Poznaj modele IVECO Daily oraz Eurocargo w różnych konfiguracjach. Wybierz opcję dla swojego biznesu!

Iveco DAILY Izoterma

Iveco Daily w zabudowie typu izoterma umożliwia załadunek nawet 15 europalet. To idealny wybór, jeśli zależy Wam na dużej indywidualizacji. Oferujemy wiele opcji dodatkowych – od skrzynki narzędziowej do przesuwnej ściany grodziowej w zabudowie!

Iveco Eurocargo

Poznajcie IVECO Eurocargo – reprezentanta z segmentu średniego. DMC do 18 ton. Dostępne 2 silniki – 4 i 6-cylindrowe w zakresie mocy od 160 do 320KM.

Rozstaw osi dobieramy pod konkretne potrzeby klienta, uwzględniając rodzaj transportu i długość zabudów, które w przypadku Eurocargo mogą wynosić aż 10 m! Dodatkowo możecie wybierać pomiędzy mechanicznym i pneumatycznym zawieszeniem obu osi.

Iveco Daily Blue Power

Przedstawiamy tegorocznego zwycięzcę „International Van of the year” – Iveco Daily Blue Power.

Daily Blue Power spełnia normy RDE, które zaczną obowiązywać w 2020 roku – dzięki czemu jest jeszcze bardziej przyjazny środowisku. Co więcej, jeśli Wam zależy na jak największej przestrzeni ładunkowej, to nie zawiedziecie się. To jeden z najpojemniejszych dostawczych na rynku!

O tym i innych zaletach nowego Daily opowiada nasz ekspert w poniższym materiale.

Iveco Daily Blue Power CNG

Ekologiczny silnik Daily Euro 6 Natural Power charakteryzuje się takimi samymi osiągami oraz reakcją na gaz jak jego odpowiednik wysokoprężny. Posiada wszelkie zalety silnika wysokoprężnego, a przy tym dostosowany został do spalania Sprężonego Gazu Ziemnego (CNG). Pojazd z silnikiem CNG emituje czyste spaliny i jest niezwykle cichy, co jest dużą zaletą w miastach ze strefami o ograniczonym ruchu kołowym.

Przejdź do paska narzędzi