DBK Fleet Management laureatem plebiscytu Fleet Derby 2022

Dobiegła końca 11 edycja ogólnopolskiego plebiscytu Fleet Derby 2022. Głosowanie w plebiscycie trwało ponad pół roku, za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl  W tym roku przyjęto aż 163 zgłoszenia w 9 kategoriach. Organizatorem plebiscytu była redakcja miesięcznika „Fleet. Auto w firmie”.

Miło nam poinformować, że DBK Fleet Management, nasz autorski system telematyczny zdobył główną nagrodę w kategorii „Technologie cyfrowe dla flot – Telematyka (GPS, Monitoring)!

Uroczysta gala wręczenia statuetek odbyła się 21 czerwca 2022r. w restauracji Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler. Nagrodę odebrał Paweł Panfil, Dyrektor Działu Telematyki w Grupie DBK, który od początku odpowiada za rozwój tego narzędzia.

fot. Patryk Ptak/ Magazyn Fleet

Ktoś kiedyś powiedział, że nie można wiedzieć wszystkiego. Prawdopodobnie ów ktoś nie znał pojęcia „telematyka”. DBK Fleet Management dostarcza wszystkich niezbędnych informacji do zarządzania pojazdami w firmowej flocie. To rozwiązanie, dzięki któremu biznes wie wszystko, czego potrzebuje, by lepiej planować czas pracy pojazdu i kierowcy, zmniejszać, skracać nieplanowane przestoje, wyłapywać tzw. wąskie gardła i potencjalne ryzyka, a nawet informować serwis o awarii zanim ona faktycznie nastąpi. To oszczędność czasu i pieniędzy, wynikająca z optymalizacji zarządzania zadaniami transportowymi. W Grupie DBK nazywają mnie ojcem DBK Fleet Management i jest to określenie pół-żartem, pół-serio, bo faktycznie byłem obecny przy narodzinach tej usługi. Praca nad DBK Fleet Management, to wyzwanie, w którym sama droga jest celem. Nasza usługa nie jest skończona, bo cały czas myślimy nad tym, jak ją udoskonalić i w jakie w funkcję ją wzbogacić. Stale wsłuchujemy się i odpowiadamy na potrzeby oraz oczekiwania branży transportowej. W imieniu Grupy DBK dziękuję za wszystkie oddane głosy. Ta nagroda jest potwierdzeniem, że tworzymy najlepszy produkt do zarządzania flotą pojazdów – powiedział podczas gali wręczenia nagród Paweł Panfil.

telematyka-grupa-dbk-paweł-panfil-fleet-derby
fot. Patryk Ptak/ Magazyn Fleet

Plebiscyt Fleet Derby to przede wszystkim prezentacja przedstawicieli branży motoryzacyjnej i flotowej, a także promocja produktów i usług, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej i flotowej. W tym roku pojawiło się sporo nowości, szczególnie z zakresu technologii cyfrowych, elektromobilności oraz samochodów z niskoemisyjnymi napędami. A w związku z rozwojem usług świadczonych na rzecz importerów, dealerów i firm CFM, do plebiscytu wprowadzona została po raz pierwszy dodatkowa kategoria – Profesjonalne wsparcie sprzedaży flotowej. W plebiscycie głosowali m.in. fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę samochodową, zakupową i finansową w firmach.

fot. Patryk Ptak/ Magazyn Fleet

W tym roku do Fleet Derby przyjęto aż 163 zgłoszenia w 9 kategoriach. W plebiscycie oddano 240 000 potwierdzonych głosów. Nagrody przyznano w następujących kategoriach: Zespół Flotowy Roku, Eco Fleet Manager Roku, Samochody niskoemisyjne (5 podkategorii, z podziałem na samochody osobowe i użytkowe), Technologie cyfrowe dla flot (5 podkategorii), Ekomarka Flotowa, Ładowarki i sieci ładowania (4 podkategorie), Profesjonalne wsparcie sprzedaży flotowej (3 podkategorie), Produkt/ Usługa Flotowa z 20 podkategoriami produktowymi oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe). Ogólnie nagrodzono 42 zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Klientom oraz Partnerom za wszystkie oddane głosy!

Więcej informacji na temat systemu telematycznego DBK Fleet Management znajdziesz tutaj – Czytaj więcej >>

Przejdź do paska narzędzi