DSC06434-2

Z przyjemnością informujemy, iż oddział w Kostowcu został przeniesiony do jednego z punktów Grupy DBK zlokalizowanego w Święcicach przy ul. Zaborowskiej 1, przy trasie A2 między Błoniem a Ożarowem Mazowieckim. DBK Truck Center w Święcicach to jeden z największych serwisów w Polsce posiadający autoryzację marki MAN, IVECO oraz Kögel. Oddział prowadzi również sprzedaż pojazdów dostawczych marki IVECO, naczep Kögel, części zamiennych oraz używanych pojazdów dostawczych.

Przeniesienie centrum z Kostowca do Święcic ma na celu umożliwienie dostępu do kompleksowej oferty używanych pojazdów w ramach marki DBK Used w tej samej lokalizacji. Główną filozofią działania Grupy DBK jest bowiem TOTAL CARE – oznaczające pełną obsługę pod jednym dachem. Naszym celem jest dbanie o to, aby nasi klienci mogli realizować wszystkie potrzeby związane z zakupem pojazdów ciężarowych i dostawczych, ich eksploatacją oraz finansowaniem i ubezpieczeniem w jednym miejscu.

DBK Used to jeden z biznesowych pionów Grupy DBK, który prowadzi sprzedaż pojazdów używanych – ciężarowych, dostawczych, naczep, przyczep i innych pojazdów specjalistycznych. Sprzedaż obsługiwana jest przez dwie spółki Grupy – Bene Trucks oraz Cracow Truck Center.

DBK Used Święcice

Zaborowska 1, 05-860 Płochocin
Sprzedaż używanych pojazdów ciężarowych: +48 668 131 222 | +48 662 241 587
Sprzedaż używanych pojazdów dostawczych: +48 734 155 219 | +48 666 029 699

Przejdź do paska narzędzi