6C4A2886

10 marca zakończyliśmy akcję charytatywną „Grupa DBK w biegu”. Podczas ostatniego biegu w Olsztynie wręczyliśmy Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” czek o wartości 20 000zł!

Udało się! Wybiegaliśmy aż 2180 kilometrów, dzięki czemu przekazaliśmy aż 20 000zł dla podopiecznych olsztyńskiej fundacji. Ta kwota pozwoli zrealizować podstawowe potrzeby chorych oraz niepełnosprawnych dzieci – m.in. zakup leków i sprzętu medycznego oraz pokryje koszty rehabilitacji, opieki lekarskiej.

Głównym założeniem akcji było pokonanie jak największej liczby kilometrów, które na koniec sezonu miały stać się realnym wsparciem finansowym dla fundacji z Olsztyna. W tym celu przez ostatnie 6 miesięcy pracownicy Grupy DBK z całej Polski aktywnie brali udział w biegach z cyklu City Trail. Nasze drużyny startowały w 9 lokalizacjach – Olsztynie, Szczecinie, Bydgoszczy, Gdańsku, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszych pracowników udało się „wybiegać” tak imponujący dystans i tym samym kwotę 20 000zł, którą Grupa DBK przekaże podopiecznym Fundacji „Przyszłość dla dzieci”.

To była już druga edycja naszej akcji charytatywnej „Grupa DBK w biegu”. W zeszłym roku również pokonywaliśmy kilometry dla Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” i wówczas „wybiegaliśmy” 15 000zł. W tegorocznej edycji udało nam się poprawić wynik – wszystko za sprawą naszych zaangażowanych pracowników z całej Polski, za co bardzo im dziękuję i jednocześnie cieszę się, że w naszej firmie mamy tyle zgranych drużyn – mówi Ireneusz Sobieski, Prezes Grupy DBK.

Krótka relacja z finału akcji:

 

 
Przejdź do paska narzędzi