14 lipca w Opolu firma Cebula odebrała pierwszy pojazd DAF XF Euro 6 w swojej flocie. Było to również pierwsze wydanie pojazdu w nowym autoryzowanym serwisie DAF w Opolu.

Odebrany pojazd to XF 460 Super Space Cab ze skrzynią biegów AS-Tronic 12. Pojazd wyposażony jest w hamulec MX Engine Break oraz układ Predictive Cruise Control oraz światła mijania w technologii LED. Dla komfortu kierowcy w kabinie DAFa zamontowany został fotel Luxury oraz leżanka Xtra Comfort.

Firma Cebula Transport jest firmą transportowo-spedycyjną, która zajmuje się przewozami artykułów spożywczych i przemysłowych na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Na polskim rynku transportowym istnieje już od 1985 r. Do 1994 r. zajmowała się transportem krajowym, który wraz z rozwojem firmy poszerzył się również o transport międzynarodowy.

Kierowcy firmy Cebula jak i wszyscy pozostali użytkownicy pojazdów ciężarowych marki DAF, przemierzający południową część Polski mogą już od 1 lipca 2015 r. korzystać z usług nowoczesnej stacji serwisowej DAF. W Opolu, przy ulicy Wrocławskiej, 15 km od zjazdu z autostrady A4 powstał największy tego typu obiekt serwisowy na Opolszczyźnie, należący do Grupy DBK.

Wyszukaj serwis

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Przejdź do paska narzędzi