gala_dealer_roku_18

W tegorocznej Olimpiadzie Technicznej DAF aż trzech mechaników z Grupy DBK zajęło czołowe miejsca! Łukasz Węgrzynek z DBK Truck Center Szczecin zajął I miejsce, zostając „Mechanikiem Roku DAF 2018”.

Nasi mechanicy poradzili sobie doskonale w tegorocznej edycji Olimpiady Technicznej DAF. Łukasz Węgrzynek ze Szczecina zajął 1. miejsce, natomiast zaraz za nim, na drugim miejscu, znalazł się Adam Karolik z DBK Białystok, zaś czwarte miejsce należało do Wojtka Karolika, również z białostockiego serwisu.

Łukaszowi, Adamowi i Wojtkowi serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników w tym prestiżowym konkursie! To właśnie dzięki tak wykwalifikowanej kadrze pracowników możemy oferować klientom wysoką jakość usług i wyznaczać jeszcze wyższe standardy obsługi w naszej sieci serwisowej.

Walczyli oni o pierwsze miejsce podczas styczniowych zmagań w finale, wykonując określone praktyczne zadania z wziętych z „życia serwisowego” przypadków napraw. Do ich rozwiązania niezbędna była bardzo dobra znajomość narzędzi i systemów DAF, które są niezbędne do wykonania właściwej naprawy pojazdu. Obecny zwycięzca w 2014 roku zajął II miejsce, natomiast Adam i Wojciech Karolik też w poprzednich olimpiadach zajmowali miejsca w finale.

Konkurs „Mechanik Roku DAF” to coroczne wydarzenie w sieci dealerskiej marki (nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie). Podczas kilkuetapowego konkursu mechanicy muszą się wykazać doskonałą wiedzą w dziedzinie diagnozowania i napraw pojazdów marki DAF. W tegorocznej edycji pojawił się najnowszy model Pure Excellence, z którym, jak widać, nasi mechanicy poradzili sobie doskonale!

Jeśli chcecie dołączyć do najlepszych, to koniecznie sprawdźcie nasze oferty oferty pracy- poszukujemy mechaników w kilku naszych lokalizacjach:

Aktualne oferty pracy – APLIKUJ

Przejdź do paska narzędzi