Grupa DBK Wrocław
Adres: ul. Polna 31, Długołęka, 55-095 Mirków
Godziny otwarcia: Pn.-pt. 7.00-22.00, sob. 8.00-15.00
Numer telefonu: +48 71 711 94 00


Dostępne usługi
:

Sprzedaż pojazdów DAF

Jesteśmy najstarszym i najbardziej doświadczonym dealerem marki DAF w Polsce. Oferujemy pełną gamę pojazdów holenderskiej marki – od lekkich podwozi LF, przez wielozadaniowy segment CF, po długodystansowe XF – najpopularniejsze ciągniki siodłowe wśród kierowców oraz właścicieli firm transportowych

Czytaj więcej o pojazdach DAF >>

Sprzedaż naczep KOEGEL

Jesteśmy wyłącznym dostawcą naczep i przyczep marki Koegel od blisko 10 lat. Oferta składa się z wszystkich dostępnych pojazdów tego producenta, włącznie z kurtynami, chłodniami, furgonami i coilmuldami.

Czytaj więcej o pojazdach Koegel>>

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep oraz części zamienne

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pojazdów marki DAF, naczep KOEGEL  naprawy pogwarancyjne wszystkich typów pojazdów, kompleksowa likwidacja szkód.

Czytaj więcej o usługach serwisowych>>

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych 

Nasza flota do wynajęcia to już 3 000 pojazdów użytkowych z różnych segmentów i marek, która regularnie jest serwisowana i sprawdzana w autoryzowanych punktach serwisowych Grupy DBK. Pojazdy o różnej ładowności i zastosowaniu pozwalają nam błyskawicznie reagować na oczekiwania klienta i wspierać go w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej o wynajmie>>

Finansowanie i leasing

Finansowanie jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK, opartej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o finansowaniu>>

Ubezpieczenia komunikacyjne 

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Czytaj więcej o ubezpieczeniach>>

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Wrocław Więcej
Adres
ul. Polna 31, Długołęka, 55-095 Mirków
Biuro
+48 71 711 94 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis KOEGEL, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-wroclaw/

serwis

Karolina Wierzbicka, Specjalista ds. Administracji k.wierzbicka@grupadbk.com 48 696 946 141

daf,iveco,kogel,man

Arnold Cykowski, Specjalista ds. Gwarancji a.cykowski@grupadbk.com 48 883 374 522

Anna Sudoł, Doradca Serwisowy a.sudol@grupadbk.com 48 539 773 750

Tomasz Wilczyński, Doradca Serwisowy t.wilczynski@grupadbk.com 48 668 446 964

Rafał Tomaszewski, Doradca Serwisowy r.tomaszewski@grupadbk.com 48 883 374 502

Marcin Polak, Kierownik Serwisu m.polak@grupadbk.com 48 735 206 336

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Marek Ulrych, Koordynator Sprzedaży m.ulrych@grupadbk.com 48 784 000 944

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

Marcin Baszniak, Koordynator Sprzedaży m.baszniak@grupadbk.com 48 883 374 512

Robert Mamzer, Regionalny Dyrektor Sprzedaży r.mamzer@grupadbk.com 48 883 374 511

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Andrzej Janusek, Koordynator Sprzedaży a.janusek@grupadbk.com 48 883 374 566

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane) j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Krystian Popiołek, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług k.popiolek@grupadbk.com 48 539 734 196

Łukasz Chwastyk, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług l.chwastyk@grupadbk.com 48 692 255 841

Marcin Maniak, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług m.maniak@grupadbk.com 48 883 374 521

ubezpieczenia

Angelika Juda, Doradca Klienta Kluczowego 48 788 243 255

Emilia Zapisek, Dyrektor Handlowy ds. Ubezpieczeń 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Kierownik ds. Kluczowych Klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Tomasz Stajkowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.stajkowski@grupadbk.com 48 606 544 431

telematyka

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis
Przejdź do paska narzędzi