Na początku lipca firma Alegre Logistic odebrała 5 ciągników siodłowych DAF XF SSC 480 w DBK Truck Center Gdańsk.

Podczas uroczystego wydania Alegre odebrało 5 nowych ciągników siodłowych DAF XF SSC 480 Pure Excellence. W wydarzeniu wziął udział prezes spółki, p. Jarosław Buła wraz z rodziną, przedstawiciele Grupy DBK i DAF Trucks Polska.

Firma Alegre kładzie duży nacisk na komfort pracy swoich kierowców, stąd też zadbano o bogate wyposażenie pojazdów, które znacząco wpływa na warunki pracy. Zatem w ciągnikach nie mogło zabraknąć klimatyzacji postojowej, blokady night lock, lodówki, PCC, skrzyni biegów najnowszej generacji TraXon, oświetlenia LED oraz pneumatycznego zawieszenia kabiny. Ponadto firma w ramach zamówienia wybrała wygodny pakiet serwisowy Full Care z gwarancją czasu napraw. Pojazdy zostały sfinansowane przez Paccar Financial i będą użytkowane w ramach wynajmu długoterminowego.

Alegre to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Malborku, która od wielu lat zajmuje się transportem międzynarodowym i spedycją. W transporcie drogowym obiera głównie kierunki Europy Zachodniej, specjalizując się w przewozie mebli.

To początek współpracy między Grupą DBK a firmą Alegre, która dotychczas budowała swoją flotę w oparciu o konkurencyjną markę. O wyborze marki DAF zaważyły udane testy samochodu demo, ekonomia pojazdu i komfortowe warunki dla kierowcy oraz pakiet dodatkowych usług w ramach zamówienia, czyli obsługa serwisowa i finansowanie.

Przejdź do paska narzędzi