gala_dealer_roku_15

Jedno z najważniejszych wyróżnień w sieci dealerskiej DAF, tytuł Dealera Roku, zostało przyznane oddziałowi DBK Białystok! Podczas uroczystej gali statuetkę odebrała kadra zarządzająca białostockim serwisem – Robert Szymczyk, Dyrektor Handlowy, Marek Kuczyński, Dyrektor Serwisu oraz Krzysztof Bagieński, Regionalny Dyrektor ds. sprzedaży części. Oczywiście na scenie nie mogło zabraknąć pozostałych osób

z zespołu z DBK Białystok, którzy licznie pojawili się na gali. Trzecie miejsce zajął oddział DBK Koszalin, a nagrodę odebrali: Arkadiusz Dobrowolski, Dyrektor Serwisu, Bartłomiej Stanger, Kierownik działu części oraz Marcin Kraska, Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży pojazdów. Zwycięskim oddziałom i wszystkim pracownikom z Białegostoku i Koszalina serdecznie gratulujemy!

Choć wyniki Olimpiady Technicznej DAF zostały ogłoszone już jakiś czas temu, to właśnie w ubiegły piątek oficjalnie wręczono nagrody i wyróżnienia dla laureatów konkursu. Wśród nich znalazło się aż 3 mechaników z Grupy DBK! Pierwsze miejsce zdobył Łukasz Węgrzynek z DBK Szczecin, drugie Adam Karolik z DBK Białystok, natomiast czwarte Wojciech Karolik, również z Białegostoku. Panowie, oprócz nagród od DAF Trucks Polska, otrzymali także specjalne nagrody pieniężne od Grupy DBK. Już 10 kwietnia Łukasz będzie reprezentował Polskę na europejskim finale w Eindhoven, gdzie zawalczy o tytuł najlepszego mechanika w całej Europie. Chłopakom jeszcze raz gratulujemy, a za Łukasza w dalszym ciągu trzymamy kciuki!

Przejdź do paska narzędzi