Grupa DBK Toruń
Nazwa: 
ul. Poznańska 290D, 87-100 Toruń
Godziny otwarcia: pon.-pt. 6:30 – 22:00, sob. 7:00 – 15:00

Numery telefonów: +48 56 679 61 00 , Assistance 24 h: +48 600 040 033


Dostępne usługi
:

Sprzedaż pojazdów DAF

Jesteśmy najstarszym i najbardziej doświadczonym dealerem marki DAF w Polsce. Oferujemy pełną gamę pojazdów holenderskiej marki – od lekkich podwozi LF, przez wielozadaniowy segment CF, po długodystansowe XF – najpopularniejsze ciągniki siodłowe wśród kierowców oraz właścicieli firm transportowych

Czytaj więcej o pojazdach DAF >>

Sprzedaż naczep KOEGEL

Jesteśmy wyłącznym dostawcą naczep i przyczep marki Koegel od blisko 10 lat. Oferta składa się z wszystkich dostępnych pojazdów tego producenta, włącznie z kurtynami, chłodniami, furgonami i coilmuldami.

Czytaj więcej o pojazdach Koegel>>

Serwis pojazdów dostawczych, ciężarowych, naczep i przyczep oraz części zamienne

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pojazdów marki DAF, naczep KOEGEL,  naprawy pogwarancyjne wszystkich typów pojazdów, kompleksowa likwidacja szkód.

Czytaj więcej o usługach serwisowych >>

Wynajem pojazdów dostawczych i ciężarowych 

Nasza flota do wynajęcia to już 3 000 pojazdów użytkowych z różnych segmentów i marek, która regularnie jest serwisowana i sprawdzana w autoryzowanych punktach serwisowych Grupy DBK. Pojazdy o różnej ładowności i zastosowaniu pozwalają nam błyskawicznie reagować na oczekiwania klienta i wspierać go w prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej o wynajmie>>

Finansowanie i leasing

Finansowanie jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty całej Grupy DBK, opartej na filozofii Total Care. Zgodnie z nią dążymy do tego, by przedsiębiorcy mogli na nas liczyć w możliwie wielu kwestiach. Nie inaczej jest z finansowaniem – nasi eksperci przygotują ofertę leasingową idealnie dopasowaną do potrzeb i możliwości każdego przedsiębiorcy.

Czytaj więcej o finansowaniu>>

Ubezpieczenia komunikacyjne 

Oferujemy pełen zakres ubezpieczeń – komunikacyjne (OC, AC), majątkowe, turystyczne, na życie. Aby zadbać o bezpieczeństwo i spokój naszych klientów, stworzyliśmy nowoczesne programy ubezpieczeniowe, jednocześnie oferując preferencyjne warunki.

Czytaj więcej o ubezpieczeniach>>

Najbliższe oddziały

DBK Truck Center Toruń Więcej
Adres
ul. Poznańska 290 D, 87-100 Toruń
Biuro
+48 56 679 61 00
Godziny otwarcia
pon.-pt. 6:30 - 22:00
sob. 7:00 - 15:00
Kontakty Zobacz wszystkie

pojazdy ciężarowe DAF, naczepy Koegel,  serwis DAF, serwis Koegel, serwis VDL, części zamienne, TACHO, blacharnia-lakiernia, pojazdy używane https://grupadbk.com/contact/dbk-truck-center-torun/

serwis mechaniczny

Marta Wojewódka, Asystentka Serwisu m.wojewodka@grupadbk.com 48 734 155 206

Michał Wrukowski, Kierownik Serwisu m.wrukowski@grupadbk.com 48 662 241 570

Radosław Gołasz, Doradca Serwisowy r.golasz@grupadbk.com 48 882 782 821

Radosław Montewski, Doradca Serwisowy r.montewski@grupadbk.com 48 662 241 572

Piotr Kruszyński, Regionalny Dyrektor Sieci Serwisowej p.kruszynski@grupadbk.com 48 600 040 034

serwis blacharsko-lakierniczy

Marcin Karasiewicz, Doradca ds. Likwidacji Szkód M.Karasiewicz@grupadbk.com +48 662 241 586

Arkadiusz Anusiak, Doradca ds. Likwidacji Szkód a.anusiak@grupadbk.com +48 882 131 688

sprzedaż nowych pojazdów
daf

Bartosz Stefański, Koordynator Sprzedaży I Region Bydgoszcz B.Stefanski@grupadbk.com +48 600 050 015

Sławomir Marlewski, Koordynator Sprzedaży I Region Toruń s.marlewski@grupadbk.com 48 662 241 621

sprzedaż nowych naczep
kogel

Maciej Litkowiec, Koordynator Sprzedaży m.litkowiec@grupadbk.com 48 883 374 557

sprzedaż używanych pojazdów

Arkadiusz Kwiatkowski, Kierownik Działu Sprzedaży (pojazdy używane) a.kwiatkowski@grupadbk.com 48 668 131 222

sprzedaż części zamiennych

Jan Wasilewski, Kierownik Działu Części j.wasilewski@grupadbk.com 48 600 301 388

Waldemar Majorkowski, Doradca ds. Sprzedaży Części Używanych w.majorkowski@grupadbk.com 48 666 055 687

Jakub Klarkowski, Specjalista ds. Sprzedaży Części i Usług j.klarkowski@grupadbk.com 48 698 099 547

Adam Urbański, Regionalny Dyrektor Sprzedaży a.urbanski@grupadbk.com 48 668 131 219

ubezpieczenia

Grzegorz Szabelski, Doradca Klienta Kluczowego G.Szabelski@grupadbk.com +48 539 523 745

Agnieszka Jankowska, Doradca Klienta Kluczowego a.jankowska@grupadbk.com 48 883 375 739

finansowanie i leasing

Michał Jankowski, Kierownik Oddziału 48 662 241 561

telematyka

Łukasz Figiel, Koordynator Sprzedaży l.figiel@grupadbk.com 48 539 775 566

Przejdź do paska narzędzi