

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

Przejdź do paska narzędzi