Grupa DBK Gdańsk
Adres: ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Godziny otwarcia: pon.-pt. 6:30 – 22:00, sob. 8:00 – 15:00

Numer telefonu: +48 58 350 24 00


Dostępne usługi
:

Sprzedaż pojazdów DAF

Jesteśmy najstarszym i najbardziej doświadczonym dealerem marki DAF w Polsce. Oferujemy pełną gamę pojazdów holenderskiej marki – od lekkich podwozi LF, przez wielozadaniowy segment CF, po długodystansowe XF – najpopularniejsze ciągniki siodłowe wśród kierowców oraz właścicieli firm transportowych

Czytaj więcej o pojazdach DAF >>

Sprzedaż pojazdów używanych

W ramach programu DBK Used nasi klienci znajdą starannie wyselekcjonowane pojazdy używane – używane samochody dostawcze, ciężarowe, naczepy, ciągniki siodłowe.

Czytaj więcej o pojazdach używanych >>

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep oraz części zamienne

Naprawy gwarancyjne pojazdów DAF oraz naczep KOEGEL i KASHBOHRER, naprawy pogwarancyjne wszystkich typów pojazdów, kompleksowa likwidacja szkód.

Czytaj więcej o usługach serwisowych >>

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych 

Nasza flota do wynajęcia to już 3 000 pojazdów użytkowych z różnych segmentów i marek, która regularnie jest serwisowana i sprawdzana w autoryzowanych punktach serwisowych Grupy DBK. Pojazdy o różnej ładowności i zastosowaniu pozwalają nam błyskawicznie reagować na oczekiwania klienta i wspierać go w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej o wynajmie>>

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów:

Oferujemy pełny zakres badań technicznych wszystkich typów pojazdów – ciężarowych, dostawczych, osobowych i motocykli.

Czytaj więcej o oskp >>

Finansowanie i leasing

Finansowanie jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK, opartej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o finansowaniu>>

Ubezpieczenia komunikacyjne 

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Czytaj więcej o ubezpieczeniach>>

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Gdańsk Więcej
Adres
ul. Lubowidzka 33, 80-174 Gdańsk
Biuro
+48 (58) 350 24 00
Godziny otwarcia
pon.-pt. 6:30 - 22:00
sob. 8:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, stacja diagnostyczna, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-gdansk/

serwis mechaniczny

Ihor Zaplitny, Doradca Serwisowy i.zaplitnyi@grupadbk.com 48 792 825 113

Marek Pauch, Doradca Serwisowy m.pauch@grupadbk.com 48 882 356 058

Andrzej Kapała, Kierownik Biura Obsługi Klienta a.kapala@grupadbk.com 48 600 040 037

serwis blacharsko-lakierniczy

Marcin Wachowski, Doradca ds. Likwidacji Szkód m.wachowski@grupadbk.com 48 734 171 494

Maciej Paliwoda, Doradca ds. Likwidacji Szkód m.paliwoda@grupadbk.com 48 600 811 532

Dominika Mastalerz, Doradca ds. Likwidacji Szkód d.mastalerz@grupadbk.com 48 787 143 770

sprzedaż nowych pojazdów
daf

Artur Kwiecień, Koordynator Sprzedaży A.Kwiecien@grupadbk.com +48 668 426 332

Anetta Chwedczuk-Zdaniukiewicz, Asystentka Działu Sprzedaży a.chwedczuk-zdaniukiewicz@grupadbk.com 48 532 798 921

Rafał Pichla, Koordynator Sprzedaży r.pichla@grupadbk.com 48 883 362 318

Marcin Przybysz, Regionalny Dyrektor Sprzedaży M.Przybysz@grupadbk.com 48 600 050 009

sprzedaż nowych naczep
kogel

Maciej Litkowiec, Koordynator Sprzedaży m.litkowiec@grupadbk.com 48 883 374 557

sprzedaż używanych pojazdów

Paweł Wasiek, Koordynator Sprzedaży p.wasiek@grupadbk.com 48 600 200 381

Mateusz Gruchała, Kierownik Działu Sprzedaży m.gruchala@grupadbk.com 48 882 129 392

sprzedaż części zamiennych

Szymon Karczmarczyk, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług s.karczmarczyk@rupadbk.com 48 532 755 045

Michał Kowalewski, Doradca ds. Sprzedaży Części i m.kowalewski@grupadbk.com 48 734 155 213

Michał Kijewski, Doradca ds. Sprzedaży Części i Usług m.kijewski@grupadbk.com 48 662 241 567

Maciej Węsierski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług m.wesierski@grupadbk.com 48 606 678 465

ubezpieczenia

Aleksandra Myszkier, Asystentka Działu Ubezpieczeń a.myszkier@grupadbk.com 48 883 846 593

Anna Pełczyńska, Doradca Klienta Kluczowego a.pelczynska@grupadbk.com 48 532 546 217

Dorota Krzemińska, Doradca Klienta Kluczowego 48 600 050 023

Emilia Zapisek, Dyrektor Handlowy ds. Ubezpieczeń 48 600 210 093

finansowanie i leasing

Alina Szynaka, Specjalista ds. Umów a.szynaka@grupadbk.com 48 662 241 623

Anna Szymańska, Specjalista ds. Umów i Ubezpieczeń a.szymanska@grupadbk.com 48 728 360 756

Marcin Szymański, Kierownik ds. Sprzedaży m.szymanski@grupadbk.com 48 606 794 999

Marek Pawłowski, Kierownik Biura marek.pawlowski@grupadbk.com 48 660 409 697

telematyka

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

Przejdź do paska narzędzi