14 lipca w Opolu firma Cebula odebrała pierwszy pojazd DAF XF Euro 6 w swojej flocie. Było to również pierwsze wydanie pojazdu w nowym autoryzowanym serwisie DAF w Opolu.

Odebrany pojazd to XF 460 Super Space Cab ze skrzynią biegów AS-Tronic 12. Pojazd wyposażony jest w hamulec MX Engine Break oraz układ Predictive Cruise Control oraz światła mijania w technologii LED. Dla komfortu kierowcy w kabinie DAFa zamontowany został fotel Luxury oraz leżanka Xtra Comfort.

Firma Cebula Transport jest firmą transportowo-spedycyjną, która zajmuje się przewozami artykułów spożywczych i przemysłowych na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Na polskim rynku transportowym istnieje już od 1985 r. Do 1994 r. zajmowała się transportem krajowym, który wraz z rozwojem firmy poszerzył się również o transport międzynarodowy.

Kierowcy firmy Cebula jak i wszyscy pozostali użytkownicy pojazdów ciężarowych marki DAF, przemierzający południową część Polski mogą już od 1 lipca 2015 r. korzystać z usług nowoczesnej stacji serwisowej DAF. W Opolu, przy ulicy Wrocławskiej, 15 km od zjazdu z autostrady A4 powstał największy tego typu obiekt serwisowy na Opolszczyźnie, należący do Grupy DBK.

Przejdź do paska narzędzi