W ubiegły weekend Polską Nową Wieś w okolicach Opola na kilka dni przejęli truckerzy oraz miłośnicy motoryzacji wraz z niezwykłymi ciężarówkami z całej Polski. To był już 11. zlot Master Truck, jedna z największych w Europie imprez dla fanów tuningowanych pojazdów. Na zlocie nie mogło zabraknąć Grupy DBK wraz z ubiegłorocznym zwycięzcą – firmą Nika Trans.

Tegoroczna edycja popularnego wśród polskich (i nie tylko) truckerów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Firmy transportowe z całego kraju zaprezentowały swoje podrasowane pojazdy, m.in. partner Grupy DBK, firma Nika Trans, DAF-a XF Euro 6, który został „ubrany” w patriotyczne barwy oraz symbol rodem z PRL – poloneza. Na zlocie pojawili się również klienci Grupy DBK z regionu Pomorza – firma Tom-Tech wraz z najnowszym nabytkiem nawiązującym do skandynawskich klimatów, DAF-em Viking oraz firma Repiński z całą gamą pojazdów po tuningu.

Master truck 2015

Na stoisku Grupy DBK uczestnicy zlotu mieli okazję nie tylko poznać najnowszą ofertę, ale także odebrać unikatową koszulkę i wziąć udział w konkursie z okazji otwarcia nowego serwisu DAF w Opolu.

Przejdź do paska narzędzi