24 maja 2018r. odbyło się uroczyste wydanie 11 ciągników siodłowych DAF XF 480 w kabinie SSC dla firmy Globgranit, specjalizującej się w produkcji wyrobów z kamienia naturalnego.

Na uroczystym wydaniu pojawił się prezes firmy, p. Grzegorz Marek Sadek wraz z kierowcami, którzy przy okazji wzięli udział w szkoleniu na temat zastosowania wszystkich systemów wspomagających ich pracę w zakresie bezpieczeństwa i zużycia paliwa w pojazdach DAF. Nie mogło zabraknąć przedstawicieli DAF Trucks Polska i Paccar Financial, w osobie Rafała Koniecznego oraz Arkadiusza Zawrota. Po stronie Grupy DBK za transakcję odpowiadał Marcin Baszniak, regionalny kierownik sprzedaży.

Wydane samochody zostały przygotowane zgodnie ze specyfiką pracy w transporcie międzynarodowym, więc zapewniono w nich szereg udogodnień i funkcji dla kierowców.

– klimatyzacja postojowa, z automatyczną regulacją temperatury

– pakiet aerodynamiczny

– oświetlenie LED

– PCC

– Truck Phone (zestaw głośnomówiący)

– blokada Night Lock

– hamulec silnikowy MX

– DBK Fleet Management – telematyka ze zdalną diagnostyką pojazdów, wraz z komunikatorami Garmin – kolejne udogodnienie dla kierowcy w komunikacji ze spedytorem lub właścicielem firmy.

Przejdź do paska narzędzi