Prezentacja DAF NGD na Pikniku Świętojańskim w Gdańsku

Dobiegł końca Piknik Świętojański organizowany 23 czerwca w Gdańsku, przez Grupę DBK oraz firmę Ecoterm – partnera handlowego firmy Carrier Transicold.

W programie spotkania przygotowaliśmy coś dla duszy i ciała. Nasi przyjaciele i partnerzy biznesowi mieli okazję zapoznać się z nową gamą pojazdów DAF oraz najnowszymi rozwiązaniami od CARRIER Transicold. Chociaż spotkanie minęło w mocno nieformalnej atmosferze, dominująca tematyka to efektywność transportu oraz bezpieczeństwo – zarówno kierowcy, jak i ładunku. Nic dziwnego – tymi tematami żyje także cały świat transportu.

Rozmawialiśmy o parametrach nowej linii największych ciężarówek marki DAF, w absolutnie kluczowych kwestiach – bezpieczeństwa i aerodynamiki, a co za tym idzie, wydajności i ekologii. Zaprezentowane zostały propozycje elektrycznych agregatów chłodniczych CARRIER, w których ekologia łączy się z ekonomią wraz z bezwzględną ochroną towarów wrażliwych termicznie.

Modele DAF XF, XG i XG+ nowej generacji zrobiły piorunujące wrażenie – i to nie tylko z powodu designu, ale przede wszystkim rozwiązań dotyczących komfortu, bezpieczeństwa oraz rewolucyjnego podejścia do aerodynamiki, a tym samym efektywności.

Zobacz galerię foto:

Przejdź do paska narzędzi