Grupa DBK Wrocław
Adres: ul. Polna 31, Długołęka, 55-095 Mirków
Godziny otwarcia: Pn.-pt. 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Numer telefonu: +48 71 799 45 456


Dostępne usługi
:

Sprzedaż pojazdów DAF

Jesteśmy najstarszym i najbardziej doświadczonym dealerem marki DAF w Polsce. Oferujemy pełną gamę pojazdów holenderskiej marki – od lekkich podwozi LF, przez wielozadaniowy segment CF, po długodystansowe XF – najpopularniejsze ciągniki siodłowe wśród kierowców oraz właścicieli firm transportowych

Czytaj więcej o pojazdach DAF >>

Sprzedaż naczep KOEGEL

Jesteśmy wyłącznym dostawcą naczep i przyczep marki Koegel od blisko 10 lat. Oferta składa się z wszystkich dostępnych pojazdów tego producenta, włącznie z kurtynami, chłodniami, furgonami i coilmuldami.

Czytaj więcej o pojazdach Koegel>>

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep oraz części zamienne

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pojazdów marki DAF, naczep KOEGEL  naprawy pogwarancyjne wszystkich typów pojazdów, kompleksowa likwidacja szkód.

Czytaj więcej o usługach serwisowych>>

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych 

Nasza flota do wynajęcia to już 3 000 pojazdów użytkowych z różnych segmentów i marek, która regularnie jest serwisowana i sprawdzana w autoryzowanych punktach serwisowych Grupy DBK. Pojazdy o różnej ładowności i zastosowaniu pozwalają nam błyskawicznie reagować na oczekiwania klienta i wspierać go w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej o wynajmie>>

Finansowanie i leasing

Finansowanie jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK, opartej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o finansowaniu>>

Ubezpieczenia komunikacyjne 

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Czytaj więcej o ubezpieczeniach>>

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Wrocław Więcej
Adres
ul. Polna 31, Długołęka, 55-095 Mirków
Biuro
+48 71 799 45 45
Godziny otwarcia
Pn-pt 7.00-22.00, sob. 7.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis KOEGEL, serwis VDL, części zamienne, TACHO, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-wroclaw/

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Krzysztof Kalita, Specjalista ds. sprzedaży samochodów konstrukcyjnych k.kalita@grupadbk.com 48 883 374 563

Marek Ulrych, Przedstawiciel Handlowy m.ulrych@grupadbk.com 48 784 000 944

Marcin Baszniak, Przedstawiciel Handlowy m.baszniak@grupadbk.com 48 883 374 512

Robert Mamzer, Dyrektor Handlowy r.mamzer@grupadbk.com 48 883 374 511

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Andrzej Janusek, Regionalny Kierownik Sprzedaży a.janusek@grupadbk.com 48 883 374 566

sprzedaż pojazdów używanych
daf,iveco,kogel,man

Jacek Sobieski, Kierownik ds. Sprzedaży Pojazdów Używanych j.sobieski@grupadbk.com 48 600 040 036

sprzedaż części zamiennych

Przemysław Florek, Specjalista ds. sprzedaży części p.florek@grupadbk.com 48 787 092 955

Łukasz Chwastyk, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży części l.chwastyk@grupadbk.com 48 692 255 841

Marcin Maniak, Kierownik Działu Sprzedaży Części Zamiennych m.maniak@grupadbk.com 48 883 374 521

ubezpieczenia

Angelika Juda, Doradca Klienta Kluczowego +48 788 243 255

daf,iveco,kogel,man

Emilia Zapisek, Dyrektor Działu Handlowego 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Jarosław Dyńka, Kierownik Sprzedaży ds. kluczowych klientów j.dynka@grupadbk.com 48 539 773 633

Tomasz Stajkowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży t.stajkowski@grupadbk.com 48 606 544 431

telematyka

Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki p.panfil@grupadbk.com 48 602 533 204

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies zgodnie z Polityką Cookies.
Wyszukaj serwis