Grupa DBK Gdańsk
Adres: ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Godziny otwarcia: Pn.-pt. 6.30 – 22.00, Sob. 08.00 – 15.00
Numer telefonu: +48 (58) 350 24 00


Dostępne usługi
:

Sprzedaż pojazdów DAF

Jesteśmy najstarszym i najbardziej doświadczonym dealerem marki DAF w Polsce. Oferujemy pełną gamę pojazdów holenderskiej marki – od lekkich podwozi LF, przez wielozadaniowy segment CF, po długodystansowe XF – najpopularniejsze ciągniki siodłowe wśród kierowców oraz właścicieli firm transportowych

Czytaj więcej o pojazdach DAF >>

Sprzedaż pojazdów używanych

W ramach programu DBK Used nasi klienci znajdą starannie wyselekcjonowane pojazdy używane – używane samochody dostawcze, ciężarowe, naczepy, ciągniki siodłowe.

Czytaj więcej o pojazdach używanych >>

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep oraz części zamienne

Naprawy gwarancyjne pojazdów DAF oraz naczep KOEGEL i KASHBOHRER, naprawy pogwarancyjne wszystkich typów pojazdów, kompleksowa likwidacja szkód.

Czytaj więcej o usługach serwisowych >>

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych 

Nasza flota do wynajęcia to już 3 000 pojazdów użytkowych z różnych segmentów i marek, która regularnie jest serwisowana i sprawdzana w autoryzowanych punktach serwisowych Grupy DBK. Pojazdy o różnej ładowności i zastosowaniu pozwalają nam błyskawicznie reagować na oczekiwania klienta i wspierać go w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej o wynajmie>>

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów:

Oferujemy pełny zakres badań technicznych wszystkich typów pojazdów – ciężarowych, dostawczych, osobowych i motocykli.

Czytaj więcej o oskp >>

Finansowanie i leasing

Finansowanie jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK, opartej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o finansowaniu>>

Ubezpieczenia komunikacyjne 

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Czytaj więcej o ubezpieczeniach>>

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Gdańsk Więcej
Adres
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Biuro
+48 (58) 350 24 00
Godziny otwarcia
Pn-pt 6.30-22.00 sob. 8.00-15.00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gdansk/

serwis

Dominika Mastalerz, Asystentka Serwisu d.mastalerz@grupadbk.com 48 787 143 770

Przemysław Adamiak, Kierownik Biura Obsługi Klienta p.adamiak@grupadbk.com 48 692 452 645

daf,iveco,kogel,man

Maciej Piszczyk, Doradca Serwisowy m.piszczyk@grupadbk.com 48 608 195 482

Andrzej Kapała, Doradca Serwisowy a.kapala@grupadbk.com 48 600 040 037

Mateusz Smoliński, Doradca Serwisowy m.smolinski@grupadbk.com 48 538 896 668

Maja Potęga, Doradca Serwisowy m.potega@grupadbk.com 48 728 413 446

serwis blacharsko-lakierniczy

Marcin Wachowski, Doradca ds. Likwidacji Szkód m.wachowski@grupadbk.com +48 734 171 494

Maciej Paliwoda, Doradca ds. Likwidacji Szkód M.Paliwoda@grupadbk.com +48 600 811 532

Paweł Brejwo, Doradca ds. Likwidacji Szkód P.Brejwo@grupadbk.com +48 600 050 022

sprzedaż pojazdów nowych
daf

Narkowicz Maciej, Koordynator Sprzedaży m.narkowicz@grupadbk.com 48 668 426 332

Rafał Pichla, Koordynator Sprzedaży r.pichla@grupadbk.com 48 883 362 318

Zbigniew Myśkiewicz, Regionalny Dyrektor Sprzedaży z.myskiewicz@grupadbk.com 48 600 050 007

Piotr Rurka, Koordynator Sprzedaży p.rurka@grupadbk.com 48 538 621 860

sprzedaż naczep i cystern
kogel

Michał Domagała, Koordynator Sprzedaży m.domagala@grupadbk.com 48 883 374 557

sprzedaż pojazdów używanych
daf,kogel

Paweł Wasiek, Koordynator Sprzedaży p.wasiek@grupadbk.com 48 600 200 381

daf,iveco,kogel,man

Mateusz Gruchała, Kierownik Działu Sprzedaży m.gruchala@grupadbk.com 48 882 129 392

Remigiusz Szczepan, Koordynator Sprzedaży r.szczepan@grupadbk.com 48 538 632 448

sprzedaż części zamiennych
daf,iveco,kogel,man

Tomasz Ulasiński, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług t.ulasinski@grupadbk.com 48 883 374 555

Maciej Węsierski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług m.wesierski@grupadbk.com 48 606 678 465

Kacper Dakszewicz, Koordynator ds. Sprzedaży Internetowej i Analizy Cen Części k.dakszewicz@grupadbk.com 48 666 055 685

ubezpieczenia

Aleksandra Myszkier, Asystentka Działu Ubezpieczeń a.myszkier@grupadbk.com +48 883 846 593

Anna Pełczyńska, Doradca Klienta Kluczowego a.pelczynska@grupadbk.com +48 532 546 217

Dorota Krzemińska, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 050 023

Emilia Zapisek, Dyrektor Handlowy ds. Ubezpieczeń 48 600 210 093

wynajem pojazdów

Wojciech Matacz, Regionalny Kierownik Sprzedaży w.matacz@grupadbk.com 48 608 509 552

finansowanie

Katarzyna Brzezicka, Zastępca Głównego Księgowego k.brzezicka@grupadbk.com +48 664 044 221

Marta Aszyk, Księgowa M.Aszyk@grupadbk.com +48 58 350 24 40

Piotr Majdowski, Kierownik Działu Monitoringu i Windykacji p.majdowski@grupadbk.com +48 662 241 563

Mariola Szoka, Specjalista ds. Finansowo - Księgowych m.szoka@grupadbk.com +48 728 360 755

Alina Szynaka, Specjalista ds. Umów a.szynaka@grupadbk.com +48 662 241 623

Anna Szymańska, Specjalista ds. Umów i Ubezpieczeń A.Szymanska@grupadbk.com +48 728 360 756

Marcin Szymański, Kierownik ds. Sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com +48 606 794 999

Marek Pawłowski, Kierownik Biura marek.pawlowski@grupadbk.com +48 660 409 697

telematyka

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

Wyszukaj serwis

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Przejdź do paska narzędzi